The Walking Dead (Živí mrtví) V Neganově speciálu se měl původně objevit Dwight, jeho představitel však neměl čas na to se tu objevit

V Neganově speciálu se měl původně objevit Dwight, jeho představitel však neměl čas na to se tu objevit

V Neganově speciálu se měl původně objevit Dwight, jeho představitel však neměl čas na to se tu objevit

Díl věnovaný Neganovi se zaměřoval především na jeho vztah s manželkou Lucille. Nakousnuti tu byli i Spasitelé, ale původně se tu měl objevit jeden velmi oblíbený.

14 0
8.4.2021

V epizodě Here's Negan jsme se mohli podívat na Neganovy první okamžiky v apokalypse, nicméně těmi překvapivě nebyly ty u Spasitelů, ale ty, které strávil se svou nemocnou manželkou Lucille. Přítomnost Spasitelů tu však byla nakousnuta díky přítomnosti Laury, která mezi ně později patřila. Původně se tu měl však objevit zcela jiný Spasitel.

„Chtěli jsme tu mít někoho, kdo patřil mezi Spasitele. Nemám nic proti Lauře, mám ráda její představitelku, je skvělá a svou roli zahrála fantasticky, ale původně jsme toužili po Dwightovi, a to z logického důvodu, protože právě ten se objevil i v komiksovém čísle věnovaném Neganovu příběhu,“ prozradila tvůrkyně Angela Kang.


(Dwighta jsme se nakonec nedočkali. Foto: AMC)

Dwight se však v epizodě nakonec neobjevil, a to kvůli tomu, že jeho představitel Austin Amelio neměl čas na natáčení. Zrovna se totiž věnoval natáčení seriálu Fear the Walking Dead, které se prodloužilo z důvodu koronavirové pandemie. Jeho přítomnost na place The Walking Dead tudíž byla nereálná.

Proč však tedy byla nakonec vybrána právě Laura? Dle tvůrkyně o tom rozhodly sympatie: „Když tu nemůžeme mít Dwighta, kdo byl další sympatický Spasitel? Většina z nich mezi ně nepatří, ale Laura mi vždycky přišla jako Spasitelka, která jí ve skutečnosti nikdy nebyla. Později se přidala k Alexandrii a byla v ní do doby, než ji zabil Beta.“

Zdroj článku: EW

Diskuze /4

Lostland

Ja spis cekal jestli se neobjevi Simon, ale vzhledem k tomu jakem smyslu se nesla cela epizoda by to pusobilo rusive. Ale dokazal bych si predstavit spin off o Neganovi ktery by zacal tam kde flashbackove skoncila posledni epizoda a miniserie by koncila jak Negan vyleze z karavanu, jestli si uz Rick a spol nenas.ali do kalhot. Jeffrey je skvelej herec a klidne bych ho rad videl znovu jako zaporaka resp ten pribeh nez se jim stal.

8.4.2021 | 19:52:44
evaval

Laura byla dobrá, byla jsem spokojená.

8.4.2021 | 20:07:41
Fat Tony

Tiež som ho čakal, ale Laura bola ok

8.4.2021 | 20:58:29
Camaris

Lepší Laura než on.

11.4.2021 | 13:12:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás