The Walking Dead (Živí mrtví) Tvůrkyně říká, co všechno nás čeká ve finále desáté série

Tvůrkyně říká, co všechno nás čeká ve finále desáté série

Tvůrkyně říká, co všechno nás čeká ve finále desáté série

Za normálních okolností bychom se dočkali finále týden po patnácté epizodě, ale svět je v současné době ohrožen koronavirovou epidemií, a proto si na finále musíme počkat o něco déle. Co nás v něm tedy čeká?

16 0
14.4.2020

Šestnáctá epizoda A Certain Doom měla mít původně premiéru v pondělí 13. dubna, ale nakonec byla posunuta na později, jak jsme vás již informovali. O letošním finále sice víme několik věcí, nicméně tvůrkyně prozradila několik nových, a proto neuškodí, když si všechno hezky shrneme.

V letošním finále se po delší době vrátí Maggie, nicméně nevíme, kde se objeví a za jakých okolností se vrátí. Kromě toho nás čeká na konci nějaký zvrat, ke kterému toho pochopitelně nebylo prozrazeno více. Co nás však čeká dále? Vzhledem k tomu, že se epizody dočkáme později, tvůrkyně prozradila několik věcí.


(Na poslední díl si ještě musíme počkat. Foto: AMC)

Do finále se vrátí několik nováčků, které jsme letos poznali. Mezi ně patří třeba Virgil, který se tedy nakonec vrátí. Dále se můžeme těšit na další střet hrdinů a Šeptačů, přičemž k Betovi bude i nadále promlouvat jeho vnitřní hlas, zatímco on si půjde za pomstou. Judith se bude i nadále vypořádávat s odchodem své matky, čeká nás další spolupráce Daryla a Negana a Lydia si promluví s Carol. Kromě toho nás čeká i více záběrů s postavou ukrývající se za maskou, na kterou v ukázce narazili Aaron a Alden.

Těšíte se na poslední díl? Co všechno se v něm podle vás stane?

Zdroj článku: EW

Diskuze /8

Ponine94

Něoklik nováčků? Takže by se fakt mohla vrátit ta Connie… :) Na spolupráci Daryla a Negana jsem strašně zvědavá a mám ráda všechny scény s Lydií, takže se těším i na rozhovor mezi ní a Carol. :)

14.4.2020 | 16:40:40
Tom006

Ja doufam ze to bude souviset s Rickem !

14.4.2020 | 19:25:29
Kubey

Príde Maggie, nechtiac zabije Connie a budú si s Darylom vyrovnaný :D

#4 Ponine94 #5 Sapphire1977
14.4.2020 | 19:55:53
Ponine94

#3 Kubey: Kurňa, to ne. :D

14.4.2020 | 20:20:58
Sapphire1977

#3 Kubey: vyrovnaný by boli keby ju zabila schválne a Daryl by sa musel pozerať

15.4.2020 | 9:49:29
akashko12

Už sa naozaj neviem dočkať. Som fakt zvedavý :D. Najviac som asi zvedavý na Eugena a spol (pravdepodobne bude ten „zvrat“ keď sa stretnú so Stephanie a prídu do Spoločenstva), potom som veľmi zvedavý kto je pod tou maskou, potom sa tiež teším na príchod Maggie a tiež som zvedavý na to keď uvidí Negana medzi „našimi“, ale teším sa aj na Virgila, a dúfam že ho v TWD nejak využijú a dúfam že bude mať potenciál. :D

15.4.2020 | 9:55:01
Sapphire1977

Virgil bol vlastne čo keď tam mal tie halucinogény? On je lekár? To by sa im tam zišlo

#8 Hunter12
15.4.2020 | 12:00:49
Hunter12

#7 Sapphire1977: O tom, že by Virgil mohl být lékař, jsem psal už po smrti Siddiqa. A stále si to myslím… žádného v Alexandrii teď nemají. Je tam sice ten Alex z Hilltopu (pokud tedy přežil útok na Hilltop, od té doby jsme ho totiž neviděli), ale to je jen vedlejší postava. Chtělo by to nějakou adekvátní náhradu za Siddiqa.

15.4.2020 | 14:56:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E16: A Certain Doom

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________­____

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás