The Walking Dead (Živí mrtví) Kathy

Kathy

Kathy

Svědomitá členka Přímořských.

Sezóny 1
2016 - 2017


Jakmile vypukla apokalypsa, tak se Kathy přidala ke skupině přeživších, která se nacházela blízko Washingtonu. Tato skupina však brzy narazila na Negana a jeho Spasitele, kteří se tuto skupinu rozhodli potrestat tak, že zabili všechny její mužské členy. Zdrcené ženy, které potrestání přežily, se rozhodly uprchnout pryč, aby nemusely snášet Neganovu tyranii.

Nová usedlost u oceánu byla dostatečně daleko od Svatyně, a proto přijaly název Přímořští a zůstaly na tomto místě. Kathy se věnovala obraně tohoto místa, protože umí ovládat jak zbraně na blízko, tak i na dálku.


Brzy se v jejich usedlosti objevila Tara, a proto se snažily přijít na to, co s ní. Když se Tara odmítla k nim přidat, tak ji měly Beatrice a Kathy odvést pryč na místo, kde spadla z mostu. Ve skutečnosti ji však měly za úkol zabít.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás