The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 085×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Pauza
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Carol Peletier

Carol Peletier

Moudrá a milá žena, která si prožila mnoho utrpení.

Sezóny 11
2010 - 2022

Carol se oženila s Edem, který jí připadal jako ideální muž, ale po svatbě zjistila, jaký Ed doopravdy je. Carol se stala obětí domácího fyzického i slovního násilí, ale i tak s Edem zůstala. Narodila se jim dcera Sophia, kterou Carol nadevše miluje.

Když vypukla apokalypsa, tak se Carol s Edem a Sophií vydala do Atlanty, kde měla být bezpečná zóna. Nebylo tomu tak, a tak se dali dohromady se skupinou přeživších kousek od Atlanty vedenou Shanem.


Tento tábor byl přepaden skupinou chodců, kterým se povedlo pokousat i jejího manžela Eda. Carol byla ze ztráty svého muže zdrcena, ale někde uvnitř v sobě cítila úlevu. Když se Ed změnil na chodce, tak jej sama popravil krumpáčem.

Carol se spolu s Rickovou skupinou vydává směrem od Atlanty. Na jedné z cest se jí ztratí její dcera Sophia, kterou všichni začnou hledat. Cesta je zavede na Hershelovu farmu.

Zde se začne více přátelit s Darylem Dixon, který je odhodlaný pro ni najít její dceru. Nakonec se zjistí, že se Sophia celou dobu nacházela jako chodec v Hershelově stáji, proto je Rickem zabita.

Carol je moudrá a milá žena, která se o každého stará. Má na krátko ostříhané šedivé vlasy.

Carol Peletier je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Matteo123

Carol je moje nejoblíbenější ženská postava z TWD. Jeji vývoj od 1–7 série nema chybu. Nevěřil bych že se ztýráné ženy stane takový baďas. Věřim že tato postava má ještě co nabídnout ačkoliv měla v 7 sérii slabší momenty. Mimo jiné skvěle záhraná role Melissou MCbride. Prostě TOP

24.4.2017 | 12:58:08
Crayser

Uz aby RIPnula

8.4.2017 | 15:29:02
Bobr007SVK

Teraz to len zacne

7.3.2017 | 18:13:08
Ricqaw

V první sérii pro mě bylo hodně těžké vlastně Carol začít tak nějak registrovat, myslel jsem si, že to bude jedna z postav, které zemřou jako první. Bohužel se tak nestalo. Co se stalo po smrti Eda? Milovala ho, stýskalo se jí. Postupně jsem docela začal chápat důvody, proč ji bil (neznamená to ovšem, že bych to schvaloval – ale když jim to tak vyhovovalo) a myslím, že ona si je uvědomovala taky – a proto od něj nikdy neodešla. Potom ztratila i Sophii a co? Vůbec nic. To co udělala ve vězení bylo asi správné, ale za to, jakým způsobem to udělala ji měl Rick na místě zastřelit. Terminus? Aha. Nejvíc mě mrzí to, že Richard řekl Darylovi, kdo je v té chatě. Jestli se dá dohromady s Darylem, přestanu seriál sledovat. Za mě určitě nejhorší postava celého seriálu.

2.3.2017 | 21:41:26
Zigulík

Nejdřív ze začátku, postava o ničem. Od Terminusu no páni! :D To je jiná Carol, drsná a hlavně je zachránila. Bohužel zase teď co se stalo? Chce pořád odcházet, má domeček a všichni mě nechte být? Snad se nějak ještě projeví a nakope Spasitelům řítě :)

12.2.2017 | 18:29:11
Pepal81

Nevadí mi, ale ani by mi nechyběla. Štve mě, že se ostatních tak straní, trochu jsem doufal v románek s Darylem. Její role v Terminusu byla zásadní

20.12.2016 | 0:05:16
spacky

mohli by to dát dohromady s Darylem ;D Caryl fans

3.12.2016 | 23:48:12
Danules

Carol to peckově rozjela v Terminusu , dost mě mrzelo jak se začala hroutit.

2.12.2016 | 15:10:18
R.-TedyS

Tak nějak od Terminusu moje druhá nejoblíbenější postava

24.11.2016 | 20:10:09
Xmen1995

Milujem ju

12.11.2016 | 14:32:56

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama