The Walking Dead (Živí mrtví) Guvernér / Philip Blake

Guvernér / Philip Blake

Guvernér / Philip Blake

Chladný vůdce města Woodbury.

Sezóny 3
2012 - 2015


Philip Blake, lépe známý pod jménem Guvernér, měl od mládí špatný vztah se svým otcem. Kvůli této skutečnosti s Philipha vyrostl takový člověk, jakým je nyní v seriálu. Philip nebyl nikdy výjimečný člověk, pracoval v obyčejném městě, měl obyčejnou práci, prostě průměrný život, s kterým se ale nikdy nespokojil.

Philip se oženil a narodila se mu dcera Penny. Cca rok a půl před vypuknutím apokalypsy mu zemřela žena, tudíž by odkázán sám na sebe a na svou malou dceru.


Po vypuknutí apokalypsy byla jeho dcera pokousána chodcem a Philip se nemohl smířit s její smrtí, proto si ji nechal a stará se o ni, i když už není živá. Philip poté došel do města Woodbury, kde se stal vůdcem a je oslovován jako Guvernér.

Guvernér se chová strašně chladně, mluví stále ve lžích a snaží se konat pouze dobro pro svůj lid ve Woodbury, ať to stojí, co to stojí. Vše se změní po příchodu Andrey a Michonne. S Andreou zachází co nejlépe a Michonne mu nevěří, proto odchází z Woodbury.

Guvernér se po čase dostane do sporu s Rickovou skupinou přeživších sídlící ve věznici. Když následně Rick a spol. zaútočí na Woodbury, tak Michonne zabije Guvernérovu nemrtvou dceru Penny a probodne Philipovi oko.

Philip Blake je…

  • otcem Penny Blake

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Andie24

Už ať je po něm! Zvrácený, nechutný, nemocný… Prostě odpad :D

22.7.2017 | 16:06:17
Bukyna222

chcípni plz

26.4.2017 | 11:56:39
jameshunted

Moja najoblubenejsia postava z celeho serialu ;)… fakt mi chyba :(

3.4.2017 | 7:54:19
Leksa kom Trikru

Ten uměl :D

30.3.2017 | 16:22:47
sarii25

Strašnej hajzl, ale chybí mi.

18.2.2017 | 23:19:31
Pepal81

Jeho postava měla zásadní vliv na všechny ,,tehdejší" postavy. Rickovi byl důstojným soupeřem, ty hlavy v akvárku byly tehdy pro mě fakt šokující, stejně tak nemrtvá dcera ve špajzce. :) Měl schopnosti strhnout ostatní lidi, nebyl to úplnej tragéd. Proto dávám 80 procent. Jeho postava to prostě musela odskákat. :) Mám radost, že to byla zrovna Michone.

25.12.2016 | 22:25:26
osamělý poutník

Muž který si žilv městečku Woodbury svůj idilický život s přátely, česal si svou mrtvou dceru, masakroval zbytky armády a po večerech si užíval pohled na hlavy chodců. Naneštěstí mu ho skazyla šílená černoška s katnou a moc hezká blondýnka. Jáosobně jsem Guvernéra nebral jako čistě zápornou postavu. Byl to člověk co chtěl to nejlepší pro své město a snažil se pomáhat náhodným lidem (sice ne vojákům ale ostatní jo). Ale potom co mu Mischonne zabzla dceru a zohyzdila oko tak se rozhodl zahájit svou pirát tedyodvetnou výpravu ve které se nestyděl udělat cokoliv. Bohůžel se mu to ani jednou nepovedlo, no a skončil dost špatně. Kdyby to Myschonne neprovedla, asi by byli všicni šťastní a Hershel bz měl svou hlavu tam kde má být. Za mě hezkých 80%. (Měl se dát na roli piráta někde v kabaretu :D)

30.8.2016 | 21:28:34
Quintus Dias

Nesympatyckej, zvrácenej, sadistickej kripl. Škoda, že umřel tak rychle, přál jsem mu, aby ho jedinej mrtvák ožíral od nohou nahoru. Ale zahranej byl dobře.

22.8.2016 | 20:55:40
Len_LenKa

Psychopat, aj keď musím priznať, že v 4tej sérii si na začiatku trochu polepšil. Láska k malej ma donútila s ním súcitiť, prišlo mi ho ľúto. No smrť A a H mu neodpustím nikdy.

4.6.2016 | 0:33:32
Divoženka

Super zahranej hajzl, poté, co skoro zemřel a našla ho jeho „náhradní rodina“ jsem trochu doufala, že se jeho postava změní …

29.4.2016 | 23:46:21

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás