The Walking Dead (Živí mrtví) Stále je možné, že se dočkáme spin-offu o Maggie

Stále je možné, že se dočkáme spin-offu o Maggie

Stále je možné, že se dočkáme spin-offu o Maggie

Tvůrci seriálu The Walking Dead neustále vyvíjí nové projekty, přičemž ve hře je i nadále ten, který se zaměří na Maggie.

16 22
31.10.2020

Už to budou téměř dva roky, co herečka Lauren Cohan prohlásila, že existuje šance, že se její postava Maggie Rhee dočká svého vlastního seriálu. Tehdy byl celý projekt ještě v plenkách, prakticky se o něm vedl jen jeden rozhovor mezi tvůrci a herečkou, nicméně Cohan tehdy prohlásila, že by byla pro vznik tohoto seriálu.

Téměř dva roky poté se herečka k tomuto tématu vrátila zpátky, respektive se jí na to zeptali novináři. A herečka stále tvrdí, že tento seriál může vzniknout: „Vím, že se u nás baví o dalším příběhu, který se zaměří na Maggie, až skončí seriál The Walking Dead.“ Dle jejích slov to tedy vypadá na to, že se tento seriál již připravuje.


(Maggie se vrátila do desáté série na poslední chvíli. Foto: AMC)

Paradoxně se však nemáme čemu divit. Jakmile stanice AMC oznámila konec seriálu The Walking Dead, tak ihned potvrdila dva spin-offy, které objednala. Jeden z nich se zaměří na putování Daryla a Carol, zatímco druhý bude sledovat epizodní příběhy starých a nových postav. Proč by se tedy i Maggie nemohla dočkat vlastního seriálu, když se ho dočkali Daryl a Carol?

Jste rádi, že se s možným spin-offem o Maggie stále počítá, nebo si myslíte, že jsme viděli již dost seriálů ze světa The Walking Dead? A kdo další by si podle vás zasloužil svůj vlastní seriál?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /11

DenzGoTV123

Rozhodne by si Negan zaslúžil seriál

31.10.2020 | 16:40:24
memar

Neviem či má tá postava potenciál potiahnúť celý seriál. Tie FTWD a hlavne TWD WB sú otras, teda podľa mňa, a bez Ricka TWD pozerám už len preto že to sledujem od začiatku.

#3 Hunter12
1.11.2020 | 9:29:25
Hunter12

#2 memar: A sleduješ vůbec 6. sérii FTWD? Jasně. Každému se líbí něco jiného, ale říct o této sérii Fearu, že je to otřes? Za mně a předpokládám, že se mnou bude souhlasit většina zdejších fanoušků, mohu říct, že je to jedna z nejlepších sérií vůbec a to ze všech seriálů tohoto universa. S tím, že je WB otřes, souhlasit mohu. Jistě se ale najde někdo, komu se ten seriál líbí. A co se TWD týká – po odchodu Ricka je ten seriál lepší, než kdy dřív. Ovšem ne kvůli odchodu Ricka, ale díky nové showrunnerce, která ten seriál přebrala po Gimplovi a vytáhla ho z úplného dna, kam ho předtím Gimple ponořil. A pokud jde o Magii – myslím si, že dělat ji vlastní seriál je zbytečné. Ať ji věnují třeba jednu celou epizodu v tom novém spin-offu, který plánují a který se má zaměřit na epizodní příběhy jednotlivých (nových i starých) postav, ale ne celý nový seriál.

#4 memar
1.11.2020 | 11:30:14
memar

#3 Hunter12: To ako Morgan z nehybnou jednou rukou na hranici smrti zastaví palicou od metly v jednej ruke obojručný sek niekoľko kilovou sekerou profesionálneho lovca ľudí? Však ti verím že je to podľa teba TOP seriál a klesajúcu sledovanosť neoklameš.

#5 ori #7 Hunter12
1.11.2020 | 12:11:52
ori

#4 memar: A zase tá sledovanosť :D tá už dnes vôbec nič neznamená, aspoň pre TWD.

redaktor
1.11.2020 | 13:18:52
darc

Nejdřív chtěla odejít, že chce dělat jiné projekty, natočila 1 řadu jiného seriálu, který jí zrušili… dobří holuby se vracejí?

1.11.2020 | 13:26:00
Hunter12

#4 memar: Bože, je to jenom seriál. V seriálech/filmech jsou takovéto nelogičnosti naprosto běžnou záležitostí. Udivuje mne, že se někdo nad něčím takovým vůbec může pozastavit. A k té sledovanosti. Hodně lidí odsoudilo 4. a 5. sérii a tak se seriálem skončilo. Pak ale přišla 6., troufnu si tvrdit, že dokonalá série. Ale lidé, kteří se seriálem skončili, mu druhou šanci nedali. Co je sledovanost? Pouze čísla. Čísla, která nedokládají kvalitu seriálu, nýbrž pouze to, kolik lidí seriál aktuálně sleduje. Seriál začal ztrácet diváky během 4. a 5. série. To ale neznamená, že je 6. série stejně tak špatná. Mne se tedy 4. i 5. série líbili, ale ta 6. je opravdu, jak jsi ironicky poznamenal, TOP. A možná se mi tak moc líbí, protože nehledám zbytečně nelogičnosti. Já nechci oklamat sledovanost. A ani nemusím. Stačí mne přečíst si komentáře ostatních fanoušků a hned vím, co si většina těch, co to se seriálem nevzdala, o této sérii myslí. :-)

#9 memar #11 ori
1.11.2020 | 14:41:29
ori

9. a 10. séria TWD majú najmenšiu sledovanosť zo všetkých sérií, napriek tomu sú na všetkých stránkach hodnotené ako najlepšie z celého seriálu. To isté platí pre 6. sériu Fearu. Tie čísla sú len pre premiéru v americkej telke, nepočíta sa tam zvyšok sveta ani online sledovanie alebo sťahovanie, čo robí stále viac ľudí a stále menej ich to sleduje v telke, preto tie čísla klesajú. Miliónty krát sa opakujem, ale je to ako povedať že ľudia prestávajú počúvať hudbu lebo klesá predaj platní a kaziet.

redaktor
1.11.2020 | 14:48:13
memar

#7 Hunter12: Sorry ak sa ťa to dotklo, je to len môj názor, nič osobného. Pointa môjho príspevku je Maggie samostatný seriál neutiahne. Toť vše.

#10 Hunter12
1.11.2020 | 19:38:26
Hunter12

#9 memar: Proč by se mně to jako mělo dotknout? Napsal jsi svůj názor a já se k němu vyjádřil. Na to snad máme oba právo. Hledání nelogičností v seriálech a filmech je zábavou dnešních seriálových a filmových nadšenců. A já na tuto jejich zábavu začínám být alergický. Proto jsem reagoval tak, jak jsem reagoval. Nechtěl jsem, aby to vypadalo, že tvůj názor nerespektuji – pouze s ním nesouhlasím.

1.11.2020 | 20:05:28
ori

#7 Hunter12: A hlavne World Beyond, tam je z toho nevyhlásená súťaž o to kto nájde najviac chýb. V prvej sérii TWD je tiež hromada nelogických hlúpostí ale nevidím jedinú zlú recenziu, všetci hovoria aká bola skvelá a bezchybná.

redaktor
4.11.2020 | 21:02:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E17: Home Sweet Home

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás