The Walking Dead (Živí mrtví) Tvůrce potvrdil, že se Beta skutečně dočkal menšího camea v seriálu Fear the Walking Dead

Tvůrce potvrdil, že se Beta skutečně dočkal menšího camea v seriálu Fear the Walking Dead

Tvůrce potvrdil, že se Beta skutečně dočkal menšího camea v seriálu Fear the Walking Dead

Betova minulost, a ostatně i jeho tvář, nám stále nebyla odhalena, nicméně tvůrce potvrdil, že jsme ho na chvíli mohli vidět v páté řadě Fear the Walking Dead.

11 0
12.1.2020

Beta je člen Šeptačů, který nám dosud neodhalil svou tvář. Svůj obličej měl buď ve flashbacích zakrytý kuklou, nebo v přítomnosti zakrytý maskou z chodce, který byl jeho nejlepší kamarád. Jeho tvář by nám však někdy v budoucnu měla být odhalena, to stejné také platí o jeho minulosti. Došlo k tomu totiž v komiksové předloze, nicméně v seriálu bude mít Beta s největší pravděpodobností jinou minulost.

Teorii o Betově minulosti jsme vám představili už dříve, podle nejnovějšího vyjádření tvůrce Scotta Gimplea to však vypadá, že je tato teorie pravdivá. V komiksech byl Beta známým basketbalistou, ale v seriálu zřejmě bude známým country zpěvákem.


(Kdy bude Betův původ odhalen i v The Walking Dead? Foto: AMC)

„Naše tři seriály se odehrávají ve stejném světě, a proto, když se objeví nějaký náznak propojení, toho rádi využíváme. Třeba i ta obálka hudební nahrávky s představitelem Bety byla tak skvělá. Napadlo nás toto propojení a ani jsme z toho nechtěli dělat nějaké velké haló. Jen jsme si říkali, že by si toho někteří fanoušci mohli všimnout,“ řekl Scotta Gimple.

Tímto tedy šéf značky The Walking Dead potvrdil, že byl Beta před apokalypsou skutečně country zpěvákem. Teď se jen těšíme na to, až tento fakt bude odhalen i v našem kmenovém seriálu.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /1

FValek

Odhalení proběhne muzikálovou epizodou. :D :D

12.1.2020 | 19:50:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E09: Squeeze

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás