The Walking Dead (Živí mrtví) Ed Peletier

Ed Peletier

Ed Peletier

Carolin hrubý manžel.

Sezóny 1
2010 - 2010

Ed, Carol a jejich dcera Sophia se v době vypuknutí nákazy nacházeli v okolí Atlanty. Zde se přidali ke skupince přeživších, kterou vedl bývalý policista Shane Walsh. Rodina tu byla celkem spokojená, tedy kromě Eda, který měl neustálé stížnosti.

Ostatním se nelíbilo, jak se Ed choval ke Carol. Pravidelně ji totiž byl. Carol si však na něj nikomu nestěžovala a neustále svého manžela bránila. Shane to ale jednoho dne nevydržel, přišel za Edem a zbil ho natolik, že z toho byli všichni v okolí zděšeni. Nejvíce z toho vyděšená Carol, která se o svého zraněného manžela začala ihned starat.


Ed však brzy narazil na konec své cesty. Když se ve svém stanu vzpamatovával ze svého zranění, tak jejich tábor přepadli chodci, kteří ho pokousali. Carol ho pak usmrtila, aby se neproměnil na chodící mrtvolu.

Ed Peletier je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Zmrd.

11.10.2019 | 12:55:56
Marcus Flavius

Srab

26.6.2019 | 19:00:42
LubíkIP

Magor.

10.4.2019 | 19:45:20
Gaffík

pravidelně ji BYL. Tak určitě. hanba

1.3.2018 | 22:37:37
Kothy

smejd

1.3.2018 | 21:23:54

Stav překladu

Epizoda S10E03: Ghosts

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku. Nebo se rovnou podívejte na trailer

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás