The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 112×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Cole

Cole

Přední člen Maggieiny skupiny.

Sezóny 2
2021 - 2021

Coleův život před apokalypsou pro nás představuje jednu velkou neznámou, nicméně někdy po ní se stal členem skupiny přeživších, se kterou přežíval poměrně dlouhou dobu. Konkrétně žili v Meridianu, kde měli dostatek jídla i jiných zásob. Jednoho dne na ně narazili Maggie a její syn Hershel, kteří se k nim přidali. Maggie se tu časem ujala role vůdkyně.

Jednoho dne však byli napadeni, a to skupinou, jejíž členy všichni označují za Smrťáci. Cole přišel nejenom o svůj domov, ale zároveň o spoustu členů své komunity. Nezbývalo mu proto nic jiného, než cestovat s Maggie, která se jim zmínila o Alexandrii, Hilltopu a Království, kde by mohli najít nový domov.

Cole je na první pohled poměrně drsný člověk. Je praktický, s ničím ani nikým se nepáře a je naprosto oddaný Maggie. Často má nějaké sarkastické poznámky, ale sám o sobě není zlý. Na chodce nejčastěji používá svou mačetu, nicméně umí střílet i z pistolí a používat jiné zbraně.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Vyzeral super, škoda že sa ho zbavili tak rýchlo.

webmaster
14.1.2022 | 17:52:42

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama