The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 085×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Pauza
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Mary

Mary

Třetí vůdkyně Šeptačů, která pochybuje o své komunitě.

Sezóny 1
2019 - 2020

Šeptači vznikli někdy po vypuknutí apokalypsy, přičemž nikdo neví, kde a jak nabírají nové členy. Jednou se k Šeptačům přidaly sestry Mary a Frances, které se však u nich objevily prakticky nuceně. Novou komunitu však nakonec přijaly, přičemž začaly žít podle jejích zásad.

Někdy poté, co se přidaly k Šeptačům, se Frances narodil chlapeček, ale Alfa jí ho zakázala pojmenovat, protože takto to u nich nechodí. Frances ho však musela brát téměř všude, a proto, když se jednoho dne ocitli před branami Hilltopu, byla nucena se ho vzdát, protože by její syn mohl ohrozit celou komunitu.


Frances proto začala pochybovat o Alfě a pokusila se ji zabít. Zabránila jí v tom však její sestra Mary. Tím, že obětovala svou sestru a zachránila svou vůdkyni, ji Alfa povýšila na Gamu. Mary proto začala věřit v zásady Šeptačů zase o něco více, ale následné setkání s Aaronem ji přimělo pochybovat o své loajalitě.

Mary je…

  • dcerou Johna a Alice
  • sestrou Frances
  • tetou Adama Suttona

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Škoda jí. Měla toho ještě dost co nabídnout. Nejlepší nová postava, co se týče Šeptačů.

webmaster
31.7.2020 | 19:58:17
Tralery

díky tomu, že tehdá byl ušetřen Dwight se dalo čekat, že Gamma nepřežije. Kdybych si ale mohl vybrat, upřednostnil bych její přežití před Dwightem.

3.4.2020 | 8:51:14
Lady Adeline

Nejvetsi hanba tvurcu tohoto serialu,ze nevyuzili takoveho potencialu, jakeho mela Gama :-( Najivne jsem si myslela,ze tak suprova postava, dostane hodne prostoru do pristich serii a ze se stane jednou z hlavnich postav.Za tu chvili co byla v serialu, jsem si ji nesmirne oblibila a taky mi i slzicka ukapla,kdyz vydechla naposledy :-(

26.3.2020 | 14:57:27
ori

Zo začiatku protivná ale akonáhle sa pridala k našim, obľúbil som si ju a mrzí ma že zomrela, dúfal som že sa k nim pridá natrvalo.

webmaster
14.3.2020 | 18:08:02
Zigulík

Dwighty-girl :)

19.12.2019 | 17:26:08

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama