The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 085×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Pauza
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Hershel Rhee

Hershel Rhee

Syn Glenna a Maggie, který je pojmenován po svém dědečkovi.

Sezóny 2
2021 - 2022

Hershel Rhee patří mezi děti, které se narodily až po vypuknutí apokalypsy. Konkrétně se narodil Maggie a jejímu manželu Glennovi. Glenn však nikdy nemohl spatřit svého potomka, protože se Hershel narodil až po jeho smrti.

Jakmile se Hershel narodil, Maggie o něj neustále pečovala, přičemž si ho později vzala s sebou na cesty. Jednoho dne společně narazili na komunitu v Meridianu, kde se Maggie stala vůdkyní. Hershel se tu spřátelil především s Duncanem, který ho často bral na ramena.


V průběhu dětství se Hershel často ptal na to, co se stalo s jeho otcem. Maggie mu vždycky řekla, že ho zabil jeden špatný muž. Později je ale cesta zavedla zpátky do Alexandrie, kde na onoho špatného muže opět narazili. Těžko říct, zda se Hershel někdy dozví, co Negan udělal jeho rodině.

Hershel Rhee je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Neznášam detské postavy, ale tento nie je taký protivný ako iní.

webmaster
14.1.2022 | 17:51:06

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama