The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 112×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Aaron

Aaron

Dobromyslný náborář Alexandrie.

Sezóny 7
2015 - 2022

Aaron je členem velkého záchranného centra Alexandrie, kde se většinu času ani nenachází. V Alexandrii mu byla přidělena funkce náboráře, jehož úkolem je hledat nové členy, kteří se nachází mimo jejich komunitu. Nesmí však vybírat ledajaké členy. Když na nějaké narazí, tak je musí nějakou dobu sledovat a až pak se rozhodnout, zda stojí za to, aby byli členy Alexandrie.

Díky svým cestám se stal všeznalým, získal pořádný přehled o okolí a ví, kam zamířit. Aaron je zároveň přívětivý, dobromyslný, dobrodružný a přátelský člověk, což je pro náboráře velmi důležité, protože se často setkává s nedůvěrou, která je však oprávněná. Na cestách je často se svým přítelem Ericem Raleighem, se kterým je ve vztahu, protože jsou oba dva gayové.

Aaron po čase narazí na novou skupinu lidí, které vede Rick Grimes. Když se je pokusí kontaktovat, tak se setká s další nedůvěrou. Aaronovi se však podaří celou skupinu přesvědčit, proto s ním cestují do Alexandrie.

Aaron je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Důležitá postava pro Alexandrii. Sice bych raději nechal zabít jeho, než Ježíše na tom hřbitově, ale snad ještě něco předvede.

A po konci seriálu musím říct, že předvedl. Dokázal toho dost.

5.2.2023 | 19:16:42
Marcus Flavius

jeden z málo opravdu užitečných původních obyvatel Alexandrie, teď už patří do rodiny, doufám, že přežije i poslední serii.

7.3.2021 | 18:16:48
23A

Něco mi u Aarona chybí, je takový nijaky

9.4.2020 | 20:30:13
ori

Aaron je super, už na začiatku keď sa snažil skamarátiť s Darylom bol skvelý, ale po časovom skoku je ešte lepší.

webmaster
12.10.2019 | 22:47:50
LubíkIP

Tato postava mě baví.

10.4.2019 | 17:55:51
Tralery

Podobně jako s Enid: Ten byl zajímavý jen tehdy, když hned po svém představení v 5.řadě přivedl skupinu do Alexandrie a pak, když o 3–4 roky TWD později přišel o ruku. Ale ty tři roky seriálu mezitím vůbec nic neudělal, jen tam tak jako byl, tvůrci dosud zcela zjevně zápolí s tím, dát této postavě nějaký smysl, zřejmě proto se vždy objevuje pouze v 6–7 epizodách každé řady. Jeho celou 8.řadu dlouhé poslání o tom, přemluvit Oceanside ke spolupráci, byla pouhá, dost zoufalá snaha tvůrců k tomu, aby měl co na práci. Uvidíme, jak a jestli ho Angela dovede nějak vyformovat, ale obávám se, že ty poslední 3 roky jeho nadbytečnosti to nijak nezachrání.

21.3.2019 | 15:34:35
sonulle

Badass jak se patří , Aaron stoupá v žebříčku oblíbenosti, stará se odceru, nebojí se oponovat Michonne a má skvělou novou ruku. S Ježíšem by byli skvělý pár. No co už. Patří k mým oblíbencům.

22.12.2018 | 17:27:10
Bukyna222

čekal jsem komentare které budou urazet jeho orientaci. ale jinak je v poho a je smutný když ho za to lidi hatujou:(

19.7.2017 | 14:47:22
Zigulík

V pohodě týpek, obětavý, milý sice jo je to „buzerant“ ale to tam skoro ani není nějak vidět a proto doufám že i přežije dlouho.

12.2.2017 | 18:18:44
Pepal81

Na začátku nebyl moc výrazná postava, nyní to vypadá, že by mohl být vidět častěji. Brzda je pro něj určitě jeho nesympatickej přítel, kterej v seriálu naopak nevystupuje skoro vůbec. Myslím, že pokud Aaron bude v budoucích dílech, tak jeho přítel tam už nebude.

25.12.2016 | 22:36:33
1

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama