The Walking Dead (Živí mrtví) Glenn Rhee

Glenn Rhee

Glenn Rhee

Mladý, rozumný a vynalézavý muž, který je ochoten riskovat. Drží se Rickovy skupiny a hlavní sympatie má pro Maggie.

Sezóny 7
2010 - 2016

Glenn se potká s Rickem v Atlantě, kde je s malým týmem přeživších pro zásoby. Je si velmi dobře vědom toho, jak jsou takové mise nebezpečné, ale je ochotný riskovat. Dříve se živil doručováním pizzy, což mu dalo znalost všech zkratek v Atlantě.

Glenn je důležitou částí skupiny obzvláště, když jsou ostatní zdrcení tragédií. Když jde skupina směrem od Atlanty, tak Glenn s nimi také jede. Cesta je shodou náhod zavede na farmu Hershela Greena, který je na čas nechá na svém pozemku. Zde se Glenn seznamuje s Hershelovou dcerou Maggie.


Glenn si Maggie oblíbí a ona jeho také. Začnou se čím dál více sbližovat a Glenn už si bez Maggie nedokáže představit život. Maggie si později všimne, že je Glenn využíván na samé nebezpečné akce, proto mu domluví, ať si nenechá od ostatních neustále rozkazovat.

Glenn Rhee je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BlackSquirrel

Moc se mi líbil, je mi ho líto, že zemřel takhle. :(

19.8.2020 | 14:36:59
Milano33

Fantastický! Jedna z najlepších postáv celého TWD. Neskutočne mi bolo ľúto, akou krutou smrťou musel zomrieť :'(.

7.5.2020 | 0:57:54
vp1998

Glenna jsem měla neskutečně ráda, spolu s Darylem a Rickem byl v mých top 3. Narozdíl od Daryla a Ricka Glenn nikdy neměl slabou chvilku, vždy věděl, co je třeba udělat a uměl si zachovat chladnou hlavu. S Maggie se krásně doplňovali, dokud oba žili, měli důvod dělat svět lepším místem. Teď bez Glenna je Maggie jen věčně mračící se fůrie, které ani to dítě nedokáže dodat energii do života. Jeho odchod byl pro mě veliká rána, obzvlášť po tom, co jsem po jeho skoro smrti dostala opět naději.

19.4.2020 | 18:03:07
23A

Během 5 a 6 serie už to nebylo ono

9.4.2020 | 20:28:23
David525

Mal som ho rád hneď od začiatku. Škoda, že zomrel. Bol to dobrý človek!

26.3.2020 | 14:51:57
Steve23x

Od začátku špatná postava.

26.2.2020 | 2:06:08
ori

Glenn bol pre mňa taká neutrálna postava. Nikdy som ho nemal nejako extra rád, ale nikdy mi ani nejako extra nevadil. Najlepší bol v prvých dvoch sériách. Som rád že ho zabili rovnako ako v komikse, na tú scénu som sa veľmi tešil. Na druhú stranu, ešte radšej by som bol keby ho zabili pod tým kontajnerom, mohol to byť oveľa väčší šok.

redaktor
11.10.2019 | 13:10:26
TeriTerinelerinel

Měj vždy obě oči otevřené! Glenn Rhee je jeden z těch lepších postav. Vždycky když někdo něco potřeboval pomohl, podpořil a dodal naději. Navždy si ji budu pamatovat jako toho nejrychlejšího řidiče co rozvážel pizzu :D, ,,Číňana" a hráče Portálu.

8.10.2019 | 17:15:25
LubíkIP

Miss you !

6.4.2019 | 19:52:15
S.T.A.L.K.E.R.

Škoda ho. Nebýt jeho, tak nic z toho není. Kdyby tehdy nezachránil Ricka z toho tanku. Mohl tam být déle. Jeho postava dávala smysl i postavě Maggie. Bez Glenna už byla Maggie dost nezajímavá.

4.4.2019 | 11:43:42

Stav překladu

Epizoda S10E15: The Tower

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________­____

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete podpořit níže na PayPalu. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek a komentář k tomu.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás