The Walking Dead (Živí mrtví) Benjamin

Benjamin

Benjamin

Mladý přeživší z Království.

Sezóny 1
2016 - 2017

Po vypuknutí apokalypsy byl Benjamin nucen přežívat se svým otcem a mladším bratrem. Společně došli do Království, kolonie přeživších, kterou vedl král Ezekiel. Benjaminův otec se stal jedním z Ezekielových nejbližších lidí a Benjamin se učil přežívat. Bohužel se toho moc nenaučil, protože mu to nejde jak se střelnými zbraněmi, tak i se zbraněmi na blízko.

Jeho otec zemřel na jedné misi společně s dalšími vojáky Království. Údajně je zabili chodci a Ezekiel tuto ztrátu těžce nesl, a proto upřel svou pozornost na Benjamina. Kvůli této ztrátě už nehodlal riskovat další životy, a proto se poté dohodl se Spasiteli na míru, místo toho, aby s nimi bojoval.


Benjamin se po nějaké době seznámil s Morganem, který ho učil bojovému umění. Benjamin ho bral za svůj vzor a snažil se zlepšovat. Zároveň si půjčil Morganovu knihu, protože už neměl co číst.

Benjamin je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LubíkIP

Nic moc.

10.4.2019 | 19:39:47
UnicornPorn

Hrozna skoda :/

11.10.2017 | 12:55:54

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nepřehlédněte

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Ještě před startem deváté řady spousta fanoušků nevěřila, že by se jejich oblíbený seriál mohl zlepšit. Opak se stal pravdou, fanoušci jsou zatím po první polovině deváté řady potěšení nečekaným comebackem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás