The Walking Dead (Živí mrtví) Carl Grimes

Carl Grimes

Carl Grimes

Mladý a plachý syn Ricka a Lori Grimesových, z kterého se stává rozhodný mladý kluk.

Sezóny 8
2010 - 2018

Carl je hodný chlapec. Je velmi inteligentní, ale v tomto novém světě se pořád nedokáže, svou dětskou logikou, srovnat se všemi věcmi, které se staly.

Během započetí apokalypsy se Carl vypravil se svou matkou Lori společně s Shanem do Atlanty, kde má být centrum pro zdravé lidi. Nestane se tak, a tak se usadí na místě kousek u Atlanty, kde se dávají dohromady s novou skupinou přeživších. Cestou mu Shane řekne, že jeho otec v nemocnici zemřel.


Carl se po apokalypse velmi sblížil s Shanem, který se mu stal mužským vzorem. Jeho nejlepší kamarádkou je Sophia, Carolina dcera. Carl se stává ale často svědkem šokujícího násilí a musí se se spoustou lidí, které má rád, navždy rozloučit.

Carl je na začátku seriálu plachý mladý chlapec, z kterého se ale postupem času stává rozhodný mladý muž. Rick jej naučí střílet z pistole, aby se Carl dokázal ochránit, ale sám Rick z toho nemá radost. I když je Carl rád, že jeho otec v nemocnici přežil, tak si i tak stále k sobě hledají tu správnou cestu, protože si Carl začal více rozumět se Shanem.

Carl Grimes je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TeriTerinelerinel

Jeden z těch lepších Grimesů, jediný co mě občas štvalo bylo jeho ego po tatínkovi. :D Aká ,,Jsem neporazitelný, všechno zvládnu, vyhrál jsem." Myslím že tohle myšlení se mu stalo osudným. V zombie apokalypse je dobré mít i to jedno oko otevřený dokořán.

21.2.2021 | 13:32:06
.

Jakoze mam ho hrozne rad, nasralo me to s tim dalem, ale co uz a nasralo me, ze se zabil, jelikoz byl imunni (ano byl imunni jako Rick, jelikoz mel v sobe Rickovu krev, takze by se nepromenil) .-.

20.10.2020 | 16:13:45
James_-

Dement

4.10.2020 | 22:14:08
BlackSquirrel

Pamatuji si jakej byl v první sérii, takovej slabej, Tedko byl docela i odvážnej. Takovou smrt si nezasloužil, kvůli „Sidikovi“ Umřel jako hrdina.

19.8.2020 | 14:16:45
Milano33

Rozlúčka s Carlom a následne jeho smrť bola neskutočne emotívna. Chýba mi.

7.5.2020 | 0:42:07
23A

Carl mi na začátku vadil, ale pak se stal fajn postavou

9.4.2020 | 20:26:08
David525

Carl bol fajn, síce zo začiatku som ho moc nemusel, pretože mi pripomínal rozmaznané decko. Avšak ako časom stále vyrastal, tak som si ho obľúbil, pretože sa naozaj zmenil a musel veľmi rýchlo dospieť. Dávam mu 100% nie len kvôli tomu, že som ho mal rád, ale aj kvôli tomu, že to bol proste Rickov syn. Obaja mi v seriáli veľmi chýbajú.

30.3.2020 | 16:57:31
ori

Carl ako decko v prvých sériách vadil, ale ako tínedžer ku koncu už bol fajn. Škoda že ho zabili, on mal byť tým pre ktorého Rick budoval nový svet, on mal zdediť jeho odkaz a skončiť šťastne tak ako v komikse.

redaktor
11.10.2019 | 13:11:55
SaVerr

Pár krát slušné nervy ale inak fajn postava.

13.9.2019 | 15:15:02
Tralery

Kromě toho rapidního růstu a některých jeho pubertálních, rádoby–dospěláckých výlevů krátce po pádu věznice mi ten kluk přišel docela v pohodě.

update: „mladý syn ze kterého se stává mladý kluk“?? Kdo je textařem této webovky? Někdo 13ti letý? :D

28.8.2019 | 12:58:44

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás