The Walking Dead (Živí mrtví) Dianne

Dianne

Dianne

Bojeschopná členka Království, která to umí s lukem a šípy.

Sezóny 1
2016 - 2017


Dianne je členkou skupiny přeživších, jež nese název Království. Místním velí král Ezekiel, který se všemi jedná jako rovný s rovným, a proto ho i Dianne má ráda a uznává jeho autoritu. Brzy po svém příchodu se Dianne přidala k místním bojovníkům, kde vyniká především svými schopnostmi při střelbě z luku.

Ezekiel má svůj vlastní okruh nejbližších lidí, se kterými jezdí na tajné schůzky se Spasiteli, kde jim předává své zásoby. Dianne je jedinou ženou, která se těchto schůzek účastní. I když o těchto setkáních nesmí nikomu říct, tak nesouhlasí s tím, jak Spasitelé s Královstvím jednají.


Před jednou schůzí se Spasiteli Dianne zmíní, že měla sestru, která nosila podobné šaty jako chodec, jehož právě zabila. Není jasné, zda její sestra je, či není mrtvá, ale je možné, že její sestrou je Tamiel, členka Mrchožroutů, která se jí velmi podobá.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás