The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 112×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Jessie Anderson

Jessie Anderson

Milá a krásná alexandrijská kadeřnice.

Sezóny 2
2015 - 2016

Jessie Anderson byla umělkyní na volné noze. Když chodila na uměleckou školu, tak poznala Petea Andersona, se kterým začala chodit. Později s ním otěhotněla a vzala si jej za muže.

Když vypukla apokalypsa, tak se dostala do bezpečné zóny Alexandrie, kam je nasměrovala místní armáda. Po čase se Jessie ujala práce kadeřnice a pracovnice ve spižírně. Její manžel je doktorem, proto byli pro město oba dva velmi důležitými členy.

Život však není nikdy růžový a Jessie jej rozhodně růžový neměla. V Alexandrii její manžel začal pít a svou zlost si vylíval na ní. Jessie to však nikomu neříkala, aby neměla její rodina problémy.

Jessie Anderson je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BlackSquirrel

Co je tohle?!

11.2.2022 | 13:17:00
Marcus Flavius

měla hezkou tvářičku, asi by se naučila přežít, ale to by nesměla mít 2 smrady(děti v apokalypse jsou prostě problém)

7.3.2021 | 18:20:30
TerAnna

Tak tohle je naprosto tragická postava. U ní jsem někdy nevěděla, jestli mám brečet, nebo se smát. Už od prvního dílu, co se tam objevila, byla naprosto nudná a nezajímavá a vůbec nikam se její osobnost neposunula, ani se nerozvinula. Divila jsem se, že se něco takového mohlo dožít 5. série, v Rickově skupině byli silní lidi, kteří umřeli o dost dřív než tahle tragédka, která nedisponovala žádnými dovednostmi a její hlavní starostí byla rozbitá sova! Kdyby nebyla od začátku zalezlá za tou zdí, tak by umřela ještě před tím, než se celá apokalypsa rozjela. Její děti byli taky naprostí tragédi, místo toho, aby toho mladšího kluka vykopla z toho pokoje a něco ho naučila, tak mu tam nesla jídlo až ke deřím, aby chlapeček nemusel vylízt. Tahle rodina byla tragikomická od začátku do konce!

23.2.2021 | 18:51:23
sonulle

Tak k ní jsem si vztah nevypěstovala. Taková Carol na začátku. A její smrt mě nezasáhla. Spíše podprůměr. Dala bych 40% , ale Alexandru znám z AHS a tam se mi líbila tak 58%

19.2.2021 | 12:37:44
Whitewolf114

Neskutečná ženská! Já ji tak nesnáším. Slabá, nudná a vlezlá osoba. Rick. skupina celou dobu bojovala o život, všichni ztratili svůj domov a své blízké a ona je nešťastná z toho, že jí někdo zničil nějakou plechovou sovu. Rick má ještě strach, úplně se nevzchopil a co ona? „Chápu to, nemohl ses pořádně umýt…“ Řeší jeho vlasy..Jako to byla jeho nejmenší starost. Taky ale dopadla, jak jsem předpokládala. Její rychlý konec mě vůbec nepřekvapil. Syna jen rozmazlovala. Je apokalypsa a ona si prostě neuvědomí, že tímhle chováním dlouho ten kluk žít nebude…Ne! On má strach, vůbec nevyleze z pokoje a co ona udělá? Místo toho, aby ho tím jídlem donutila vylézt (a on by nakonec vylézt musel) tak mu ho donese až k prahu pokoje…Naprosto unavující. Osoba k vzteku. Stejně PROTIVNÝ typ jako Lori

27.11.2020 | 14:04:50
ori

Oproti svojej nudnej nezaujímavej komiksovej predlohe jedna z najzaujímavejších postáv v Alexandrii. Hodila by sa k Rickovi, škoda jej.

webmaster
12.10.2019 | 22:42:31
S.T.A.L.K.E.R.

Průměrná postava. Dal bych jenom 3*, ale Pane Bože! Nejkrásnější ku*da v seriále. Se mnou by se nemusela bát, že se jí něco stane, protože bych ji nepustil z postele. :D

4.4.2019 | 12:39:28
Bukyna222

byla ji škoda…a chtěl jsem aby byla s rickem ale tak prej nic no

29.6.2017 | 21:44:19
Mates225

Je pěkná. :)

3.5.2017 | 16:33:27
sarii25

Postava k ničemu a o ničem. Snad jen pro užití Ricka, ale z toho taky nic neměl.

18.2.2017 | 23:20:28
1

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama