The Walking Dead (Živí mrtví) V osmé řadě se dočkáme ohebných chodců

V osmé řadě se dočkáme ohebných chodců

V osmé řadě se dočkáme ohebných chodců

Nový casting na chodce odhalil, že se v osmé sérii The Walking Dead zřejmě dočkáme velmi ohebných chodců. Však si schválně přečtěte popis těchto chodců.


21 0
6.9.2017

Před pár dny vydala stanice AMC parametry pro uchazeče o roli nových chodců. Tento popis by nestál za zmínku, kdyby v něm nebyl jeden zvláštní požadavek.

Role chodců: Muži i ženy ve věku 18–50 let. Musí být schopni ohnout své ruky a ramena do několika neobvyklých úhlů. Jakákoliv rasová příslušnost.


(Čím budou noví chodci neobvyklí tentokrát? Foto: AMC)

K čemu asi budou chodci potřebovat ohebné ruky?

Diskuze /3

Alex02

to fakt z tohto niekto chce robiť senzáciu? nemyslím si, žeby tá požiadavka mala niečo spoločné s tým, že chodci budú nejak špeciálne ohybnejší než inokedy, vidím za tým len obyčajné „zombie“ pohyby ako doteraz

6.9.2017 | 15:50:57
RhaeLin

Ohebné RUCE…

6.9.2017 | 16:33:01
Kubc6a

Ohební chodci + Southern Nights = tak to mě pobavilo :D

webmaster
6.9.2017 | 16:59:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

K událostem, ke kterým došlo v osmém díle letošní série, se vyjádřil i herec Chandler Riggs, představitel Carla. Podívejte se na to, co říká na onu šokující věc.

Reklama

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás