The Walking Dead (Živí mrtví) Michonne

Michonne

Michonne

Pomstychtivá, nedůvěřivá a tajemná postava, která se stala součástí Rickovy skupiny.

Sezóny 7
2012 - 2019

Michonne je nejvíce tajemná postava, která se v seriálu The Walking Dead objevila. O její minulosti nic neznáme. Když apokalypsa vypukla, tak ji celou dobu doprovázeli dva chodci, které měla přivázané, bez rukou a dolních čelistí.

Když dojde k přepadení Hershelovi farmy hordou chodců, tak se Andrea ztratí v lese a v něm ji právě Michonne najde. Následně putují spolu a Michonne se o ni stará, i když je Andrea nemocná.


Po překonání zimy se dostanou do města Woodbury, kde se o ně začne starat Guvernér. Michonne mu nevěří a opouští Woodbury a také Andreu. Vydává se směrem k věznici, kde ji zajme Rickova skupina. Michonne s nimi poté podnikne útok na Woodbury, kde zabije Guvernérovu dceru a jemu samotnému vyřízne oko.

Michonne je pomstychtivá, nedůvěřivá a tajemná. Ani sama Andrea se o ní nic nedozvěděla, když spolu žili přes zimu. K boji ráda používá svůj meč.

Michonne je…

  • matkou Andrea Anthonyho (†) a RJe Grimese
  • adoptivní matkou Judith Grimes

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LubíkIP

Dobrá postava pro seriál !

6.4.2019 | 19:53:56
S.T.A.L.K.E.R.

Michonne je výrazná postava už od jejího prvního účinkování. Její katana přinesla do seriálu něco nového a čerstvý vítr. Hodně mě mrzí, že má v 10. řadě odejít. Další člen z předalexandrijské skupiny odejde. Už jich moc nezbývá.

4.4.2019 | 11:34:35
Mike27

Michonne mi bude chybět jestli odejde sice v 9 serii neměla uplně super linku ale je tam už dlouho tak je člověk na ni zvyklý s její katanou :-)

4.4.2019 | 8:19:51
Rain

Nesympatická.

2.4.2019 | 16:39:44
zukatoka02

Omlouvám se, ale já Mishonne nemůžu přijít na chuť. Není to herečkou, ta je skvělá, ale prostě ne.

9.2.2019 | 22:38:03
sonulle

U Michonne jsou moje sympatie kolísavé, nebo kolikrát nevím, že v seriálu hraje. V 3. sérii moje favoritka, ve čtvrté, až když vyřídila guvernéra, v páté průměr, v šesté ji zatím moc nemusím. Počkám a uvidím…Danai je skvělá herečka a osobnost, kterou obdivuji. Bohužel Michonne během 7, 8 série byla dost děsivě napsaná. Nyní se to konečně obrací, věřím ji její vedení Alexandrie(tak nějak víc než Maggie) a teď po ztrátě blízké osoby je i zajímavější a herečka má konečně co hrát. Uvidíme jak se věci vyvinou.

21.12.2018 | 22:58:30
Tralery

Jen jsem se tak na chvíli zamyslel nad tím, jaké byly nejlepší momenty Carol a hned mě napadlo – vyřádila se na svém mrtvém manželovi, ztratila dceru, Lizzie, Termimus, předstírala neschopnou hospodyni, strašila Sama, převlékla se za Vlka, upálila Spasitele, atd atd. Když se zamyslím nad Michonne a nad tím, co mi v hlavě uvízlo, tak se mi vybaví, jak v epizodě Clear ukradla tu kýčovitou sošku kočky a o několik sérií později, jak našla spálené matrace. Nemusím víc říkat.

1.12.2018 | 23:28:23
Zmiaz

Jedina postava, o kterou se v serialu bojim :D

23.4.2018 | 18:49:57
Zigulík

„Navíc“

17.4.2018 | 23:08:00
Snoopy101

Je to ůžasná postava mam ji velice rádá :D

18.3.2018 | 16:42:55

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nepřehlédněte

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Ještě před startem deváté řady spousta fanoušků nevěřila, že by se jejich oblíbený seriál mohl zlepšit. Opak se stal pravdou, fanoušci jsou zatím po první polovině deváté řady potěšení nečekaným comebackem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás