The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 106×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Michonne Hawthorne

Michonne Hawthorne

Pomstychtivá, nedůvěřivá a tajemná postava, která se stala součástí Rickovy skupiny.

Sezóny 9
2012 - 2022

Michonne je nejvíce tajemná postava, která se v seriálu The Walking Dead objevila. O její minulosti nic neznáme. Když apokalypsa vypukla, tak ji celou dobu doprovázeli dva chodci, které měla přivázané, bez rukou a dolních čelistí.

Když dojde k přepadení Hershelovi farmy hordou chodců, tak se Andrea ztratí v lese a v něm ji právě Michonne najde. Následně putují spolu a Michonne se o ni stará, i když je Andrea nemocná.


Po překonání zimy se dostanou do města Woodbury, kde se o ně začne starat Guvernér. Michonne mu nevěří a opouští Woodbury a také Andreu. Vydává se směrem k věznici, kde ji zajme Rickova skupina. Michonne s nimi poté podnikne útok na Woodbury, kde zabije Guvernérovu dceru a jemu samotnému vyřízne oko.

Michonne je pomstychtivá, nedůvěřivá a tajemná. Ani sama Andrea se o ní nic nedozvěděla, když spolu žili přes zimu. K boji ráda používá svůj meč.

Michonne je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
shanewalsh

Tato postava pro mě byla už od začátku velice zajímavá. Není u ní vidět takový rozvoj, jako u jiných postav, ale z uzavřené Michonne se stala docela ukecaná a vtipná Michonne. Její katana skills a souboj s Guvernérem ani nekomentuji, je prostě super. Za mě 80% :-)

24.10.2016 | 20:56:39
Quintus Dias

Ta má styl, nejde ani tak o tu katanu, jako spíš o rozvoj postavy. Ze začátku působila až moc uzavřeně a prudérně, nicméně s postupem času jsem si jí oblíbil. A má fakt libovou prdel.

22.8.2016 | 21:09:22
Asdachiel

Hrozně přeceňovaná postava, plusové body v podstatě jen za katanu.

18.8.2016 | 17:39:53
anet446

Úžasná. S Rickem jim to moc přeju :)

13.7.2016 | 17:58:32
Moooos

Přirozeně se stala otevřenější postavou.. Což může působit rušivě a hlavně to změnilo její charakter, ale i tak jedna z mých nejoblíbenějších postav.

17.5.2016 | 16:55:22
Lilu

Michonne má ode mě 100%, i když v poslední sérii to scénáristé s její postavou moc dobře nevymysleli. Avšak jsem mega ráda, že se dali dohromady s Rickem :-)

7.4.2016 | 19:13:04
Deniiisek

Skvělá bojovnice!!! Moje nejoblíbenější postava v TWD!!! :)

29.3.2016 | 18:16:10
ChristinaReedus

Chybí mi katana její . není to jako dřív

22.3.2016 | 1:32:27
DanielsCZ

100%, víc nemám co dodat.

21.3.2016 | 21:42:46
SvobiCz

Zezačátku mi přišla strašná a neměl jsem ji rád, ale pak jak byla s Rickem a Carlem a Carl ji začal mít rád, tak jsem si řekl, že je úplně super a je jedna z nejlepších ženkých postav v TWD !

13.3.2016 | 18:42:36

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama