The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 084×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Lance Hornsby

Lance Hornsby

Viceguvernér Společenství, který umí tahat za nitky.

Sezóny 1
2021 - 2022

Lance Hornsby představuje jednoho z předních členů obrovské komunity Společenství, která čítá více jak 50 tisíc obyvatel. Po guvernérce, která stojí v čele Společenství, má v komunitě druhé nejvyšší slovo. Jde o rozeného řečníka, umí člověku prodat prakticky cokoliv a dle jeho chování je jasné, že má na ostatní velký vliv.

Lance je například jedním z prvních lidí, kteří vítají nové členy ve Společenství. Nedělá to však osobně, ale skrze náborové video, ve kterém vítá všechny příchozí. Ve videu jim poví, co je ve Společenství čeká a jak to tu vypadá. Jde o neustále usměvavého chlapíka, který má však očividně skryté úmysly.


Když se do Společenství dostanou Eugene a jeho společníci, brzy provedou něco, kvůli čemuž se dostanou do průšvihu. I když čekají na poměrně vážný trest, Lance pro ně zařídí nižší trest, a to z neznámých důvodů. Následně ho zaujme Jumiko, která může představovat schopnou spojenkyni, a proto zařídí, aby se zodpovídala právě jemu.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dragonis

Parádní záporák

28.3.2022 | 8:18:05
ori

Slizký pätolízač.

webmaster
9.1.2022 | 15:15:29

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama