The Walking Dead (Živí mrtví) Aaron

Aaron

Aaron

Dobromyslný náborář Alexandrie.

Sezóny 6
2015 - 2020

Aaron je členem velkého záchranného centra Alexandrie, kde se většinu času ani nenachází. V Alexandrii mu byla přidělena funkce náboráře, jehož úkolem je hledat nové členy, kteří se nachází mimo jejich komunitu. Nesmí však vybírat ledajaké členy. Když na nějaké narazí, tak je musí nějakou dobu sledovat a až pak se rozhodnout, zda stojí za to, aby byli členy Alexandrie.

Díky svým cestám se stal všeznalým, získal pořádný přehled o okolí a ví, kam zamířit. Aaron je zároveň přívětivý, dobromyslný, dobrodružný a přátelský člověk, což je pro náboráře velmi důležité, protože se často setkává s nedůvěrou, která je však oprávněná. Na cestách je často se svým přítelem Ericem Raleighem, se kterým je ve vztahu, protože jsou oba dva gayové.


Aaron po čase narazí na novou skupinu lidí, které vede Rick Grimes. Když se je pokusí kontaktovat, tak se setká s další nedůvěrou. Aaronovi se však podaří celou skupinu přesvědčit, proto s ním cestují do Alexandrie.

Aaron je…

  • adoptivním otcem Gracie

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
23A

Něco mi u Aarona chybí, je takový nijaky

9.4.2020 | 20:30:13
ori

Aaron je super, už na začiatku keď sa snažil skamarátiť s Darylom bol skvelý, ale po časovom skoku je ešte lepší.

redaktor
12.10.2019 | 22:47:50
TeriTerinelerinel

Tady proběhne ještě velký rozvoj postavy. Jsem zvědavá.

8.10.2019 | 17:40:32
LubíkIP

Tato postava mě baví.

10.4.2019 | 17:55:51
S.T.A.L.K.E.R.

Důležitá postava pro Alexandrii. Sice bych raději nechal zabít jeho, než Ježíše na tom hřbitově, ale snad ještě něco předvede.

4.4.2019 | 11:55:18
Tralery

Podobně jako s Enid: Ten byl zajímavý jen tehdy, když hned po svém představení v 5.řadě přivedl skupinu do Alexandrie a pak, když o 3–4 roky TWD později přišel o ruku. Ale ty tři roky seriálu mezitím vůbec nic neudělal, jen tam tak jako byl, tvůrci dosud zcela zjevně zápolí s tím, dát této postavě nějaký smysl, zřejmě proto se vždy objevuje pouze v 6–7 epizodách každé řady. Jeho celou 8.řadu dlouhé poslání o tom, přemluvit Oceanside ke spolupráci, byla pouhá, dost zoufalá snaha tvůrců k tomu, aby měl co na práci. Uvidíme, jak a jestli ho Angela dovede nějak vyformovat, ale obávám se, že ty poslední 3 roky jeho nadbytečnosti to nijak nezachrání.

21.3.2019 | 15:34:35
sonulle

Badass jak se patří , Aaron stoupá v žebříčku oblíbenosti, stará se odceru, nebojí se oponovat Michonne a má skvělou novou ruku. S Ježíšem by byli skvělý pár. No co už. Patří k mým oblíbencům.

22.12.2018 | 17:27:10
Bukyna222

čekal jsem komentare které budou urazet jeho orientaci. ale jinak je v poho a je smutný když ho za to lidi hatujou:(

19.7.2017 | 14:47:22
Zigulík

V pohodě týpek, obětavý, milý sice jo je to „buzerant“ ale to tam skoro ani není nějak vidět a proto doufám že i přežije dlouho.

12.2.2017 | 18:18:44
Pepal81

Na začátku nebyl moc výrazná postava, nyní to vypadá, že by mohl být vidět častěji. Brzda je pro něj určitě jeho nesympatickej přítel, kterej v seriálu naopak nevystupuje skoro vůbec. Myslím, že pokud Aaron bude v budoucích dílech, tak jeho přítel tam už nebude.

25.12.2016 | 22:36:33
1

Finále desáté řady

Aktuální globální hrozba v podobě koronaviru nakonec ovlivnila i desátou sérii The Walking Dead. Premiéry posledního dílu se dočkáme někdy později

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás