The Walking Dead (Živí mrtví) Joe

Joe

Joe

Vůdce skupiny, která si zabírá vše, co najde.

Sezóny 2
2014 - 2018

Když došlo k útoku na věznici, tak se po bitvě celá Rickova skupina neúmyslně rozdělila. V tu chvíli členové narazili na podivnou novou skupinu přeživších, která po většinu času jen rabovala okolní domy a zabírala si vše, na co narazila. Vůdcem této skupiny byl právě Joe.

Joe je poměrně velký volnomyšlenkář a silný vůdce, který si nenechá kecat do života. Dovoluje svým lidem dělat, co se jim zachce, dokud to nezpůsobí rozkol ve skupině. Mají jediné pravidlo – pokud někdo na něco narazí, tak zakřičí, že si to zabírá. V tu chvíli se automaticky stává vlastníkem onoho nalezeného předmětu, který mu už nikdo nesmí vzít.


Několikrát ukázal, že je drsným a chladnokrevným mužem, kterému se nepříčí žádné zabití. Na cestě narazil na ztraceného Daryla, který se na čas stal součástí jeho skupiny. Vše se však pokazilo ve chvíli, kdy jim do cesty vstoupil Rick Grimes.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Super sympatická postava, mal svoje pravidlá.

11.10.2019 | 22:35:05
LubíkIP

Myslím, že jen Rick ví jak chutná Joe. Jinak jako dobrý malý záporák.

10.4.2019 | 19:37:19

Stav překladu

Epizoda S10E03: Ghosts

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku. Nebo se rovnou podívejte na trailer

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás