The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 104×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Spin-off o Rickovi a Michonne se začne natáčet příští rok v lednu

Spin-off o Rickovi a Michonne se začne natáčet příští rok v lednu

Poslední z velkých spin-offů, který naváže na události seriálu The Walking Dead, se začne natáčet už příští rok v lednu. Kromě toho se počítá s tím, že se téhož roku dočkáme jeho premiéry.

23 5
28.10.2022

Už dříve stanice AMC oznámila, že se v průběhu roku 2023 dočkáme tří nových seriálů ze světa The Walking Dead, které budou navazovat na hlavní seriál, jenž letos končí. Někdy v dubnu se dočkáme spin-offu Dead City, který se zaměří na Negana a Maggie, poté zhlédneme spin-off o Darylovi, který se nedávno začal natáčet, a jako poslední nás čeká spin-off o Rickovi a Michonne, o kterém toho víme doposud nejméně.

Nedávno to však bylo částečně napraveno. Novináři si na akcích odchytli herečku Danai Guriru, které se mimo jiné ptali i na The Walking Dead. Herečka jim pověděla, že zatímco název jejího nového seriálu stále není odhalený, může nám povědět alespoň to, kdy se tento projekt začne natáčet. První klapka by měla padnou příští rok v lednu.

(Diváci se rozhodně těší na Rickův a Michonnein návrat. Foto: AMC)

Kromě toho herečka prozradila, že i když společně s hercem Andrewem Lincolnem patří mezi producenty seriálu, silně zasahuje do scénáře, který vymýšlela společně s tvůrcem Scottem M. Gimplem. Ten navíc prozradil, že mu spolupráce s herečkou velmi prospívá, protože během jejich debat přicházejí na řadu témata, která by ho někdy ani nenapadla.

Dále není pořád jednoznačné, zda bude seriál o Rickovi a Michonne plnohodnotným seriálem, nebo pouhou minisérií. Už na letošním Comic-Conu v San Diegu nebyla tato záležitost jednoznačně vyřešena, ale mělo se za to, že půjde o seriál na pokračování. V nedávném rozhovoru však herečka Danai Gurira mluvila o připravovaném spin-offu jako o „prestižní minisérii“. Uvidíme tedy, jak to nakonec dopadne.

Zdroj článku: Comic Book (první a druhý článek)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama