The Walking Dead (Živí mrtví) The Walking Dead skončí 11. sérií, na konec naváže spin-off o Darylovi a Carol

The Walking Dead skončí 11. sérií, na konec naváže spin-off o Darylovi a Carol

The Walking Dead skončí 11. sérií, na konec naváže spin-off o Darylovi a Carol

Stanice AMC vydala nejobsáhlejší novinku za posledních několik let, protože právě bylo rozhodnuto o osudu jejího největšího seriálu. The Walking Dead sice končí, ale univerz The Walking Dead je teprve na svém začátku.

29 25
10.9.2020

Jeden z nejsledovanějších seriálů současnosti spěje ke svému konci. Během pandemie koronaviru měli tvůrci čas přemýšlet nad budoucími příběhy a nedávno přišli s rozhodnutím. Seriál The Walking Dead měl pokračování otevřené dokořán, oficiálně byla sice potvrzena pouze jedenáctá série, ale předpokládalo se, že se seriál dočká ještě několika řad. Nyní však stanice AMC přišla s překvapivými zprávami, které jsou dobré i špatné.

Dobré zprávy jednoznačně převažují, a proto si představíme tu teoreticky jednu jedinou špatnou zprávu – seriál The Walking Dead se již nedočká dalšího pokračování, nadcházející jedenáctá série bude jeho vůbec poslední. Jak však bylo řečeno, toto je vskutku jediná špatná zpráva, která se týká budoucnosti univerza The Walking Dead, a proto si nyní představíme ty dobré.


Jak všichni víme, desátá série se již za necelý měsíc dočká šestnácté epizody A Certain Doom, která měla původně představovat finále aktuálního příběhu. Z letošního Comic-Conu však víme, že se na jaře roku 2021 dočkáme dodatečných šesti epizod, které završí příběh desáté řady.

(Tito dva jsou více než schopni utáhnout svůj vlastní seriál.)

Poté přijde na řadu série jedenáctá, kterou seriál skončí. Avšak tato poslední řada bude netradičně dlouhá. Bude se skládat z 24 epizod, přičemž všechny by měly být odvysílány do konce roku 2022. Když si tedy vše sečteme, do konce seriálu The Walking Dead zbývá celých 31 epizod, do kterých počítáme i blížící se šestnáctý díl desáté série.

Tvůrci mají asi jasno v tom, proč se rozhodli ukončit seriál právě takto, ale je pravděpodobné, že v tom sehrála svou roli koronavirová krize. Naopak však toto rozhodnutí působí dobře, na naše hrdiny totiž čeká poslední příběh z komiksů, po kterém již přišel konec. Seriál tedy s největší pravděpodobností zpracuje celý komiks a nebude si vymýšlet vlastní příběhy.

Avšak i tento definitivní konec má jedno velké pozitivum. Společně s oznámením závěru seriálu stanice AMC potvrdila, že na události The Walking Dead naváže spin-off o Darylovi a Carol. Kromě toho, že si těchto dvou budeme užívat i nadále, je tedy i potvrzeno, že Daryl a Carol přežijí veškeré události seriálu The Walking Dead.

(Dočkáme se už konečně Guvernérova návratu?)

Spin-off o Darylovi a Carol bude mít premiéru v roce 2023 a pracovat na něm bude současná tvůrkyně The Walking Dead Angela Kang. Kromě tohoto spin-offu, se zároveň dočkáme ještě jednoho, který je pracovně pojmenován jako Tales of the Walking Dead (Příběhy ze světa Živých mrtvých). Ten bude zaměřen především na epizodní zápletky, skrze které poznáme osudy spousty dalších postav, jež přežívají ve světě apokalypsy.

Fanoušci se mohou těšit na oba nové seriály, protože zatímco ten první se zaměří na pro nás známé duo, tak ten druhý bude soustředit svou pozornost na zcela nové postavy. Nicméně tvůrci uvádějí, že se u druhého projektu pravděpodobně dočkáme i epizod zaměřených na známé postavy. Že bychom se konečně dočkali dlouho očekávané epizody zaměřené na Guvernéra? Popřípadě se tu svého prostoru dočká i Negan? Uvidíme.

Co říkáte na tuto vlnu novinek? Seriál The Walking Dead nás naučil to, že to, co je mrtvé, může ještě žít. Paradoxně tak s koncem The Walking Dead přijde ještě více projektů odehrávajících se v tomto univerzu. Máme se na co těšit.

Zdroj článku: EW; Foto: AMC

Diskuze /36

hoolio88

Ty vole… Neříkali ještě nedávno náhodou, že seriál bude pokračovat i po jedenácté řadě? Po ději v komiksu? Jinak spin-off s Darylem a Carol neni nic, z čeho bych si sednul na zadek. To radši spin-off s Neganem, když už…

#5 SOADdave #23 ori
10.9.2020 | 10:10:46
Negan_Grimes

A o filme s Rickom nič. Prečo? Lebo nebude. Môj názor, mám ho už od začiatku, Korona tomu takisto nepomohla, takže Rickov príbeh skončil v deviatej sérii :(

#12 iNstinkt- #23 ori
10.9.2020 | 10:13:13
tominotomino

Opravdu nechápu ten spinoff o Darylovi a Carol, když už je vlastně i tenhle seriál převážně o nich. To klidně mohli pokračovat s další sérií. Někde jsem viděl takový vtipný příklad, že to je, jako by se udělal spinoff k Supernatural, který by se zaměřil na Deana a Sama :D :D :D

webmaster
10.9.2020 | 10:20:13
Dragon94

Bože proč? :D ! Zrovna Norman s Melissou :D Postavy, které byly naposledy zajímavé někdy ve 4. sérii. Očividně to končí, protože jim v tom už herci nechtějí hrát a já se ani nedivím. Ta kvalita seriálu je hodně hodně nízko už několik let, natáčí se dlouho, jejich postavy nemají žádný vývoj do doby, než mají umřít (viz. Ježíš) Zkrátka není důvod zabíjet si kariéru v něčem jako je tohle. A to to byl kdysi král kabelových televizí. Smutné kam až to seriál dopracoval. Teď ho jen budou dojit dalšími spin-offy a filmy do doby, než to lidi úplně přestane bavit.

10.9.2020 | 10:21:06
SOADdave

#1 hoolio88: Spin-off s Neganem určitě jednou taky bude, tím jsem si jist, jelikož se z něj stala opravdu oblíbená postava. :)

10.9.2020 | 11:15:09
Michal Ebert

Konečně to skončí, desátá řada mě vůbec nebaví a doteď jsem nedokoukal ani těch posledních pět epizod. Jedenáctá série bude sice poslední, bohužel s 24 epizodama to bude dlouhý natahování děje. Zbytečnost je i seriál o Darylovi a Carol, opět to ukazuje na dojení peněz z už dávno mrtvý značky. Stejně jako snaha udělat z toho univerzum podobný marvelu, kterýmu se nikdy nevyrovná. Seriály měly bejt v době zájmu o zombie, teď už je pozdě.

10.9.2020 | 11:34:16
Rick034

Snad zbytek 10 série a 11 série bude stát za to protože seriál mám fakt rád

10.9.2020 | 11:36:51
tom99

Ach jo, Daryl a Carol. Norman Reedus měl slušně našlápnuto, ale Walking Dead je v posledních letech jeho jistým (a skoro jediným) příjmem, takže když po něm neštěkne pes jinde, je jasné, že u značky zůstává.

Carol zemřela v komiksech již dávno, její umělé prodlužování života v seriálu se mi zajídá již několik řad, prakticky je to taková Mary Sue bez chyb, takže je poměrně jasné, že vzhledem k tomu, co se v dnešní společnosti děje, musí tato postava pokračovat i nadále a prakticky jí nemůže nikdo odkrouhnout. Nový spin-off spíše tedy beru jako udržení dvou vyhořelých herců v zaměstnání, kteří v seriálu budou pokračovat dalších deset let, když to bude ještě někoho zajímat… A udělejte sakra už z Daryla gaye a lesbu, ať je CW konečně pokrokový!

#14 sonulle
webmaster
10.9.2020 | 11:57:37
cocumis

Spin off s Déčkem a Carol, to bude jeste vetsi telenovela nez posledni 3 serie… Jinak pro me twd spadlo na dno uz pri 7.serii a tech par dilu co byly od te doby koukatelnych a vylozene dobrych bych spocital na jednej ruce… Ale tvurcum fandim a snad prekvapi a dockame se uctyhodnyho zakonceni tohoto serialu a snad neskonci s takovou povesti jako napr. GoT..

#23 ori
10.9.2020 | 12:14:49
Milano33

Smutná správa, akurát keď je TWD v tom najlepšom, opäť sa vyšplhal na vrchol a oni ho zrušia. Je pravda, že raz to skončiť muselo. Epizódy naviac potešili. Tak aspoň som rád, že sa dočkáme toho spin-offu s Darylom a Carol.

10.9.2020 | 12:34:35
DiceCze

Všichni chtěj Negana ale oni nám dají tyhle dva :D Daryl ještě ok ale Carol? Ta měla zaklepat bačkorama hned další díl, co se našla její dcera (tuším 2. série?)

10.9.2020 | 12:47:44
iNstinkt-

#2 Negan_Grimes: no furt s filmy počítaj :D ale ješte nemaj ani scénář, režiséra nebo datum kdy by to chtěli točit :D Já jsem původně čekal, že po filmech se rick vrátí na pár dílů z5 do seriálů aby tu serii celou ukončil ale jestli filmy maj být za 4–5let, tak to už TWD nikoho zajímat nebude.

#21 Negan_Grimes #23 ori
10.9.2020 | 12:55:33
Sapphire1977

„Že bychom se konečně dočkali dlouho očekávané epizody zaměřené na Guvernéra?“ Takú epizódu sme už predsa mali

a čo sa týka Daryla a Carol, sú to herci ktorí nemajú nič iné, keď skončia tu tak už po nich ani pes neštekne, takže je pre AMC jednoduché a lacné si ich udržať

#15 iNstinkt- #19 sonulle #23 ori
10.9.2020 | 12:56:06
sonulle

#8 tom99: Carol je Mary Sue bez chyb? Já mám pocit, že o jejím charakteru můžeme dlouze diskutovat, hlavně o tom kolik má chyb. Maggie či Michonne jsou opravdové Mary Sue seriálu.

Další vtipné reakce tipu, že to vlastně bude o Carol a Darylovi. Jak tady někdo psal, Melissa a -Norman nejsou zrovna vytížení, na rozdíl třeba od Jeffreyho či Danai. Takže je docela logické, že uvedou spin-off, kde se setkáme s Darylem a Carol. Ale opravdu si někdo myslí, že to bude o nich? A opravdu na to dojde? Norman má kolem 4 miliónu fanoušku na twitteru či instagramu, Melissa kolem miliónu na twitteru. Jsou v podstatě jen vábničkou na nové prostředí, nové charaktery. A jsou ochotní v tom seriálu pokračovat. A jsou to charaktery, které mají pevnou fanouškovskou základnu, která pomůže přetáhnout diváky. Vlastně jsou celkem logická volba, ale dost pochybuje, že ten spinn off bude vlastně o nich. A tak nějak ani nevěřím ve spinn off. Ale jestli bude 2–3 mil. sledovanost si udrží. To by AMC mohlo stačit. Plus nakonec vlastně to může být o hledání Ricka. Myslím, že to měl být Michonnin úkol, ale Danai možná má jiné zajmy.

10.9.2020 | 13:08:22
iNstinkt-

#13 Sapphire1977: tak ale Norman Reedus hraje v hafo dalších věcech a tedka se objevil i v několika hrách. Ten herec bude po TWD docela hodně žádanej sice ne jako super Áčková hvězda ale jako vedlejší postava uplně bez problému.

#16 DiceCze
10.9.2020 | 13:25:05
DiceCze

#15 iNstinkt-: Přesně minimálně Kojima ještě Normana využije…

10.9.2020 | 13:46:40
Grandom

Já nevím. Místo toho aby se do toho tedy obuly, vše domluvili a se ctí ukončili celý svět The Walking Dead, tak ukončí hlavní děj dřív, než se vůbec něco dozvíme z vedlejších seriálů, nebo filmů. Na co je tam tolik otevřených konců, když to můžou krásně celé uzavřít.

10.9.2020 | 14:58:10
hyena

Kks nechápem ich to si fakt myslia že niekoho carol zaujíma?šak to je úbohá a nudná postava ktorá mala už dávno zdochnut ak si niekto zasluzi spin-off tak jednoznačne negan ktorý bol ako záporáka podľa mňa úbohý ale ako nejednoznačný dobrák je aktuálne moja najobľúbenejšia postava..tak isto Simon bol super postava ale dajme spin off úbohej carol ktorá ani nevie ako doteraz prežila…dúfam že to bude mať minimálnu sledovanost

10.9.2020 | 15:04:55
sonulle

#13 Sapphire1977: Norman podle mě nebude mít problém. AMC mu zajistí občas nějaký pořad a sem tam mu známí něco přiklepnou a že jich má požehnaně. Pochybuji, že se nějak vytratí, možná pro české fanoušky. Pro AMC je zlatá rybka. A Melissa. Někomu snad Melissa příjde jako klasická herečka, která se snaží získat roli. Dost o tom pochybuji. Typuji, že až skončí s rolí Carol – bude režírovat či produkovat. Nebo se věnovat castingu, což dělala i před tím.Nevidím, že by se vůbec ukazovala, cpala se na výsluní nebo se snažila zviditelnit nějakými avantýrami. Spíše se finančně napakuje a pak doma bude vyrábět klobouky, pořídí si další zvíře. Vždyť ona má fandom na háku. Ta je za vodou. A co se týká jejích fanoušků patří mezi ně Andrew Lincoln, Stephen King, Ryan Murphy, Bryan Fuller . Její herectví adoruje většina jejich kolegů. A většina z TWD chce hrát s Melissou. Asi důvod proč si ji tam drží. Možná nemá tolik fanoušků jako Norman, ale jednou z nejlepších hereček v TWD, která prostě nevyžaduje pozornost.

10.9.2020 | 15:19:55
dovahkiin

Budu hnidopich.....ale slovo univerz je dno dnoucí.

10.9.2020 | 15:58:16
Negan_Grimes

#12 iNstinkt-: Podľa csfd má byť režisér Greg Nicotero. Ale zas, majú tam, že premiera 2020 :D Takže na napísanie scenára, nájdenie režiséra, produkciu, natočenie a uvedenie do kín majú len pár mesiacov. No, možno to bude nejaká Asylum produkcia :D Ale nie, RICK si tkaé niečo nezaslúži :)

10.9.2020 | 16:16:02
RedRose

Bude to prakticky bez dvou dilu 12 sezon, kdyz ted 6 dilu pridaji a do 11-te pridaji 8 dilu. To bych nedelal, protoze bude (tradicne z poslednich let) hodne vaty. Meli udelat normalne 11-tou a 12-tou serii po 16-ti dilech, nebo posledni zkracenou. Epizodne by to vyslo podobne a nebyl by v tom bordel.

S Guvernerem jdete do pr…!! Otravna postava, ktera svuj prostor uz dostala a nevidim sebemensi duvod ho videt znova… Spin-off neboli jedeme normalne dal! Daryl je v pohode, ten do toho serialu proste patri, ale Carol?? To jako vazne?? Vzdyt ta zenska je absolutne nevyrovnana, jede si furt sama na sebe a posere na co sahne!! Uz fakt dlouho me tam pekne stve a ted se dozvim ze ji budu muset snaset do kdy? Divat se budu, jsem zvedavy co z toho vyleze ;-)

10.9.2020 | 18:01:30
ori

#1 hoolio88: Plány sú plány, Kirkman tiež vravel že komiks bude mať aspoň 300 častí a nakoniec to skončilo číslom 193.

#2 Negan_Grimes: Možno naozaj nebudú, myslím že by to mohlo skončiť ako s komiksom. Kirkman tiež hovoril veľké plány, dokonca vydal niekoľko obálok na časti po smrti Ricka a potom BUM – je koniec, to je ale prekvapenie. Myslím že by to s Rickom mohli urobiť podobne, budú hovoriť že sa objaví až vo filmoch a potom BUM – objaví sa v poslednej sérii aby to bolo prevapenie.

#12 iNstinkt-: Naopak scenár na prvý film by už mal byť takmer hotový.

#13 Sapphire1977: Ale dlho sa hovorí o epizóde o jeho minulosti, je o tom skvelá kniha, takže by mohla byť spracovaná.

#9 cocumis: Tak to sa neteš, komiks je po Šepkáčoch dosť nudný a to na neho nedám dopustiť. Ale všetko čo sa tam stane dáva zmysel, žiaľ pre niekoho kto nechápe pointu príbehu to bude len telenovela takže radšej ani nepozeraj.

Nechápem niektoré reakcie, nikto vás predsa nenúti ten seriál o Darylovi a Carol pozerať. Proste skončíte TWD a ten nový seriál nemusíte ani začínať, tvárte sa že nie je a nie tu vyplakávať a písať komentáre typu „dúfam že budú mať malú sledovanosť“. A ako píšem v poslednej reakcii, telenovelisti to ani nepozerajte, 11. séria bude hlavne o vzťahoch a citoch, občianskych konfliktoch, obnovovaní vlády a politike.

#26 Negan_Grimes
redaktor
10.9.2020 | 18:25:57
RickThomas

ja sa nato pozeram pozitívne… kedže serial končí znamená to že tvorcovia maju volnu ruku a kludne sa môžu postavy objaviť v pripravovaných filmoch a stretnúť sa s rickom a rick sa môže objaviť vo finále serialu a jeho osud počas 6 rokov uvidime vo filmoch :) bud sa všetci stretnú vo filme ale nas prekvapia a objavia sa všetci ešte naposledy v závere serialu čo by bola tiež paráda :)

10.9.2020 | 19:55:24
Ponine94

Koho to nezajímá, ten to sledovat nebude koho ano, ten to sledovat bude. Já se na to budu dívat ráda a nejen kvůli Darylovi. Mám ráda i Carol. Udělala v poslední době spoustu špatných rozhodnutí, ale to lidé dělají a právě proto, že je to tak lidská postava, tak dělá chyby. Proto je to dobrá postava a já se už nemůžu dočkat.

10.9.2020 | 21:12:54
Negan_Grimes

#23 ori: Takže, ak sa to bude držať komiksov, tak po porážke Šeptačov to už také akčné nebude? Čiže 11. séria nebude nuda, ale nejaký veľký konflikt už čakať netreba?

#28 DiceCze #31 ori
10.9.2020 | 21:53:06
pidalin

Carol a Daryl jsou pro mě v současnosti dvě nejotravnější postavy (sorry, vim že jsou tam od začátku, ale po těch 10 letech už prostě fakt ne…), a takovej spin off nechci, jsou to už skoro důchodci, o čem to jako sakra bude? Já chci zpátky Ricka, s vysmaženou Carol a protivnym Darylem už běžte do háje, já chci zpátky našeho ubrečenýho Ricka. Radši spin off o Neganovi, to by bylo určitě lepší.

10.9.2020 | 22:26:45
DiceCze

#26 Negan_Grimes: Jestli se to bude držet komixů, tak po whisperers nás čeká bohužel jen nuda. Velký konflikt bych to nenazval, spíš menší ale o to víc nudnej. Nová, dobrá postava už nás čeká podle mě jen jedna, bohužel…

11.9.2020 | 6:35:57
igwar

Myslím, že mnohí tu robia z komára somára (u Vás, Českí kolegovia, velblouda). Pochybujem, že nový seriál bude iba o Darylovi a Carol. Skôr poslúžia iba ako mostík k novému príbehu, ktorý už nebude vôbec nijak viazaný pôvodným komiksom. A je jasné, že tam bude kopec iných postáv, pričom nikde nie je napísané, že nie aj pôvodných. A keď aj nebudú Negan, čí Michone súčasťou stáleho obsadenia nového seriálu, určite sa môžu objaviť ako hostujúce postavy v pár epizódach. Takže ja si najskôr počkám čo bude nový seriál zač a až potom pochválim alebo odsúdim.

11.9.2020 | 9:39:40
VegeTTa

Ak to tak bude tak som sklamany najprv reci kolko dalsich seri bude a potom zase inak urcite si pozriem vsetky serialy od amc na zombie tematiku ktoru mam rad ale twd je najviac srdcovka ked som premieru dieru musel pozerat o 3 rano na Amc a na dalsie rano do skoly su to dlhe roky co serial pozeram a pondelky my robili radost ale len sa obavam ci kvalita dalsich serialov bude rovnaka ako napriklad Prva sezona TWD … Rozhodne mohli nechat nosnik TWD uvidime mozno rozhodnutie zmenia

11.9.2020 | 10:35:08
ori

#26 Negan_Grimes: Tak v komikse to vyzeralo na veľký konflikt ale napokon sa to vyriešilo v mieri, uvidíme čo z toho urobia v seriáli. Pre tých čo sú ako ja to bude dobrá séria, ale miestni plačkovia tu zrejme budú každú epizódu nadávať aká je to nuda furt len kecy žiadna akcia a nech to už skončí.

#32 Negan_Grimes
redaktor
11.9.2020 | 18:10:50
Negan_Grimes

#31 ori: Pre mňa bola informácia o konci dosť nepríjemná. Deviata a desiata séria sú skvelé a mrzí ma, že to má skončiť. Daryl a Carol by podľa mňa vedeli utiahnúť aj vlastný seriál. Ten ďalší, to je ťažko povedať. Možno to bude ako World Beyond len dvoj sériová záležitosť. Zaujímavé, že nikde sa nespomína FTWD. Žeby to mal seriál až tak nahnuté?

11.9.2020 | 18:47:06
dahakere

Však je to konec nekonec. 11. sérií se dostaneme na konec předlohy a spin-off s Carol a Darylem se dá brát klidně jako pokračování, bez dalšího znásilňování hlavní série. Za mě pochopitelný krok a palec nahoru. Vědět kdy přestat je taky důležité. A tady je na to správný čas.

11.9.2020 | 21:25:16
Black Luna

Mrzí mě, že seriál skončí 11 řadou, ale zároveň se těším na spin-off. Carol a Daryl jsou moje oblíbené postavy. Jen doufám, že závěrečná série nedopadne stejně jako osmá řada Game Of Thrones.

16.9.2020 | 16:22:07
OveR12Po

Já se na to těším, nějaký lidí tady píšou že seriál bude mít malou sledovanost, to jste vážně takový **** že tohle přejete jen kvůli tomu že nemáte rádi nějakou postavu? No celkem ubohý, když se vrátím k seriálu tak jsem velkej fanoušek co se týče The Walking Dead, a to ať Fear The Walking Dead, Webisody a taky sleduji i The Walking Dead: World Beyond i kdyz na tom není zrovna dobře tak i tak ho sleduji, ten seriál se mi líbí, má sice svoje dobře i špatné momenty, ale líbí se mi, proto kdyz jsem takovým fanouškem, tak pochybuji, že tento Spin-Off bude špatný, Tales Of The Walking Dead taky nezní jako špatná věc, postavy jako Guvernér nebo třeba Abraham, o těchto postavách bych chtěl vědět víc, takže uričitě to podporují.

25.11.2020 | 11:20:45
OveR12Po

Já se na to těším, nějaký lidí tady píšou že seriál bude mít malou sledovanost, to jste vážně takový **** že tohle přejete jen kvůli tomu že nemáte rádi nějakou postavu? No celkem ubohý, když se vrátím k seriálu tak jsem velkej fanoušek co se týče The Walking Dead, a to ať Fear The Walking Dead, Webisody a taky sleduji i The Walking Dead: World Beyond i kdyz na tom není zrovna dobře tak i tak ho sleduji, ten seriál se mi líbí, má sice svoje dobře i špatné momenty, ale líbí se mi, proto kdyz jsem takovým fanouškem, tak pochybuji, že tento Spin-Off bude špatný, Tales Of The Walking Dead taky nezní jako špatná věc, postavy jako Guvernér nebo třeba Abraham, o těchto postavách bych chtěl vědět víc, takže uričitě to podporují.

25.11.2020 | 11:20:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás