The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 114×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Judith Grimes

Judith Grimes

Rickova dcera, která je ve skutečnosti potomkem jeho nejlepšího přítele.

Sezóny 3
2018 - 2022

Judith Grimes je svým způsobem velmi výjimečnou holčičkou, protože se narodila ve chvíli, když už probíhala apokalypsa. Její matkou je Lori, zatímco jejím otcem je Rick. Ve skutečnosti však byla počata během románku, který Lori udržovala s Shanem, Rickovým nejlepším přítelem, jenž se jeho rodiny ujal a ochraňoval ji.

Její matka však zemřela ve chvíli, kdy ji porodila, a proto se o ni staral Rick. Jako malá si toho prožila skutečně spoustu. Během obléhání věznice ji zachránil Tyreese, který ji následně dovedl k Rickovi. Dále začala žít v Alexandrii, kde si ji oblíbil i vůdce Spasitelů, Negan.

Když konečně skončila válka se Spasiteli a komunity mohly v klidu žít, tak Judith přišla i o Ricka. Místo něj ji začala vychovávat Michonne, která ji pojala za svou. Z Judith nakonec vyrostla velmi bystrá dívka, která se chová podobně jako Rick.

Judith Grimes je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Nějak jí nežeru to „dospěláctví“, ale jsem za to rád. Díky tomu je to výraznější postava. Jen tak dál.

Po konci seriálu z ní mám ale radost. Zapadla tam dobře.

5.2.2023 | 19:10:35
queen momma

statečné děvče, které chce chránit všechny ostataní lidi a pomáchat jim

22.9.2022 | 19:15:29
Lucille33

Judith si toho vytrpela veľa ale je silná " Lil' Ass Kicker " – Daryl ,proste husté dietaa aj samotný Negan ju ma rad .

27.3.2022 | 14:33:12
Whitewolf114

No ta je úžasná! Takhle má vypadat dítě, které vyrůstá v apokalypse! Kdyby ji vychovávala povedená Lori, tak by taková absolutně nemohla nikdy být. Je to opravdu úžasná holčička a doufám, že se setká se svým tatínkem, protože ten by byl strašně hrdý! Někdy mě dojímá jak se podobá svým rodičům (myslím tím Ricka s Michonne samozřejmě). Michonne je skvělá matka a podle toho taková Judith je. Úžasný obrázek s tou katankou! Jaká matka taková dcera prostě. Jinak Judith Grimes je pravá dcera svého otce. Takhle malá a už tak odvážná a drsná. Ta co slíbí, to dodrží. Slíbí Neganovi, že ho příště už zastřelí, pak ho uvidí, jak jede na motorce a ona fakt střelí..to je úžasný. Přesně jak Rick!

4.4.2021 | 21:33:25
BlackSquirrel

Judith je borka! Jaká matka taková dcera. Její hlášky „Mluv slušně! Jsem dítě ty DEBILE!!“ To je prostě k popukání :D nebo „Tu nohu máš zprasenou.“ :D…prostě boží!! :D Její umění s katanou je úžásný! Je jí 9 nebo 10 let a jak to s ní umí! Ta není jako Gracie, která zřejmě bojovat vůbec neumí (věc Aarona no…). Příběh o statečném muži (tedy o Rickovi) je také úžasný a krásný. A jinak to není dítě Shanea ale Ricka!! Jistota tu prostě není! Bezva dvojka s Neganem :D. Líbí se mi, jak nosí klobouk od Carla a ten ho zase dostal od Ricka…strašně krásný, jak klobouk koluje pořád dál. Až bude dospělá, bude silná! V jejím věku umět tolik věcí je prostě DOKONALOST!

4.4.2021 | 20:28:18
infosh

Šikovné dievča…

12.1.2021 | 18:35:57
.

Je super mam ji hrozne rad, ale jeste si necham rezervu poradne jsme ji videli jen 2 serie tak jeste chvili pockame

20.10.2020 | 16:16:26
TaLu

Mezi dětskými hrdiny dostala víc prostoru a scény s ní jsou emotivní. Trochu pochybuji, že by Michonne pustila na výpravu a neprotestovala by. No …třeba je to tou apokalypsou, že děti jednají jinak.

10.10.2020 | 18:06:17
Milano33

Roztomilá a k tomu ešte naprostý badass.

7.5.2020 | 0:59:40
23A

Doufám že nekdy jeste uvidi Ricka

9.4.2020 | 20:27:23
1

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama