The Walking Dead (Živí mrtví) Magna

Magna

Magna

Tvrdá vůdkyně skupinky přeživších, která hledá azyl na Hilltopu.

Sezóny 2
2018 - 2019

Ještě před apokalypsou byla Magna ve vězení kvůli nespecifikovaným obviněním, kde přišla k různým tetováním, které má na svém těle. Dále se živila jako servírka na motorestu. Po vypuknutí apokalypsy se stala schopnou vůdkyní, která dokázala udržet naživu téměř celou svou skupinu.

Magna je známá především tím, jak moc se upíná na své společníky. Vždy, když někoho přijala do své skupiny, si dotyčného velmi oblíbila. Proto například nesla těžce smrt Bernieho, který podlehl chodcům. Dále si oblíbila svou společnici Jumiko, se kterou začala chodit.


Magna je tvrdá a schopná přeživší, kterou jen tak něco neohromí, protože již dlouho žije na cestách. I když je velmi nebezpečná, tak je zároveň velmi ochranářská. Vždy si stojí za názorem, že je třeba mít nějaká zadní vrátka, kdyby se něco pokazilo, protože to ví z vlastní zkušenosti.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Magna je super, herečka veľmi pekná.

15.10.2019 | 12:44:20
LubíkIP

Super postava strašně jí mám rád. Dobrý vůdce té malé skupinky.

10.4.2019 | 19:18:39
S.T.A.L.K.E.R.

Jsem rád, že se zde začínají objevovat herci ze seriálu The 100, ale zrovna tuhle jsem moc nemusel. Tady jí dám ještě šanci něco dokázat.

4.4.2019 | 12:59:12
hyena

konecne konecne pekna zena v twd

22.3.2019 | 16:00:54
Gaffík

Já jsem si myslel, že vůdkyně té skupiny je Jumiko (=

19.3.2019 | 23:17:03
Perpentach

mě se líbí jak mrtvý ze 100 ožívají v živých mrtvých :-D

14.12.2018 | 16:30:58

Stav překladu

Epizoda S10E03: Ghosts

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku. Nebo se rovnou podívejte na trailer

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás