The Walking Dead (Živí mrtví) Vše, co zatím víme o druhé polovině sedmé série

Vše, co zatím víme o druhé polovině sedmé série

Vše, co zatím víme o druhé polovině sedmé série

Ani ne měsíc nás dělí od premiéry pokračování sedmé řady seriálu The Walking Dead, a proto si s námi pojďte zopakovat všechny věci, které o tomto pokračování víme.


14 0
19.1.2017

Jak bývá zvykem, tak stanice AMC vydala oficiální popis, ve kterém nám představuje kostru nadcházejícího děje – Rick a jeho skupina povstanou, seženou si spojence a budou bojovat. Především Rick je připraven bojovat, a tentokrát neudělá žádnou chybu. Zároveň se změní i celá atmosféra seriálu, protože druhá polovina sedmé řady bude výrazně odlišnější od té první.

Ani materiály se tentokrát nešetřilo. Kromě upoutávky jsme se také dočkali ukázky. Plakátů bylo letos taktéž požehnaně, a kromě toho jsme se dočkali i čtyř fotek přímo z deváté epizody. Stanice AMC zároveň vydala pár nových fotografií z prostředí apokalypsy.


(Foto: AMC)

Co se týče samotných částí děje, tak víme, že Negan bude zuřit, až přijede do Svatyně. Zároveň se hned v devátém díle dozvíme, kdo je tajemná osoba, která se dostala do Alexandrie. Otazníky stále visí nad Heathem, kterého se v této řadě už nedočkáme, a nad Darylovým útěkem, u kterého nevíme, kdo mu pomohl.

Nakonec nesmíme zapomenout na to, na co všichni čekají – dočkáme se spousty akce. Dle slov herce Normana Reeduse to bude šílené: „Je tu hodně skupin, a jako všechno v tomto seriálu, i ony do sebe zapadnou. Je tu několik scén, které jsou tak velké, až jsou epické. Je to šílené.“

Druhá polovina sedmé série startuje 13. února v brzkých ranních hodinách. Název epizody zatím nebyl odhalen. Těšíte se na pokračování?

Diskuze /3

Dan77

Tipuji ,že to bude Dwight co se dostane do Alexandrie

19.1.2017 | 15:35:00
Immi

já tipuji majitele toho housbothu..

#3 chateu
19.1.2017 | 16:17:29
chateu

#2 Immi: jj to bude ten co je sledoval z břehu

19.1.2017 | 21:44:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás