The Walking Dead (Živí mrtví) Carl Grimes

Carl Grimes

Carl Grimes

Mladý a plachý syn Ricka a Lori Grimesových, z kterého se stává rozhodný mladý kluk.

Sezóny 7
2010 - 2017


Carl je hodný chlapec. Je velmi inteligentní, ale v tomto novém světě se pořád nedokáže, svou dětskou logikou, srovnat se všemi věcmi, které se staly.

Během započetí apokalypsy se Carl vypravil se svou matkou Lori společně s Shanem do Atlanty, kde má být centrum pro zdravé lidi. Nestane se tak, a tak se usadí na místě kousek u Atlanty, kde se dávají dohromady s novou skupinou přeživších. Cestou mu Shane řekne, že jeho otec v nemocnici zemřel.


Carl se po apokalypse velmi sblížil s Shanem, který se mu stal mužským vzorem. Jeho nejlepší kamarádkou je Sophia, Carolina dcera. Carl se stává ale často svědkem šokujícího násilí a musí se se spoustou lidí, které má rád, navždy rozloučit.

Carl je na začátku seriálu plachý mladý chlapec, z kterého se ale postupem času stává rozhodný mladý muž. Rick jej naučí střílet z pistole, aby se Carl dokázal ochránit, ale sám Rick z toho nemá radost. I když je Carl rád, že jeho otec v nemocnici přežil, tak si i tak stále k sobě hledají tu správnou cestu, protože si Carl začal více rozumět se Shanem.

Carl Grimes je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

nemam ho rad a bol by som rad keby skapal

1.8.2017 | 23:05:23
CamperSh0t

Nejhorší postava na TWD,nesnáším ho už od začátku seriálu,doufal jsem že se časem zlepší ale ne,je drzí,rozmazlený a nevychovaný spratek. Připomíná mi tu dnešní mládež, namachrovaný drzí týpek,co si myslí že všechno zvládne a když se mu někdo postaví,tak se rozbrečí jak malá holka a div nevolá maminku viz. u dílu s Neganem. Doufám že buď se postava zlepší,nebo lépe ať umře a Rick by mohl Judith vychovat lépe než tohohle spratka.

26.5.2017 | 18:12:46
Bukyna222

je hnusnej na mámu, nwmco si o sobě myslí… pro mě jedna z nejhorších postav

24.4.2017 | 12:37:34
WolverineCzE

Protivný

12.4.2017 | 12:30:09
Vitek11

Místo toho aby svého otce podpořil tak je na něj drzí. Doufám že co nejdřív zemře. Nemam ho rád.

21.2.2017 | 20:58:50
Pepal81

Jeho občasné výkyvy chování a nerozvážnost mi trochu vadí, třeba, jak zastřelil ve třetí sérii toho kluka, co se vzdával. Každopádně v posledních sériích mě baví. U mě je v oblíbenosti určitě v první desítce, byť zatím v druhé pětce.

20.12.2016 | 0:00:33
Danules

Tenhle kluk mě ze začátku točil , rozmazlenej fracek…tos ho zdrtil :-D tu scénu zbožnuju. Ale dál Carl dost vyrostl občas měl lepší a přímější uvažování než jeho nerozvážnej , věčně pochybující hroutící se tatínek.Dobře se naučil střílet…Bude to silný človíček , rostl a dospíval v těch nejhorších podmínkách a to ho zoceluje…co bude dál ???

2.12.2016 | 15:21:47
RooibosCZ

Jako co se dá čekat od mladého herce, ale tohle je fakt nejhůř zahraná postava ever.. Zlatej komiksovej Carl!

26.10.2016 | 13:00:30
shanewalsh

Carl mi nikdy nepřišel na chuť, nevím čím to je, ale prostě jsem ho nikdy moc nemusel. Nejvíc za to asi může to, že zavinil smrt jedné z mých nejoblíbenějších postav (Dale). Jeho vývoj je samozřejmě dost zajímavej a třeba mi i později k srdci přiroste, ale zatím je pro mě spíše průměrná postava, dávám mu 60%.

24.10.2016 | 21:16:20
Messpeerless

Miluju jeho vývoj postavy, v 6. sérii byl úžasný! A Chandler je super herec <3 Daryl a Carl jsou dvě nejlepší postavy, nemám prostě co dodat.

12.9.2016 | 21:54:57

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás