The Walking Dead (Živí mrtví) Ezekiel

Ezekiel

Ezekiel

Pracovník zoo, ze kterého se stal král.

Sezóny 5
2016 - 2021

Ezekiel původně pracoval v zoo a příležitostně vystupoval v divadlech, kde většinou hrál nějaké krále. V zoo jednoho dne došlo k incidentu, kdy tygřice jménem Shiva spadla ve svém výběhu do jámy, ve které si zlomila nohu. Lékaři sice byli na cestě, ale než by se k ní dostali, tak by Shiva zemřela, a proto Ezekiel skočil za Shivou do jámy a zavázal jí svým tričkem nohu. Tímto činem ji zachránil a Shiva mu to nikdy nezapomněla.

Když vypukla apokalypsa, tak Ezekiel běžel do zoo, kde byl poslední tvor na světě, který mu byl blízký – Shiva. Uvázal ji k řetězu a cestoval s ní krajinou. Když došel do jedné osady, tak z něj místní lidé udělali svého krále, protože respektovali někoho, kdo si dokáže ochočit tygra. Ezekiel tuto novou roli přijal, stal se králem a vedl kolonii přeživších, která dostala název Království.


Ezekiel vedl svou kolonii v dobrém duchu, ale jednoho dne došlo k tragédii, kdy zemřelo osm strážců. Ezekiel se rozhodl, že už nebude riskovat lidské životy, a proto se následně dohodl se Spasiteli na míru. Dohoda zněla, že Spasitelé budou chránit Království, když jim Království bude odvádět jídlo.

Ezekiel je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
milwa111

Mám ho moc ráda. Je milý, empatický a současně je to bojovník. A má moc laskavé oči.

6.4.2021 | 14:39:34
TeriTerinelerinel

Ztratil úplně všechno, do toho má rakovinu a přesto je pořád psychicky stabilní, má můj respekt. Jinak doufám že nezemře, když už ho nedali na kůl, vyléčí se a přežije do konce TWD. :) And yet, I smile. Každý by měl brát život i v těch nejhorších chvílích pozitivně :)

25.2.2021 | 13:16:37
TaLu

Charakter. Prostě král. V srdci určitě. Ideál sjednocené společnosti mu věřím. Jeden z nejlepších účesů seriálu zvyšuje hodnocení. :o)

10.10.2020 | 18:31:19
BlackSquirrel

Je mi ho moc líto, že umírá zrovna na rakovinu :( mám ho ráda Krále mého :(

18.8.2020 | 23:45:14
ori

Ezekiela mám veľmi rád, najmä vďaka jeho optimizmu. Taká postava tam dlho chýbala.

webmaster
14.10.2019 | 22:38:26
LubíkIP

Strašně pozitivní charakter a moc se mi líbí.

10.4.2019 | 18:15:40
S.T.A.L.K.E.R.

Jako snílek mi občas leze na nervy, ale i tak ho mám rád. Jsem hlavně strašně rád, že nedopadl jako v komiksu. Snad vydrží co nejdéle a bude mít zase důležitou roli.

4.4.2019 | 12:17:13
zukatoka02

Je to frajer. Jeho postava mě neuvěřitelně baví.

9.2.2019 | 22:40:45
sonulle

Království mám ráda a lidé jako Jerry, Ezekiel do toho všeho světa pragmatismu a cynismu vnáší jiný rozměr lidskosti a celkem baví, v 8. sérii mě Ezekiel těmi proslovy irituje,ale to celá osmá série. Taky je hezký protiklad racionalitě své manželky, jen mě zajímá, jestli ví, že jeho žena po večerech upaluje Spasitele?

31.1.2019 | 13:31:10
Tralery

ze začátku to byl můj favorit, ale už by konečně mohl začít něco dělat. Fingers crossed u 9. řady.

15.11.2018 | 10:42:06
1

Stav překladu

Epizoda S11E08: For Blood

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás