The Walking Dead (Živí mrtví) Carl Grimes

Carl Grimes

Carl Grimes

Mladý a plachý syn Ricka a Lori Grimesových, z kterého se stává rozhodný mladý kluk.

Sezóny 8
2010 - 2018

Carl je hodný chlapec. Je velmi inteligentní, ale v tomto novém světě se pořád nedokáže, svou dětskou logikou, srovnat se všemi věcmi, které se staly.

Během započetí apokalypsy se Carl vypravil se svou matkou Lori společně s Shanem do Atlanty, kde má být centrum pro zdravé lidi. Nestane se tak, a tak se usadí na místě kousek u Atlanty, kde se dávají dohromady s novou skupinou přeživších. Cestou mu Shane řekne, že jeho otec v nemocnici zemřel.


Carl se po apokalypse velmi sblížil s Shanem, který se mu stal mužským vzorem. Jeho nejlepší kamarádkou je Sophia, Carolina dcera. Carl se stává ale často svědkem šokujícího násilí a musí se se spoustou lidí, které má rád, navždy rozloučit.

Carl je na začátku seriálu plachý mladý chlapec, z kterého se ale postupem času stává rozhodný mladý muž. Rick jej naučí střílet z pistole, aby se Carl dokázal ochránit, ale sám Rick z toho nemá radost. I když je Carl rád, že jeho otec v nemocnici přežil, tak si i tak stále k sobě hledají tu správnou cestu, protože si Carl začal více rozumět se Shanem.

Carl Grimes je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LubíkIP

Statečný kluk a super postava !

10.4.2019 | 17:43:36
S.T.A.L.K.E.R.

Jak já ho chtěl od druhé řady vidět mrtvého. Neskutečně mě s*al. Ale musím přiznat, že se postupem času vyvíjel herec, jeho postava, povaha, rozum i chování. Poslední Carlova řada můj názor na něho změnila.

4.4.2019 | 11:41:32
Rain

Jak mohl tak dlouho žít?

2.4.2019 | 16:41:02
AbrahamCZ

RJ i Judith jsou Carlovi vlastní sourozenci polorodí ;) měli by jste si zjistit jak fungují rodinné vztahy :) wikipedia:

  • sourozenci vlastní, kteří mají společného alespoň jednoho biologického rodiče, ti se dále dělí na:

>plnorodé, kteří mají společné oba biologické rodiče;

>polorodé, kteří mají společného jen jednoho biologického rodiče;

  • sourozenci nevlastní — ti nemají společného ani jednoho biologického rodiče, ale matka jednoho dítěte si vzala otce druhého dítěte.
26.3.2019 | 18:07:08
sonulle

Příliš nechápu ty antipatie, solidní mladý herec, který hraje občas stupidní scénař. Postava, která ani nějak nevyčnívá. Prostě nezaujal.....Hod­nocení neměním ani po těch letech, kromě7×01, kde byl Chandler skvělý, pořád Carla tak nějak neregistruji. Nechápu antipatie, bohužel ani až přílišnou adoraci této postavy.

21.12.2018 | 23:05:43
Tralery

Kromě toho rapidního růstu a některých jeho pubertálních, rádoby–dospěláckých výlevů krátce po pádu věznice mi ten kluk přišel docela v pohodě.

1.12.2018 | 23:39:49
Harleys

Malé děcko co si myslí že je velký šéfík a dokáže všechno! Byl příšerně zbrklý a do všeho se hrnul po hlavě… to není dobré. Třeba jak vtrhl do Svatyně postřílel tam dva chlapy a myslel si že mu to projde! Jako sorry ale WTF?!?! Trochu logického myšlení by to chtělo, a to ve všem… Ale teď už jen R.I.P Carl grimes

12.9.2018 | 20:33:27
Brutaleric

Super típek, ze začátku takovej nic moc ale u něj se mi vývoj postavy líbil nejvíce. Později se z něho stal dost vážný chlapík a věděl jak si poradit. Je škoda, že umřel.

30.4.2018 | 17:41:03
Soukenka

Štáfek prostě. Tečka.

14.12.2017 | 11:52:03
elasaid

super charakter postavy.

11.12.2017 | 15:37:04

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nepřehlédněte

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Ještě před startem deváté řady spousta fanoušků nevěřila, že by se jejich oblíbený seriál mohl zlepšit. Opak se stal pravdou, fanoušci jsou zatím po první polovině deváté řady potěšení nečekaným comebackem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás