The Walking Dead (Živí mrtví) Benjamin

Benjamin

Benjamin

Mladý přeživší z Království.

Sezóny 1
2016 - 2017


Po vypuknutí apokalypsy byl Benjamin nucen přežívat se svým otcem a mladším bratrem. Společně došli do Království, kolonie přeživších, kterou vedl král Ezekiel. Benjaminův otec se stal jedním z Ezekielových nejbližších lidí a Benjamin se učil přežívat. Bohužel se toho moc nenaučil, protože mu to nejde jak se střelnými zbraněmi, tak i se zbraněmi na blízko.

Jeho otec zemřel na jedné misi společně s dalšími vojáky Království. Údajně je zabili chodci a Ezekiel tuto ztrátu těžce nesl, a proto upřel svou pozornost na Benjamina. Kvůli této ztrátě už nehodlal riskovat další životy, a proto se poté dohodl se Spasiteli na míru, místo toho, aby s nimi bojoval.


Benjamin se po nějaké době seznámil s Morganem, který ho učil bojovému umění. Benjamin ho bral za svůj vzor a snažil se zlepšovat. Zároveň si půjčil Morganovu knihu, protože už neměl co číst.

Benjamin je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás