The Walking Dead (Živí mrtví) Juanita Sanchez

Juanita Sanchez

Juanita Sanchez

Samotářka, která si začala říkat Princezna.

Sezóny 2
2020 - 2021

Juanita Sanchez je potrhlá, osamělá, ukecaná, ale dobrosrdečná žena, která si během apokalypsy prožila spoustu pěkných i nepěkných chvil. O jejím původu sice nevíme zhola nic, nicméně víme, co dělala během apokalypsy. Přidávala se k různým skupinám přeživších, které však vždycky podlehli chodcům. Juanita tak byla nucena žít sama, z čehož začala tak trochu bláznit.

Usadila se v jednom neznámém městě, o které se začala starat. I když měla po ruce spoustu dobrých míst, tak je neměla s kým sdílet, protože ve městě žila sama, a to velmi dlouhou dobu. Kvůli tomu dokonce začala věřit, že je poslední ženou na Zemi, protože nenarážela na nikoho jiného než na mrtvé.


Jednoho dne však ve svém městě narazí na skupinku lidí, které tvoří Eugene, Jumiko a Ezekiel. Juanita nevěří vlastním očím, a proto cizince ihned osloví. Když zjistí, že jsou skuteční, tak se jim představí jako Princezna a rozhodne se jim pomoci. Ve skutečnosti je však zdržuje, protože nechce být sama.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Tralery

Pokud je tahle postava jen další z řady tuctových případů o nešťastném dětství (jakože si k ní máme vyvinout citový vztah) s rádoby mentálně–pošahanou osobností (jakože ji máme považovat za vtipnou), tak to pro mě tedy opravdu není nic nového a originálního. Uvidíme, jestli bude její příběh v 11. řadě lepší, než co nám předvedla ta bonusová epizoda na konci 10. řady.

7.7.2021 | 13:58:02
TeriTerinelerinel

Miluju jí!!!! :'D Její hlášky jsou T.O.P

3.4.2021 | 22:25:25
sonulle

Zatím mě baví, počkám si na další díly.

19.2.2021 | 13:40:35
ori

Rozhodne vie pobaviť :D

webmaster
19.10.2020 | 16:41:08
Kothy

podivinka

18.10.2020 | 15:28:11

Stav překladu

Epizoda S11E08: For Blood

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás