The Walking Dead (Živí mrtví) Luke

Luke

Luke

Velký milovník hudby.

Sezóny 2
2018 - 2019

Luke se kdysi dávno živil jako učitel hudby, který zbožňoval jak vzdělání, tak i samotnou hudbu. Zároveň byl velkým sběratelem, který zachraňoval starožitnosti. Po vypuknutí apokalypsy pokračoval v tom, co započal, tentokrát však na to hleděl mnohem více, protože si byl vědom toho, že hudební starožitnosti nesmí vymizet.

Nejedná se o nijak schopného přeživšího, bojovat sice umí, ale existuje spousta schopnějších jedinců. Dal by se popsat jako již vyčerpaný přeživší, který si uvědomuje, že v počtu je síla. V novém světě hledí především na lidskost, která se podle něj musí za každou cenu zachovat.


V jednu chvíli se stal členem Magniny skupiny, které se podařilo přežít velmi dlouho. Zničehonic se však ocitli ve velkých problémech, ze kterých je dostala až mladá Judith Grimes, která je zavedla do Alexandrie.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Super sympatický a zábavný chlapík, dúfam že vydrží dlho.

15.10.2019 | 12:43:00
LubíkIP

Strašně zábavná postava.

10.4.2019 | 19:29:59
S.T.A.L.K.E.R.

Jen by po těch letech v apokalypse mohl být lepší zabiják zombíků.

4.4.2019 | 13:10:07
hyena

moze byt

22.3.2019 | 16:00:17
zukatoka02

Oceňuji ho za hudební vkus :)

26.2.2019 | 17:06:59

Stav překladu

Epizoda S10E03: Ghosts

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku. Nebo se rovnou podívejte na trailer

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás