The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 112×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Dwight

Dwight

Krutý člen Spasitelů, který má v oblibě Darylovu kuši.

Sezóny 3
2015 - 2018

O Dwightovi se toho ví velmi málo. Ještě před apokalypsou ho jeho dědeček naučil vyřezávat různé věci ze dřeva. Když vypukla apokalypsa, tak byl se svou manželkou Honey a švagrovou Tinou ve Virginii.

Dwight se brzy přidal ke Spasitelům, kruté organizaci, která vykořisťuje všechny okolní bezpečné zóny. Dwightovi se nelíbila Neganova tyranie, a proto se svou manželkou a švagrovou uprchl. Spasitelé je celou dobu hledali, ale nepodařilo se jim je dostihnout.

Během toho, co byl Dwight na úprku, se mu podařilo narazit na Daryla. Daryl se mu rozhodl pomoci, ale brzy toho začal litovat – Dwight mu vzal jeho motorku a kuši a ujel pryč.

Dwight je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lucille33

Vo Fear je v pohode

27.3.2022 | 15:11:28
BlackSquirrel

Zradil Daryla na začátku, a ukradl mu motorku, a jeho překrásnou vestu s křídly! Pak byl docela v pohodě.

19.8.2020 | 22:41:33
ori

Super postava, ale príde mi len taký tieň svojho komiksového ja. Mohol byť namakanejší herec, ale potom by sa moc podobal Darylovi.

webmaster
14.10.2019 | 17:11:40
Sheeku

je super:)

5.8.2019 | 15:13:10
LubíkIP

Dobrá postava snad se více projeví ve FWD

10.4.2019 | 18:25:40
S.T.A.L.K.E.R.

Tak zabil Denise. No a co? Přenes se už přes to Daryle. Tu ženskou jsem stejně neměl vůbec rád. Zbytečná postava. Doufám, že se Dwight vrátí zase do TWD, ale ještě předtím jsem hrozně zvědavý na jeho crossover v FTWD. Snad dostane tolik prostoru jako Morgan. Mám je rád oba.

4.4.2019 | 12:20:18
sonulle

Dwight je skvělá postava, jako všichni dělal, co je pro přežití nutné, mohl zůstat.

31.1.2019 | 12:31:22
Harleys

Velmi zajímavá postava, jeho scény jsou skoro vždycky hrozně napínavé… jen by to chtělo aby odhalili víc jeho minulost. Třeba co provedl tak strašného že musel podstoupit žehličku? Podle mě je ta jizva ale velmi působivá a myslím že bez ní bych Dwaitíka nedokázala představit…

15.9.2018 | 15:55:28
RoseAmy11

Miluju ho :3 Je to nejlepší postava vůbec :)

2.5.2018 | 17:41:42
JK

Jj v komiksu je hodně dobrý !! doufám že bude v seriálu dlouho !! ;)

13.3.2018 | 17:18:51
1

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama