The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 085×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Pauza
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Carol Peletier

Carol Peletier

Moudrá a milá žena, která si prožila mnoho utrpení.

Sezóny 11
2010 - 2022

Carol se oženila s Edem, který jí připadal jako ideální muž, ale po svatbě zjistila, jaký Ed doopravdy je. Carol se stala obětí domácího fyzického i slovního násilí, ale i tak s Edem zůstala. Narodila se jim dcera Sophia, kterou Carol nadevše miluje.

Když vypukla apokalypsa, tak se Carol s Edem a Sophií vydala do Atlanty, kde měla být bezpečná zóna. Nebylo tomu tak, a tak se dali dohromady se skupinou přeživších kousek od Atlanty vedenou Shanem.


Tento tábor byl přepaden skupinou chodců, kterým se povedlo pokousat i jejího manžela Eda. Carol byla ze ztráty svého muže zdrcena, ale někde uvnitř v sobě cítila úlevu. Když se Ed změnil na chodce, tak jej sama popravil krumpáčem.

Carol se spolu s Rickovou skupinou vydává směrem od Atlanty. Na jedné z cest se jí ztratí její dcera Sophia, kterou všichni začnou hledat. Cesta je zavede na Hershelovu farmu.

Zde se začne více přátelit s Darylem Dixon, který je odhodlaný pro ni najít její dceru. Nakonec se zjistí, že se Sophia celou dobu nacházela jako chodec v Hershelově stáji, proto je Rickem zabita.

Carol je moudrá a milá žena, která se o každého stará. Má na krátko ostříhané šedivé vlasy.

Carol Peletier je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anet446

Poslední dobou mě hrozně štve.. Ale s Ezekielem by to dohromady dát mohla.

1.11.2016 | 18:19:16
Madafaka888

nejnudnější postava

31.10.2016 | 16:28:20
Smilexou

Carol je moje třetí nejoblíbenější postava. Z matky, kterou mlátil chlap a v jednom kuse jenom fňukala, se stala drsná ženská, která v Terminusu všem zachránila zadky. Vývoj této postavy mají tvůrci zmáknutý na jedničku. Podle mého to bude jedna z těch, kteří zůstanou do konce (teda jestli konec apokalypsy vůbec bude :D). Rozhodně ale nefandím jí a Tobinovi. Caryl forever <3

26.10.2016 | 16:52:58
Messpeerless

Carol mám ráda, ale někdy nevím co si mám myslet. Přijde mi, že si myslí že všechno dělá správně a pak to posere a jde zase dál, jako s těmi dětmi. Nejdřív s Mikou a Lizzie a teď se Samem (víceméně). Nejdřív jsem chtěla aby byla s Darylem, ale teď už mi přijde, že takhle je to lepší. Takže přesně tak just look at the flowers.

12.9.2016 | 21:59:53
Quintus Dias

Tichá voda břehy mele, to v jejím případě sedí. Někdy to až přehání, ale ona to vždycky myslí dobře. Look at the flowers

22.8.2016 | 21:12:16
Car

nevím, jak je to jinde ve světě ale minimálně tady by měla být Carol mezi TOP 3 možná si i dovolm říct hned za Rickem :-), naprosto nejlepší vývoj této postavy a do tohohle zkaženého světa zaručeně patří, je chytrá, pohotová, odvážná, razantní – prostě vše co člověk potřebuje ke přežití v tomto světe, rozhodně velkej vzor, podle mě nejlepší ženská postava ever a hodně dobře to hraje, neumím si představit jinou herečku – Carol jsi jednička!! :-*

4.7.2016 | 21:56:33
Czert82

Spolu s Darylem asi nejvýraznější posun celé postavy. Jak začala být trošku necita tak se mi začala líbit a je fakt, že se s tim nesere :-)

22.5.2016 | 11:02:20
hoolio88

Ze všech postav, co sledujem od začátku seriálu, prodělala asi největší změnu. Z ženský v domácnosti, která se nechala mlátit od manžela, se stal hotovej Rambo… Její nejsilnější moment byl, když dokázala zachránit Ricka a spol. z Terminusu. Bohužel má i určitou temnou stránku, jako když se rozhodla řešit po svym nákazu ve věznici (naopak zabití Lizzie jí nevyčítám, tam se asi nedalo postupovat jinak vzhledem k tomu, že ta holčička byla magor). Svym způsobem má na rukou i krev Sama a jeho rodiny… Mám ji rád, ale její smrt si představit dokážu.

18.4.2016 | 15:40:00
MartYnCz

Nemůžu si pomoct, ale už delší dobu mě Carol prostě (odpusťte mi to slovo) sere!…

4.4.2016 | 22:17:03
Codyy

Nejlepší postava jednoznačně!!! Prošla skvělou změnou od začátku TWD a epizody s ní jsou prostě vždy skvělé a pokaždé mě překvapí… Už 3× dokázala zachránit skupinu. Ona je fakt BADASS a doufám, že tam vydrží ještě hodně dlouho! Její smrt by asi dost ovlivnila můj postoj k seriálu…

6.3.2016 | 15:53:06

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama