The Walking Dead (Živí mrtví) Magna

Magna

Magna

Tvrdá vůdkyně skupinky přeživších, která hledá azyl na Hilltopu.

Sezóny 2
2018 - 2020

Ještě před apokalypsou byla Magna ve vězení kvůli nespecifikovaným obviněním, kde přišla k různým tetováním, které má na svém těle. Dále se živila jako servírka na motorestu. Po vypuknutí apokalypsy se stala schopnou vůdkyní, která dokázala udržet naživu téměř celou svou skupinu.

Magna je známá především tím, jak moc se upíná na své společníky. Vždy, když někoho přijala do své skupiny, si dotyčného velmi oblíbila. Proto například nesla těžce smrt Bernieho, který podlehl chodcům. Dále si oblíbila svou společnici Jumiko, se kterou začala chodit.


Magna je tvrdá a schopná přeživší, kterou jen tak něco neohromí, protože již dlouho žije na cestách. I když je velmi nebezpečná, tak je zároveň velmi ochranářská. Vždy si stojí za názorem, že je třeba mít nějaká zadní vrátka, kdyby se něco pokazilo, protože to ví z vlastní zkušenosti.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sonulle

Chováním mi připomíná Carol či Ricka, kteří přišli do Alexandrie a nikomu nevěřili. Ale jinak je na ní něco, co mě nezajímá a ano její neustále znuděný, naštvaný výraz. Myslela jsem, že to herečka tak má hrát, lae na fotkách a conech se tváří taky tak. Prostě mě nebaví, stejně tak nadhodnocena jako Jesus – Connie, Yumiko, Luke a dokonce Kelly mě baví víc. A roli vůdce skupiny ji nevěřím. Yumiko je mnohem uvěřitelnější. Během 10 série se averze prohloubila, výraz stejný víc jak 40% si nezaslouží.

16.3.2020 | 11:03:57
ori

Magna je super, herečka veľmi pekná.

redaktor
15.10.2019 | 12:44:20
LubíkIP

Super postava strašně jí mám rád. Dobrý vůdce té malé skupinky.

10.4.2019 | 19:18:39
S.T.A.L.K.E.R.

Jsem rád, že se zde začínají objevovat herci ze seriálu The 100, ale zrovna tuhle jsem moc nemusel. Tady jí dám ještě šanci něco dokázat.

4.4.2019 | 12:59:12
hyena

konecne konecne pekna zena v twd

22.3.2019 | 16:00:54
Gaffík

Já jsem si myslel, že vůdkyně té skupiny je Jumiko (=

19.3.2019 | 23:17:03
Perpentach

mě se líbí jak mrtvý ze 100 ožívají v živých mrtvých :-D

14.12.2018 | 16:30:58

Finále desáté řady

Aktuální globální hrozba v podobě koronaviru nakonec ovlivnila i desátou sérii The Walking Dead. Premiéry posledního dílu se dočkáme někdy později

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás