The Walking Dead (Živí mrtví) Dean

Dean

Dean

Spasitel, který ohrozí Ježíšův život.

Sezóny 1
2017 - 2018

Dean se po vypuknutí apokalypsy přidal ke Spasitelům, komunitě přeživších, která vykořisťuje všechny kolem sebe. Tato skupina byla jako stvořená pro Deana, protože představuje všechno, co on dělá. Je tudíž typickým Spasitelem, který se v poslání své skupiny vyžívá.

Dlouhou dobu Dean působil na odlehlém satelitním stanovišti. Když vypukne válka, tak jsou všechny základny varovány, ale i tak mají spojenci navrch. Když je přepadena právě tato základna, tak se Dean schová do kumbálu a naschvál se pomočí, aby mohl dělat, že je jen vystrašeným pracovníkem, který pracuje pro Spasitele.


Tato finta mu vyjde, a proto využije situace a přepadne Ježíše, který se ho zastával. Přítomná Tara se tak musí rozhodnout, co udělá, protože Ježíšův život je v ohrožení. Situace nakonec dopadne špatně pro Deana, který zaváhá. Následně je společně s ostatním Spasiteli odveden na Hilltop.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Zbytočná nudná postava.

14.10.2019 | 16:58:06
Zigulík

šmejd nic víc.

8.1.2018 | 18:53:17

Stav překladu

Epizoda S10E02: We Are the End of the World

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku. Nebo se rovnou podívejte na trailer

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás