The Walking Dead (Živí mrtví) Tvůrkyně potvrdila, že mezi Neganem a Maggie nevzniká žádný milostný vztah

Tvůrkyně potvrdila, že mezi Neganem a Maggie nevzniká žádný milostný vztah

Tvůrkyně potvrdila, že mezi Neganem a Maggie nevzniká žádný milostný vztah

V průběhu sledování jedenácté řady vás mohlo napadnout, že si k sobě Negan a Maggie vybudují milostný vztah. Podle tvůrkyně k tomu příběh rozhodně nesměřuje.

22 2
25.10.2021

V pátém díle Out of the Ashes se Maggie a Negan ocitli v chatce, ve které se sice pohádali, ale jejich hádka měla jisté sexuální napětí, o kterém jsme psali už dříve. Tehdy tato teorie, že je tvůrci chtějí dát dohromady, zaplavila sociální sítě. Tvůrkyně Angela Kang si toho všimla, a tak se k tomu nedávno vyjádřila.

„Když někoho ovládnou velmi silné emoce, můžou navenek působit zcela jinak. U těchto dvou postav k tomu došlo, nicméně romantické záměry s nimi rozhodně nemáme,“ pověděla tvůrkyně Angela Kang k tomu, jakým směrem se bude vyvíjet vztah Negana a Maggie.


(Tyto postavy spolu zřejmě nikdy nebudou, i když… Foto: AMC)

Dále k jejich vztahu dodala následující: „Tyto dvě postavy mají úžasnou chemii, se kterou si můžeme hrát. Na place jim to spolu moc sluší, je opravdu zábavné je sledovat. Aktuálně nám jde především o zpracování toho, jak dvě postavy, které se nenávidí a nevěří si, mohou vzájemně spolupracovat.“

Právě ona chemie mezi těmito dvěma postavami je úžasná, v tom má tvůrkyně pravdu, a tak zřejmě kvůli tomu došlo ke zmatení části diváků. Nikdy však neříkejte nikdy, tvůrkyně může cíleně mlžit a třeba obě postavy nakonec skončí spolu. Ostatně nesmíme zapomínat na to, že se v jiném projektu herci vzali a narodil se jim Batman.

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /8

Whitewolf114

No ještě že tak…neskutečná kravina. Opravdu děkuju za její vyjádření a doufám teda, že to myslí vážně a věřím tomu, protože jak tohle mohlo tolik lidí napadnout? Taková blbost..je to váš názor samozřejmě, ale tahle teorie opravdu pobavila, to se omlouvám. Nedá se nesmát.

25.10.2021 | 16:50:13
Stardos

Upřímně si to nedokážu představit. Maximálně to, že by Negan měl na Maggie crush, ale opačně prostě ne. Za jiných podmínek by to možná fungovat mohlo, ale s jejich historií prostě ne.

25.10.2021 | 17:45:00
Lostland

Boze to byl vymysl, jeste ze to dementovala, z Negana nikdy nebude cistej kladas, jsem rad za scenu kdy Maggie vyrazil dech, e kdyby to mohl vratit zabil by je vsechny :-) z jeho uhlu pohledu je to pochopitelny. Negan je proste top postava celyho twd univerza

25.10.2021 | 19:06:49
Sapphire1977

to je škoda, mohli mať pekných Neganíkov ;)

26.10.2021 | 14:31:37
NeganPoppy

Doprdele, neříkejte že by nikdo nechtěl vidět v posteli zrovna tyhle dva… Nikoho jiného jsem tam nechtěl vidět v posteli spolu víc než tyhle dve hodiny unikátní a nejlepší postavy… (Až po Darylovi a psovi)

#7 Hunter12
28.10.2021 | 20:59:27
pidalin

chudák Glenn :-D

28.10.2021 | 23:27:42
Hunter12

#5 NeganPoppy: Možná se budeš divit, ale TWD není o tom, kdo s kým skončí v posteli, jako např. Ordinace. A ne, nechtěl bych je vidět ani v posteli a ani jak se při procházce lesem drží za ruce. Jejich vztah by byl vzhledem k tomu, za jakých okolností se seznámili (Glennova smrt), velmi divný. Minimálně z Maggiiny strany.

29.10.2021 | 12:43:58
med2019

Naopak, tím by celou sérii totálně završili. :) Ještě teď se tomu při té představě chechtám. :)

28.11.2021 | 21:46:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E08: For Blood

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás