The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 085×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Pauza
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Tvůrkyně se vyjadřuje k tomu, k čemu došlo na konci finále

Tvůrkyně se vyjadřuje k tomu, k čemu došlo na konci finále

Ještě jednou se zaměříme na onen ženský hlas, jenž zazněl na konci šestnáctého dílu deváté série. Tentokrát si však můžete přečíst to, co na to říká samotná tvůrkyně seriálu.

17 1
8.4.2019

Všechny z nás pochopitelně zajímá, kdo se snažil kontaktovat Hilltop skrze vysílačku v posledním díle The Storm, nicméně o tom budeme muset prozatím pouze spekulovat. Přesto to však novináři zkusili a na onen hlas se zeptali tvůrkyně Angely Kang.

„Je to taková potitulková scéna jako u filmů ze série Marvelu. Je to něco, o čem budou fanoušci spekulovat, a my tyto spekulace vítáme. Tato událost se bude týkat desáté série a všechny zajímá, o koho jde, co chtějí a jak budou jednat s našimi hrdiny. Každopádně se díky tomuto budeme moci dostat k příběhu, které bude doufejme uspokojivý a zajímavý,“ řekla tvůrkyně seriálu.


(Koho jsi to neslyšel, Ezekieli? Foto: AMC)

Dále tvůrkyně dodala následující: „Je to ale velký otazník, co? Vždycky je pro mě zajímavé představovat nové lidi v našem světě. Vždy mohou do seriálu přijít jinak. A právě tato vysílačka byla jejich cesta do seriálu.“

Když tvůrkyně těmito slovy naznačila, že nepůjde o nikoho známého, tak se novináři zeptali, zda se nejedná o Společenství, tedy další komunitu, která vystupuje v komiksech. Tvůrkyně na to nijak neodpověděla, protože chce, aby fanoušci i nadále hádali, o koho může jít.

Zdroje článku: EW, Comic Book

Diskuze /2

hyena

:D dievca si namysla celkom.mohla by to byt nejaka nova skupina po rickovi tam ostalo prazdno chcelo by to dalsiu silmu postavu

8.4.2019 | 16:05:13
badyvlasim

Ja myslim, ze to nikdo moc neresi. Odflakle finale jak pes a sledovanost se bude nadale propadat.

9.4.2019 | 16:57:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama