The Walking Dead (Živí mrtví) Maggie Greene

Maggie Greene

Maggie Greene

Nejstarší Hershelova dcera, která je krásná, ale horkokrevná.

Sezóny 8
2011 - 2018

Maggie je nejstarší dcerou farmáře Hershela a jeho první manželky Josephine, která zemřela, když byla Maggie ještě malá. Hershel si proto vzal další manželku, Annette, kterou si Maggie zamilovala.

Od mala žije na Hershelově farmě, vystudovala střední školu a nějakou dobu chodila i na vysokou školu. Jakožto nejstarší Hershelův potomek musela pracovat na poli, aby jednou jeho majetek a dědictví převzala. Po vypuknutí apokalypsy členové její rodiny kolem ní umírali. Opět přišla o matku, ale také o nevlastního bratra Shawna.


Po nějaké době strávené na farmě během apokalypsy se seznámí s členy Rickovy skupiny, která na farmu narazila při hledání ztracené Sophie. Zde se Maggie spřátelí hlavně s Glennem, se kterým nakonec začne chodit.

Maggie je rozumná, chytrá a krásná, ale zároveň divoká a horkokrevná. Když se jí něco nelíbí, tak to dá jasně najevo. Jako její otec, tak i ona svou rodinu miluje nadevše, proto se hlavně upne na Glenna, kterého již považuje za člena rodiny. Často chodí do města pro zásoby, které její farma potřebuje.

Maggie Greene je…

  • dcerou Hershela Greenea a Josephine Greene (†)
  • nevlastní dcerou Annette Greene (†)
  • nevlastní sestrou Beth Greene a Shawna Greenea (†)
  • manželkou Glenna Rheea
  • matkou Hershela Rheeho
  • sestřenicí Arnolda Greenea (†)

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Na farme a vo väznici bola super, po jej páde však začala upadať aj ona a po smrti Beth sa to ešte zhoršilo. Ku koncu mi už pekne liezla na nervy a som rád že sme od nej mali na čas pokoj.

11.10.2019 | 15:38:18
TeriTerinelerinel

Byla super, do smrti Glenna. Potom byla její postava už o ničem. Jediné za čím se hnala poslední 3 série byla pomsta, pomsta za jejího mrtvého muže… Přestala pomáhat ostatním komunitám no prostě hrůza. Po jejím odchodu mi postava vůbec nechybí, jediné pozitivum je že porodila Hershela. Až se vrátí tak doufám jenom v jedno. Ať má co nejméně prostoru v seriálu

8.10.2019 | 16:55:37
Kubaskou

V posledních sériích mě už spíš štvala.

20.4.2019 | 14:46:44
LubíkIP

Moudrá to žena, prostě super postava. Jen se pletla v Rickově rozhodnutí ohledně Negana. Rick se rozhodl správně #future

10.4.2019 | 17:41:48
S.T.A.L.K.E.R.

I když miluji všechny postavy z prvních řad, u Maggie to neplatí. Nijak mi k srdci nepřirostla. Její povaha a chování jsou občas i otravné.

4.4.2019 | 11:37:37
Rain

Otravná a histerická.

2.4.2019 | 16:40:10
sonulle

Nejlepší byla jak si to přihasila na koni a to je dost málo, od té doby, co vyčistili vězení, nejsou schopní s touto postavou pohnout. Lepší verze její sestry. Greenovci mě nikdy nebavili…Po smrti Glenna stále stejný výraz s přihmouřenýma očima, o 20 %víc za Gregoryho (stejně ho mám tak nějak radši) a jak úžasně vede Hilltop, celá věc s Neganem byla pochopitelná a promluva k Michonne přesná. Takže 9. série ji vylepšila skóre. Ale nějak bych ji do budoucna nepostrádala.

21.12.2018 | 22:09:07
Tralery

dodnes nemohu dostat z hlavy, jak tehdá ve 3.sérii ve Woodbury vbodla kost do krku tomu strážci, který je věznil, a pak jen tak bez mrknutí oka střelila Oskara do hlavy, aby se nepromněnil. Jako by Maggie byla nějaký léta školený assasin bez emocí, i když je to jen farmářova dcera, která dosud nikoho nezabila. A pak se Alexandria poprvé seznámí s Hilltop a Maggie je náhle, z ničeho nic, ten hlavní mluvčí a diplomatický vyjednavač? Jen jakože proto, protože později má být přece hlavou Hilltopu? Tyhle nucené scénáře jsou absurdní. Přesně, jak spousta kritiků k tomuto seriálu píše – postavy dělají absurdní rozhodnutí, které k jejich povaze vůbec nesedí a to jen k posunu děje tam, kde ho tvůrci chtějí mít. Maggie byla po celou dobu jen přítelkyní Glenna, a nebo měla nucené scénáře, nic víc.

27.11.2018 | 9:38:42
RooibosCZ

Maggie jsem měl fakt moc rád dokud nezemřel Glenn, ale teď mi příjde, že už pro ní nemaj nic moc co vymyslet. I tak si ale myslím že by měla zůstat v seriálu, protože už vyvraždili moc hlavních postav.

19.11.2018 | 21:25:12
AbrahamCZ

Maggie je skvěle zahraná jen kdybych tam, žil s nimi neměl bych jí moc v lásce jelikož mi příjde nemastná neslaná… jediné co jí nějak dokáže ovlivnit je smrt někoho …

propo je to Magiie Rhee

3.11.2018 | 2:22:46

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás