The Walking Dead (Živí mrtví) Jessie Anderson

Jessie Anderson

Jessie Anderson

Milá a krásná alexandrijská kadeřnice.

Sezóny 2
2015 - 2016

Jessie Anderson byla umělkyní na volné noze. Když chodila na uměleckou školu, tak poznala Petea Andersona, se kterým začala chodit. Později s ním otěhotněla a vzala si jej za muže.

Když vypukla apokalypsa, tak se dostala do bezpečné zóny Alexandrie, kam je nasměrovala místní armáda. Po čase se Jessie ujala práce kadeřnice a pracovnice ve spižírně. Její manžel je doktorem, proto byli pro město oba dva velmi důležitými členy.


Život však není nikdy růžový a Jessie jej rozhodně růžový neměla. V Alexandrii její manžel začal pít a svou zlost si vylíval na ní. Jessie to však nikomu neříkala, aby neměla její rodina problémy.

Jessie Anderson je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marcus Flavius

měla hezkou tvářičku, asi by se naučila přežít, ale to by nesměla mít 2 smrady(děti v apokalypse jsou prostě problém)

7.3.2021 | 18:20:30
TeriTerinelerinel

Měla jsem jí ráda, jenom škoda že měla tak hloupé děcko, ještě mohla žít :/

26.2.2021 | 13:53:45
TerAnna

Tak tohle je naprosto tragická postava. U ní jsem někdy nevěděla, jestli mám brečet, nebo se smát. Už od prvního dílu, co se tam objevila, byla naprosto nudná a nezajímavá a vůbec nikam se její osobnost neposunula, ani se nerozvinula. Divila jsem se, že se něco takového mohlo dožít 5. série, v Rickově skupině byli silní lidi, kteří umřeli o dost dřív než tahle tragédka, která nedisponovala žádnými dovednostmi a její hlavní starostí byla rozbitá sova! Kdyby nebyla od začátku zalezlá za tou zdí, tak by umřela ještě před tím, než se celá apokalypsa rozjela. Její děti byli taky naprostí tragédi, místo toho, aby toho mladšího kluka vykopla z toho pokoje a něco ho naučila, tak mu tam nesla jídlo až ke deřím, aby chlapeček nemusel vylízt. Tahle rodina byla tragikomická od začátku do konce!

23.2.2021 | 18:51:23
sonulle

Tak k ní jsem si vztah nevypěstovala. Taková Carol na začátku. A její smrt mě nezasáhla. Spíše podprůměr. Dala bych 40% , ale Alexandru znám z AHS a tam se mi líbila tak 58%

19.2.2021 | 12:37:44
Whitewolf114

Neskutečná ženská! Já ji tak nesnáším. Slabá, nudná a vlezlá osoba. Rick. skupina celou dobu bojovala o život, všichni ztratili svůj domov a své blízké a ona je nešťastná z toho, že jí někdo zničil nějakou plechovou sovu. Rick má ještě strach, úplně se nevzchopil a co ona? „Chápu to, nemohl ses pořádně umýt…“ Řeší jeho vlasy..Jako to byla jeho nejmenší starost. Taky ale dopadla, jak jsem předpokládala. Její rychlý konec mě vůbec nepřekvapil. Syna jen rozmazlovala. Je apokalypsa a ona si prostě neuvědomí, že tímhle chováním dlouho ten kluk žít nebude…Ne! On má strach, vůbec nevyleze z pokoje a co ona udělá? Místo toho, aby ho tím jídlem donutila vylézt (a on by nakonec vylézt musel) tak mu ho donese až k prahu pokoje…Naprosto unavující. Osoba k vzteku. Stejně PROTIVNÝ typ jako Lori

27.11.2020 | 14:04:50
BlackSquirrel

Na Ricka moc slabá.. Nemám ji ráda. Je tam apokalypsa a řeší Rickovo vlasy… :/

19.8.2020 | 0:01:58
ori

Oproti svojej nudnej nezaujímavej komiksovej predlohe jedna z najzaujímavejších postáv v Alexandrii. Hodila by sa k Rickovi, škoda jej.

redaktor
12.10.2019 | 22:42:31
S.T.A.L.K.E.R.

Průměrná postava. Dal bych jenom 3*, ale Pane Bože! Nejkrásnější ku*da v seriále. Se mnou by se nemusela bát, že se jí něco stane, protože bych ji nepustil z postele. :D

4.4.2019 | 12:39:28
Bukyna222

byla ji škoda…a chtěl jsem aby byla s rickem ale tak prej nic no

29.6.2017 | 21:44:19
Mates225

Je pěkná. :)

redaktor
3.5.2017 | 16:33:27
1

Stav překladu

Epizoda S10E18: Find Me

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás