The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 114×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Maggie Greene

Maggie Greene

Nejstarší Hershelova dcera, která je krásná, ale horkokrevná.

Sezóny 10
2011 - 2022

Maggie je nejstarší dcerou farmáře Hershela a jeho první manželky Josephine, která zemřela, když byla Maggie ještě malá. Hershel si proto vzal další manželku, Annette, kterou si Maggie zamilovala.

Od mala žije na Hershelově farmě, vystudovala střední školu a nějakou dobu chodila i na vysokou školu. Jakožto nejstarší Hershelův potomek musela pracovat na poli, aby jednou jeho majetek a dědictví převzala. Po vypuknutí apokalypsy členové její rodiny kolem ní umírali. Opět přišla o matku, ale také o nevlastního bratra Shawna.

Po nějaké době strávené na farmě během apokalypsy se seznámí s členy Rickovy skupiny, která na farmu narazila při hledání ztracené Sophie. Zde se Maggie spřátelí hlavně s Glennem, se kterým nakonec začne chodit.

Maggie je rozumná, chytrá a krásná, ale zároveň divoká a horkokrevná. Když se jí něco nelíbí, tak to dá jasně najevo. Jako její otec, tak i ona svou rodinu miluje nadevše, proto se hlavně upne na Glenna, kterého již považuje za člena rodiny. Často chodí do města pro zásoby, které její farma potřebuje.

Maggie Greene je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Na farme a vo väznici bola super, po jej páde však začala upadať aj ona a po smrti Beth sa to ešte zhoršilo. Ku koncu mi už pekne liezla na nervy a som rád že sme od nej mali na čas pokoj. Ale po svojom návrate bola zase fajn.

webmaster
23.11.2023 | 20:02:39
S.T.A.L.K.E.R.

I když miluji všechny postavy z prvních řad, u Maggie to neplatí. Nijak mi k srdci nepřirostla. Její povaha a chování jsou občas i otravné.

Po konci seriálu mi Maggie stále nijak zvlášť nepřirostla k srdci. A raději bych v chystaném spin-offu viděl po Neganově boku někoho jiného.

5.2.2023 | 19:05:13
TeriTerinelerinel

Maggie je hrozná pizda, ale zároveň BADASS! Takže jsem celkem ráda, že se vrátila.

10.10.2022 | 23:31:27
Lucille33

Je síce pekná , ale je zlý vodca . Veď aj ona zabila veľa ľudí tak ako Rick nie len Negan proste krava čo si mysli veľa .

27.3.2022 | 14:26:24
Marcus Flavius

neměla by házet vinu na Negana, protože za smrt Glenna může Rick nesmyslným útokem na základnu Negana.Rick začal válku.

7.3.2021 | 18:09:49
Harleys

Kravka xD

21.1.2021 | 10:43:23
.

Konecna nejaka postava, ktera je tam skoro od zacatku a neni mrtva, kdyz umrel Glen, Hershel a Beth bylo mi ji strasne lito, ale u konce uz me tolik nebrala

20.10.2020 | 16:11:45
Milano33

Rovnako báječná ako aj krásna. Tomu sa hovorí pravé kovbojské dievča. <3

7.5.2020 | 0:58:01
23A

Maggie mě baví, hrozná ale byla během jednání s Gregorym

9.4.2020 | 20:25:28
Tralery

dodnes nemohu dostat z hlavy, jak tehdá ve 3.sérii ve Woodbury vbodla kost do krku tomu strážci, který je věznil, a pak jen tak bez mrknutí oka střelila Oskara do hlavy, aby se nepromněnil. Jako by Maggie byla nějaký léta školený assasin bez emocí, i když je to jen farmářova dcera, která dosud nikoho nezabila. A pak se Alexandria poprvé seznámí s Hilltop a Maggie je náhle, z ničeho nic, ten hlavní mluvčí a diplomatický vyjednavač? Jen jakože proto, protože později má být přece hlavou Hilltopu? Tyhle nucené scénáře jsou absurdní. Přesně, jak spousta kritiků k tomuto seriálu píše – postavy dělají absurdní rozhodnutí, které k jejich povaze vůbec nesedí a to jen k posunu děje tam, kde ho tvůrci chtějí mít. Maggie byla po celou dobu jen přítelkyní Glenna, a nebo měla nucené scénáře, nic víc.

19.3.2020 | 9:15:10

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama