The Walking Dead (Živí mrtví) Aaron

Aaron

Aaron

Dobromyslný náborář Alexandrie.

Sezóny 7
2015 - 2021

Aaron je členem velkého záchranného centra Alexandrie, kde se většinu času ani nenachází. V Alexandrii mu byla přidělena funkce náboráře, jehož úkolem je hledat nové členy, kteří se nachází mimo jejich komunitu. Nesmí však vybírat ledajaké členy. Když na nějaké narazí, tak je musí nějakou dobu sledovat a až pak se rozhodnout, zda stojí za to, aby byli členy Alexandrie.

Díky svým cestám se stal všeznalým, získal pořádný přehled o okolí a ví, kam zamířit. Aaron je zároveň přívětivý, dobromyslný, dobrodružný a přátelský člověk, což je pro náboráře velmi důležité, protože se často setkává s nedůvěrou, která je však oprávněná. Na cestách je často se svým přítelem Ericem Raleighem, se kterým je ve vztahu, protože jsou oba dva gayové.


Aaron po čase narazí na novou skupinu lidí, které vede Rick Grimes. Když se je pokusí kontaktovat, tak se setká s další nedůvěrou. Aaronovi se však podaří celou skupinu přesvědčit, proto s ním cestují do Alexandrie.

Aaron je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marcus Flavius

jeden z málo opravdu užitečných původních obyvatel Alexandrie, teď už patří do rodiny, doufám, že přežije i poslední serii.

7.3.2021 | 18:16:48
TeriTerinelerinel

Není to hrozná postava, mám ho ráda, ale tím jak mi uráží a podkopává Negana mě taky několikrát nas**l. Zvlášť když ho poslal víceméně na smrt, od něj bych to nečekala. Proto přijde o dvě hvězdičky…

21.2.2021 | 17:39:42
BlackSquirrel

Aaron patří mezi mé né tak oblíbené, ale bylo by mi ho líto kdy by zemřel. Vadil mi v tom že, s Lidií si nepokecal, a tamhle z Mary (šeptačka) si povídá, a eště dostala obvaz…

19.8.2020 | 14:40:28
23A

Něco mi u Aarona chybí, je takový nijaky

9.4.2020 | 20:30:13
ori

Aaron je super, už na začiatku keď sa snažil skamarátiť s Darylom bol skvelý, ale po časovom skoku je ešte lepší.

webmaster
12.10.2019 | 22:47:50
LubíkIP

Tato postava mě baví.

10.4.2019 | 17:55:51
S.T.A.L.K.E.R.

Důležitá postava pro Alexandrii. Sice bych raději nechal zabít jeho, než Ježíše na tom hřbitově, ale snad ještě něco předvede.

4.4.2019 | 11:55:18
Tralery

Podobně jako s Enid: Ten byl zajímavý jen tehdy, když hned po svém představení v 5.řadě přivedl skupinu do Alexandrie a pak, když o 3–4 roky TWD později přišel o ruku. Ale ty tři roky seriálu mezitím vůbec nic neudělal, jen tam tak jako byl, tvůrci dosud zcela zjevně zápolí s tím, dát této postavě nějaký smysl, zřejmě proto se vždy objevuje pouze v 6–7 epizodách každé řady. Jeho celou 8.řadu dlouhé poslání o tom, přemluvit Oceanside ke spolupráci, byla pouhá, dost zoufalá snaha tvůrců k tomu, aby měl co na práci. Uvidíme, jak a jestli ho Angela dovede nějak vyformovat, ale obávám se, že ty poslední 3 roky jeho nadbytečnosti to nijak nezachrání.

21.3.2019 | 15:34:35
sonulle

Badass jak se patří , Aaron stoupá v žebříčku oblíbenosti, stará se odceru, nebojí se oponovat Michonne a má skvělou novou ruku. S Ježíšem by byli skvělý pár. No co už. Patří k mým oblíbencům.

22.12.2018 | 17:27:10
Bukyna222

čekal jsem komentare které budou urazet jeho orientaci. ale jinak je v poho a je smutný když ho za to lidi hatujou:(

19.7.2017 | 14:47:22
1

Stav překladu

Epizoda S11E08: For Blood

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás