The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 085×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Pauza
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Carl Grimes

Carl Grimes

Mladý a plachý syn Ricka a Lori Grimesových, z kterého se stává rozhodný mladý kluk.

Sezóny 8
2010 - 2018

Carl je hodný chlapec. Je velmi inteligentní, ale v tomto novém světě se pořád nedokáže, svou dětskou logikou, srovnat se všemi věcmi, které se staly.

Během započetí apokalypsy se Carl vypravil se svou matkou Lori společně s Shanem do Atlanty, kde má být centrum pro zdravé lidi. Nestane se tak, a tak se usadí na místě kousek u Atlanty, kde se dávají dohromady s novou skupinou přeživších. Cestou mu Shane řekne, že jeho otec v nemocnici zemřel.


Carl se po apokalypse velmi sblížil s Shanem, který se mu stal mužským vzorem. Jeho nejlepší kamarádkou je Sophia, Carolina dcera. Carl se stává ale často svědkem šokujícího násilí a musí se se spoustou lidí, které má rád, navždy rozloučit.

Carl je na začátku seriálu plachý mladý chlapec, z kterého se ale postupem času stává rozhodný mladý muž. Rick jej naučí střílet z pistole, aby se Carl dokázal ochránit, ale sám Rick z toho nemá radost. I když je Carl rád, že jeho otec v nemocnici přežil, tak si i tak stále k sobě hledají tu správnou cestu, protože si Carl začal více rozumět se Shanem.

Carl Grimes je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Aurora_7

Nemám ráda dětské „hrdiny“. Většinu času mi pil krev, ale jeho smrt mě nakonec stejně vzala. Scénáristé hold umí (postavy ano, srnky ne) :D

28.1.2022 | 21:40:51
Whitewolf114

Prvně mi někdy lezl DOST na nervy. Často jsem si říkala, že kdyby umřel, nezhroutím se z toho…to se ale nestalo. Jeho smrt mě strašně zasáhla…ale neskutečně. Najednou mi začal chybět. Vůbec tomu nerozumím…Carl mi často pil krev, ale v 8. řadě jsem si ho oblíbila, protože mi došlo, že on si takový konec vůbec nezaslouží. Navíc se tam začal chovat skvěle…všechny dostal do bezpečí bez ohledu na to, že už mu bylo strašně zle, díky němu žije Negan, díky němu se hodně věcí změnilo k lepšímu (než to zkazila Maggie s Darylem v 9. řadě)…na jeho poslední scény se NEDÁ zapomenout! Jeho smrt vždy snáším těžce.

17.8.2021 | 13:31:01
.

Jakoze mam ho hrozne rad, nasralo me to s tim dalem, ale co uz a nasralo me, ze se zabil, jelikoz byl imunni (ano byl imunni jako Rick, jelikoz mel v sobe Rickovu krev, takze by se nepromenil) .-.

20.10.2020 | 16:13:45
James_-

Dement

4.10.2020 | 22:14:08
Milano33

Rozlúčka s Carlom a následne jeho smrť bola neskutočne emotívna. Chýba mi.

7.5.2020 | 0:42:07
23A

Carl mi na začátku vadil, ale pak se stal fajn postavou

9.4.2020 | 20:26:08
David525

Carl bol fajn, síce zo začiatku som ho moc nemusel, pretože mi pripomínal rozmaznané decko. Avšak ako časom stále vyrastal, tak som si ho obľúbil, pretože sa naozaj zmenil a musel veľmi rýchlo dospieť. Dávam mu 100% nie len kvôli tomu, že som ho mal rád, ale aj kvôli tomu, že to bol proste Rickov syn. Obaja mi v seriáli veľmi chýbajú.

30.3.2020 | 16:57:31
ori

Carl ako decko v prvých sériách vadil, ale ako tínedžer ku koncu už bol fajn. Škoda že ho zabili, on mal byť tým pre ktorého Rick budoval nový svet, on mal zdediť jeho odkaz a skončiť šťastne tak ako v komikse.

webmaster
11.10.2019 | 13:11:55
SaVerr

Pár krát slušné nervy ale inak fajn postava.

13.9.2019 | 15:15:02
Tralery

Kromě toho rapidního růstu a některých jeho pubertálních, rádoby–dospěláckých výlevů krátce po pádu věznice mi ten kluk přišel docela v pohodě.

update: „mladý syn ze kterého se stává mladý kluk“?? Kdo je textařem této webovky? Někdo 13ti letý? :D

28.8.2019 | 12:58:44

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama