The Walking Dead (Živí mrtví) Carl Grimes

Carl Grimes

Carl Grimes

Mladý a plachý syn Ricka a Lori Grimesových, z kterého se stává rozhodný mladý kluk.

Sezóny 8
2010 - 2018

Carl je hodný chlapec. Je velmi inteligentní, ale v tomto novém světě se pořád nedokáže, svou dětskou logikou, srovnat se všemi věcmi, které se staly.

Během započetí apokalypsy se Carl vypravil se svou matkou Lori společně s Shanem do Atlanty, kde má být centrum pro zdravé lidi. Nestane se tak, a tak se usadí na místě kousek u Atlanty, kde se dávají dohromady s novou skupinou přeživších. Cestou mu Shane řekne, že jeho otec v nemocnici zemřel.


Carl se po apokalypse velmi sblížil s Shanem, který se mu stal mužským vzorem. Jeho nejlepší kamarádkou je Sophia, Carolina dcera. Carl se stává ale často svědkem šokujícího násilí a musí se se spoustou lidí, které má rád, navždy rozloučit.

Carl je na začátku seriálu plachý mladý chlapec, z kterého se ale postupem času stává rozhodný mladý muž. Rick jej naučí střílet z pistole, aby se Carl dokázal ochránit, ale sám Rick z toho nemá radost. I když je Carl rád, že jeho otec v nemocnici přežil, tak si i tak stále k sobě hledají tu správnou cestu, protože si Carl začal více rozumět se Shanem.

Carl Grimes je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JsemToJá2005

Působí jako že si hraje na machra, má až moc vysoké sebevědomí a to ho fost často dostane do nepříjemných situací. Ale vypadá skvěle

27.9.2017 | 18:17:24
hyena

nemam ho rad a bol by som rad keby skapal

1.8.2017 | 23:05:23
CamperSh0t

Nejhorší postava na TWD,nesnáším ho už od začátku seriálu,doufal jsem že se časem zlepší ale ne,je drzí,rozmazlený a nevychovaný spratek. Připomíná mi tu dnešní mládež, namachrovaný drzí týpek,co si myslí že všechno zvládne a když se mu někdo postaví,tak se rozbrečí jak malá holka a div nevolá maminku viz. u dílu s Neganem. Doufám že buď se postava zlepší,nebo lépe ať umře a Rick by mohl Judith vychovat lépe než tohohle spratka.

26.5.2017 | 18:12:46
Bukyna222

je hnusnej na mámu, nwmco si o sobě myslí… pro mě jedna z nejhorších postav

24.4.2017 | 12:37:34
WolverineCzE

Protivný

12.4.2017 | 12:30:09
Vitek11

Místo toho aby svého otce podpořil tak je na něj drzí. Doufám že co nejdřív zemře. Nemam ho rád.

21.2.2017 | 20:58:50
Pepal81

Jeho občasné výkyvy chování a nerozvážnost mi trochu vadí, třeba, jak zastřelil ve třetí sérii toho kluka, co se vzdával. Každopádně v posledních sériích mě baví. U mě je v oblíbenosti určitě v první desítce, byť zatím v druhé pětce.

20.12.2016 | 0:00:33
Danules

Tenhle kluk mě ze začátku točil , rozmazlenej fracek…tos ho zdrtil :-D tu scénu zbožnuju. Ale dál Carl dost vyrostl občas měl lepší a přímější uvažování než jeho nerozvážnej , věčně pochybující hroutící se tatínek.Dobře se naučil střílet…Bude to silný človíček , rostl a dospíval v těch nejhorších podmínkách a to ho zoceluje…co bude dál ???

2.12.2016 | 15:21:47
RooibosCZ

Jako co se dá čekat od mladého herce, ale tohle je fakt nejhůř zahraná postava ever.. Zlatej komiksovej Carl!

26.10.2016 | 13:00:30
shanewalsh

Carl mi nikdy nepřišel na chuť, nevím čím to je, ale prostě jsem ho nikdy moc nemusel. Nejvíc za to asi může to, že zavinil smrt jedné z mých nejoblíbenějších postav (Dale). Jeho vývoj je samozřejmě dost zajímavej a třeba mi i později k srdci přiroste, ale zatím je pro mě spíše průměrná postava, dávám mu 60%.

24.10.2016 | 21:16:20

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás