The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 084×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Stanice AMC plánuje propagovat jedenáctou sérii pomocí speciálních miniepizod

Stanice AMC plánuje propagovat jedenáctou sérii pomocí speciálních miniepizod

Poslední řada seriálu The Walking Dead představuje pro stanici AMC velký milník. Nemůžeme se proto divit tomu, že už brzy bude zahájena pořádná propagační kampaň.

10 1
13.6.2021

Jedenáctá řada seriálu The Walking Dead odstartuje 22. srpna. Toto datum je stále daleko, a proto se stanice AMC rozhodla svým divákům zpříjemnit čekání na nové díly. Nedávno totiž oznámila, že už brzy začne patřičně propagovat to, co nás čeká v první várce epizod jedenácté série.

Co to tedy znamená? Dle stanice AMC se v nadcházejících týdnech můžeme těšit na nové propagační materiály, kterých bylo prozatím poskrovnu. Kromě toho se dočkáme i jistých bonusových epizod. Stanice totiž oznámila, že vytvořila kratičkou minisérii nazvanou The Walking Dead: Origins tvořenou čtyřmi díly, ve kterých se zaměří na své aktuálně čtyři nejdůležitější postavy.


(Na Daryla i Carol čekají krátké miniepizody. Foto: AMC)

Konkrétně už ve čtvrtek 15. července se můžeme těšit na Darylovu epizodu, následně 22. července na Maggieinu, 29. července na Neganovu a 5. srpna na Carolinu. Nepůjde však o plnohodnotné díly, nabídnou nám totiž velkou porci starých záběrů, které budou doplňovat vyjádření představitelů daných rolí. Tudíž by nám rozhodně neměli odhalit žádné nové záběry z nadcházejících dí­lů.

Tyto bonusové miniepizody jsou poměrně logické – seriál směřuje ke svému konci, a tak by představitelé ústředních rolí měli zavzpomínat na to, čeho všeho v seriálu dosáhli. Vždyť někteří z nich v něm vystupují už od jeho začátku. My jen doufáme, aby se poslední řada vydařila, protože právě to je nejdůležitější.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /2

Sapphire1977

neviem prečo, ale začína mi to pripomínať Xenu :D

15.6.2021 | 9:08:01
Pavelkkkkk

Jo, to je super, jen ještě vědět kde je stáhnout nebo kde se naa ně podívat

31.7.2021 | 23:37:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama