The Walking Dead (Živí mrtví) Tvůrkyně slibuje, že díl věnovaný Neganovi bude stát za to

Tvůrkyně slibuje, že díl věnovaný Neganovi bude stát za to

Tvůrkyně slibuje, že díl věnovaný Neganovi bude stát za to

Poslední díl desáté řady se zaměří především na Negana a jeho minulost. A podle tvůrkyně se máme na co těšit, protože se jim prý tato epizoda velmi povedla.

24 4
22.2.2021

Posledních šest epizod desáté řady se zaměří především na jednotlivé postavy. Zatímco již odvysílaný díl Home Sweet Home soustředil svou pozornost především na návrat Maggie, poslední díl s názvem Here's Negan si vezme na starost Negana a jeho minulost. Negan patří mezi nejoblíbenější postavy seriálu, a proto si tvůrci dali záležet.

„Moc se těším na to, až diváci uvidí tu epizodu. Kirkman napsal skvělou komiksovou předlohu, kterou jsme si ihned zamilovali. Vždycky jsme se na Neganovu minulost chtěli zaměřit, ale doteď jsme k tomu nenašli vhodnou chvíli, a tak se moc těším, až odvyprávíme Neganův příběh před apokalypsou a během ní,“ řekla tvůrkyně Angela Kang k poslední epizodě desáté řady.


(Negan byl v minulosti zcela jiným mužem. Foto: AMC)

Kromě toho tvůrkyně řekla, jak dobrá je představitelka Lucille, Neganovy manželky: „Neganovu manželku si zahraje hercova skutečná žena, herečka Hilarie Burton, která se role zhostila na výbornou. Tito dva herci jsou spolu tak skvělí, moc se těším na to, až je diváci uvidí vedle sebe. Je mezi nimi skvělá chemie a způsob, jak spolu interagují.“

Dále tvůrkyně upozornila, že díky přítomnosti flashbacků máme očekávat zcela odlišnou verzi Negana: „Epizoda vám rozhodně ukáže Neganovu odlišnou stránku, dříve býval naprosto jiný. Pro diváky to bude velmi zajímavá podívaná, ať už četli komiksovou předlohu, nebo ji nečetli. Toto bude seriálová verze komiksu ‚Teď poznáte Negana!‘“

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /11

Akul

ajéje… oho se bojím nejvíc Seriálová verze komiksu.. takže Fuck off komiks :-D

22.2.2021 | 15:32:13
me2t009

Těším se

22.2.2021 | 17:50:53
hyena

Veru negana som ako záporáka fakt neznášal nie preto že by to bol dobrý záporák ale tvorcovia z neho chceli spraviť hlaskara za každú cenu až sa mi úplne sprotivil …ale akonáhle z neho spravili to kým je teraz tak za mňa je to najlepšia najzaujímavejšia postava a ak by mal niekto dostať seriál je to jednoznačne on a nie carol s darylom preboha

22.2.2021 | 18:37:07
Lostland

Bude to urcite pecka, uz jen diky tomu ze je to posledni dil. Jen doufam ze cliffhangerbude stat za to a navnadi nas to na jeho dalsi pribeh, at uz v jakemkoli projektu twd..

#5 ori
22.2.2021 | 20:13:30
ori

#4 Lostland: Ale to tak nebude, už dávno povedali že 16. časť sa má brať ako finále série, tieto zvyšné časti budú len výplň čakania na 11. sériu.

redaktor
22.2.2021 | 20:35:07
Lostland

Ja myslel cliffhanger na dalsi osud Negana, osobne si myslim, ze v 11. Serii nebude a bude v jinem projektu

#7 sonulle
23.2.2021 | 21:58:03
sonulle

#6 Lostland: Možný spoiler o Neganovi jsem ti napsala do vzkazu, záleží na tobě jestli to budeš číst.

#8 tobi999tomas #9 Lostland
24.2.2021 | 0:04:46
tobi999tomas

#7 sonulle: Můžeš mi prosím ten možný spoiler taky poslat? Mě by to dost zajímalo jak daleko od pravdy jsem. Díky předem.

24.2.2021 | 1:23:00
Lostland

#7 sonulle: Jo děkuji, on tam může mít jen pár scén a tvůrci tím nechtěj prozradit případný jeho konec v TWD, nebo tam bude mít jen pár scén ve formě flashbacků. A jak jsem viděl tu fotku, tak by bylo zajímavý kdyby ten Howell byl Neganův otec, nebo samotný Negan po časovém skoku na konci :-D No jsem zvědavej jak to nakonec vymyslí, když se vrátila Maggie tak je jasný že Negana budou muset odstrčit do pozadí, tzn že odejde a příběh se rozdělí. To radši at odejde úplně a dají mu vlastní seriál

#10 Hunter12
24.2.2021 | 9:54:17
Hunter12

#9 Lostland: Myslíš Thomase Howella? Ten přece hraje člověka z Hilltopu.

#11 Lostland
24.2.2021 | 17:19:30
Lostland

#10 Hunter12: Právě to jediný mi to kvituje, že už se tam objevil jako člen hilltopu, ale já si ho vůbec nepamatuju a třeba na to sázej i tvůrci, zmatou nás tím, že už tam přece hrál :-) Ta podoba s Neganem tam prostě je a bylo by to hodně zajímavý, ale asi málopravděpodob­ný :-)

24.2.2021 | 22:08:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás