The Walking Dead (Živí mrtví) Dianne

Dianne

Dianne

Bojeschopná členka Království, která to umí s lukem a šípy.

Sezóny 4
2016 - 2019

Dianne je členkou skupiny přeživších, jež nese název Království. Místním velí král Ezekiel, který se všemi jedná jako rovný s rovným, a proto ho i Dianne má ráda a uznává jeho autoritu. Brzy po svém příchodu se Dianne přidala k místním bojovníkům, kde vyniká především svými schopnostmi při střelbě z luku.

Ezekiel má svůj vlastní okruh nejbližších lidí, se kterými jezdí na tajné schůzky se Spasiteli, kde jim předává své zásoby. Dianne je jedinou ženou, která se těchto schůzek účastní. I když o těchto setkáních nesmí nikomu říct, tak nesouhlasí s tím, jak Spasitelé s Královstvím jednají.


Před jednou schůzí se Spasiteli Dianne zmíní, že měla sestru, která nosila podobné šaty jako chodec, jehož právě zabila. Není jasné, zda její sestra je, či není mrtvá, ale je možné, že její sestrou je Tamiel, členka Mrchožroutů, která se jí velmi podobá.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Nie je mi moc sympatická ale je verná.

14.10.2019 | 22:36:47
S.T.A.L.K.E.R.

Jako herečka vážně nesympatická. Postava není nejhorší. Trochu moc upjatá, ale věrná.

4.4.2019 | 12:44:22
annak715

12.3.2019 | 14:24:29

Stav překladu

Epizoda S10E02: We Are the End of the World

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku. Nebo se rovnou podívejte na trailer

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás