The Walking Dead (Živí mrtví) Stanice AMC odhalila popis osmé série

Stanice AMC odhalila popis osmé série

Stanice AMC odhalila popis osmé série

I osmá řada seriálu The Walking Dead se dočkala svého popisu, který vydala stanice AMC. Popis sice nic moc neprozrazuje, ale aspoň nás připraví na pokračování.


14 0
8.9.2017

V minulé sérii stanuli Rick Grimes a jeho skupina přeživších proti své největší výzvě. V pohodlí Alexandrie zlenivěli, aby jim bylo připomenuto to, v jakém krutém světě žijí. Pod Neganovou vládou se Rick cítil bezmocně, a proto se chtěl podvolit. Nicméně když viděl, že se s Neganem nedá rozumně domluvit, tak Rick začal sjednocovat ostatní komunity, aby společně napadli Spasitele. S podporou Hilltopu a Království se mu to konečně povedlo. V osmé sérii půjde Rick do války s Neganem. Spasitelů je více, mají více zbraní a jsou bezcitní, ale Rick a jeho komunity bojují za příslib lepších zítřků. Bitva začne ve chvíli, kdy započnou se svým útokem. Až doteď se přežívání soustředilo na Ricka a jeho skupinu, ale to nestačí. Musí bojovat, aby získali svobodu, díky které mohou žít. Pak mohou napravit svět. A jako v každé válce, tak i v této budou ztráty. Ale když Rick stojí v čele Alexandrie, Maggie v čele Hilltopu a král Ezekiel v čele Království, tak na Negana a jeho Spasitele možná čeká konec.

Diskuze /7

JoshMcIntosh

No ještě že nám poskytli popis sezony, jinak bych vůbec nevěděl o čem to je…

#2 Taska85
8.9.2017 | 16:26:06
Taska85

#1 JoshMcIntosh: asi tak

9.9.2017 | 9:04:34
Pecer Daz

Tak toto je šok. Ani vo sne by ma nenapadlo, že ďalšia séria bude o vojne so spasiteľmi :)

#5 JimNorton
9.9.2017 | 9:15:29
Offak

velmi užitečné :D

9.9.2017 | 11:25:17
JimNorton

#3 Pecer Daz: Tak nedokážu úžasem zavřít hubu!

9.9.2017 | 13:49:26
DogWitch

štve mě třeba že rick už není jako v dřívějších epizodách nebo seriích, třeba byl hrozně badass na konci 6 série nebo když neměl fousy v alexandrii, vím že je to kravina tohle řešit, ale zajímá mě jestli se někdy stane že se ještě oholí xd ví to někdo nebo nikdo to neví??

#7 ori
10.9.2017 | 12:01:31
ori

#6 DogWitch: Tak v komikse sa oholil len vo väznici a potom po príchode do Alexandrie, odvtedy sa neholil, po vojne bude mať také fúzy ako na konci traileru.

10.9.2017 | 15:36:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

K událostem, ke kterým došlo v osmém díle letošní série, se vyjádřil i herec Chandler Riggs, představitel Carla. Podívejte se na to, co říká na onu šokující věc.

Reklama

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás