The Walking Dead (Živí mrtví) Judith Grimes

Judith Grimes

Judith Grimes

Rickova dcera, která je ve skutečnosti potomkem jeho nejlepšího přítele.

Sezóny 3
2018 - 2021

Judith Grimes je svým způsobem velmi výjimečnou holčičkou, protože se narodila ve chvíli, když už probíhala apokalypsa. Její matkou je Lori, zatímco jejím otcem je Rick. Ve skutečnosti však byla počata během románku, který Lori udržovala s Shanem, Rickovým nejlepším přítelem, jenž se jeho rodiny ujal a ochraňoval ji.

Její matka však zemřela ve chvíli, kdy ji porodila, a proto se o ni staral Rick. Jako malá si toho prožila skutečně spoustu. Během obléhání věznice ji zachránil Tyreese, který ji následně dovedl k Rickovi. Dále začala žít v Alexandrii, kde si ji oblíbil i vůdce Spasitelů, Negan.


Když konečně skončila válka se Spasiteli a komunity mohly v klidu žít, tak Judith přišla i o Ricka. Místo něj ji začala vychovávat Michonne, která ji pojala za svou. Z Judith nakonec vyrostla velmi bystrá dívka, která se chová podobně jako Rick.

Judith Grimes je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Whitewolf114

No ta je úžasná! Takhle má vypadat dítě, které vyrůstá v apokalypse! Kdyby ji vychovávala povedená Lori, tak by taková absolutně nemohla nikdy být. Je to opravdu úžasná holčička a doufám, že se setká se svým tatínkem, protože ten by byl strašně hrdý! Někdy mě dojímá jak se podobá svým rodičům (myslím tím Ricka s Michonne samozřejmě). Michonne je skvělá matka a podle toho taková Judith je. Úžasný obrázek s tou katankou! Jaká matka taková dcera prostě. Jinak Judith Grimes je pravá dcera svého otce. Takhle malá a už tak odvážná a drsná. Ta co slíbí, to dodrží. Slíbí Neganovi, že ho příště už zastřelí, pak ho uvidí, jak jede na motorce a ona fakt střelí..to je úžasný. Přesně jak Rick!

4.4.2021 | 21:33:25
BlackSquirrel

Judith je borka! Jaká matka taková dcera. Její hlášky „Mluv slušně! Jsem dítě ty DEBILE!!“ To je prostě k popukání :D nebo „Tu nohu máš zprasenou.“ :D…prostě boží!! :D Její umění s katanou je úžásný! Je jí 9 nebo 10 let a jak to s ní umí! Ta není jako Gracie, která zřejmě bojovat vůbec neumí (věc Aarona no…). Příběh o statečném muži (tedy o Rickovi) je také úžasný a krásný. A jinak to není dítě Shanea ale Ricka!! Jistota tu prostě není! Bezva dvojka s Neganem :D. Líbí se mi, jak nosí klobouk od Carla a ten ho zase dostal od Ricka…strašně krásný, jak klobouk koluje pořád dál. Až bude dospělá, bude silná! V jejím věku umět tolik věcí je prostě DOKONALOST!

4.4.2021 | 20:28:18
TeriTerinelerinel

Je hodně boží, ale někdy až moc. Někdy je k neuvěření že je to teprve děcko. Má víc rozumu jak polovina dospělých Alexandrijců.

21.2.2021 | 13:36:33
infosh

Šikovné dievča…

12.1.2021 | 18:35:57
.

Je super mam ji hrozne rad, ale jeste si necham rezervu poradne jsme ji videli jen 2 serie tak jeste chvili pockame

20.10.2020 | 16:16:26
TaLu

Mezi dětskými hrdiny dostala víc prostoru a scény s ní jsou emotivní. Trochu pochybuji, že by Michonne pustila na výpravu a neprotestovala by. No …třeba je to tou apokalypsou, že děti jednají jinak.

10.10.2020 | 18:06:17
Milano33

Roztomilá a k tomu ešte naprostý badass.

7.5.2020 | 0:59:40
23A

Doufám že nekdy jeste uvidi Ricka

9.4.2020 | 20:27:23
modrinka

jsem ráda že tam je :) aspoň tam je pořád někdo, kdo mi připomíná člověka, který to celé začal..

17.3.2020 | 11:05:52
sonulle

Ze začátku mě bavila, Cailey Fleming je nadějná mladá herečka, ale některé momenty úplně řvou, bože to ne. Ty scény s ní jsou tak na sílu. Asi to přirovnám, k tomu kdy se mi tvůrci snaží vnutit, že Eugen je ten nejchytřejší a všichni ho chtějí a potřebují. Ale celou dobu tomu nevěřím.

16.3.2020 | 10:14:12
1

Stav překladu

Epizoda S11E08: For Blood

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás