The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 109×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Alfred

Alfred

Lehce přehlédnutelný člen Alexandrie, který kdysi patřil k Loupežníkům.

Sezóny 1
2019 - 2020

O Alfredově životu před apokalypsou nevíme zhola nic, víme jen to, že když vše vypuklo, tak se přidal ke skupině přeživších, kteří si přezdívali Loupežníci. Alfred ctil zásady své komunity, přičemž si velmi oblíbil místního vůdce Ozzyho, který je údajně vedl správným směrem.

Když však Loupežníci uzavřeli spojenectví s jinými komunitami, tak byli dva Loupežníci uneseni a usmrceni Šeptači. Mezi zabité Loupežníky patřil i vůdce Ozzy, a proto se skupina rozhodla přidat k Alexandrii. Alfred tak začal žít právě zde.


Loupežníci však nebyli spokojeni s tím, jak se vyvíjí konflikt s Šeptači, a proto navrhovali jejich přepadení, což neprošlo přes alexandrijskou radu. Alfred a další proto zaměřili svou pozornost na Lydii, která kdysi patřila k Šeptačům. Jejich nenávist se jim však vymstila.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
23A

Aspoň se beta vyřádil

5.4.2020 | 10:03:22
Harleys

Dement…Negan ho měl tenkrát v noci zabít…

9.3.2020 | 20:51:46
ori

Čo dodať, zatiaľ sa moc neukázal.

webmaster
19.12.2019 | 17:23:54

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama