The Walking Dead (Živí mrtví) Michonne

Michonne

Michonne

Pomstychtivá, nedůvěřivá a tajemná postava, která se stala součástí Rickovy skupiny.

Sezóny 8
2012 - 2019

Michonne je nejvíce tajemná postava, která se v seriálu The Walking Dead objevila. O její minulosti nic neznáme. Když apokalypsa vypukla, tak ji celou dobu doprovázeli dva chodci, které měla přivázané, bez rukou a dolních čelistí.

Když dojde k přepadení Hershelovi farmy hordou chodců, tak se Andrea ztratí v lese a v něm ji právě Michonne najde. Následně putují spolu a Michonne se o ni stará, i když je Andrea nemocná.


Po překonání zimy se dostanou do města Woodbury, kde se o ně začne starat Guvernér. Michonne mu nevěří a opouští Woodbury a také Andreu. Vydává se směrem k věznici, kde ji zajme Rickova skupina. Michonne s nimi poté podnikne útok na Woodbury, kde zabije Guvernérovu dceru a jemu samotnému vyřízne oko.

Michonne je pomstychtivá, nedůvěřivá a tajemná. Ani sama Andrea se o ní nic nedozvěděla, když spolu žili přes zimu. K boji ráda používá svůj meč.

Michonne je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Michonne bola pôvodne super, ale postupne ma začína nudiť a v 9. sérii ma aj celkom dosť štvala.

11.10.2019 | 15:46:43
TeriTerinelerinel

Tady dávám horší hodnocení, je to proto že se Michonne po Rickově smrti dost změnila, dokonce i Judith to tak vidí.

8.10.2019 | 19:30:23
LubíkIP

Dobrá postava pro seriál !

6.4.2019 | 19:53:56
S.T.A.L.K.E.R.

Michonne je výrazná postava už od jejího prvního účinkování. Její katana přinesla do seriálu něco nového a čerstvý vítr. Hodně mě mrzí, že má v 10. řadě odejít. Další člen z předalexandrijské skupiny odejde. Už jich moc nezbývá.

4.4.2019 | 11:34:35
Mike27

Michonne mi bude chybět jestli odejde sice v 9 serii neměla uplně super linku ale je tam už dlouho tak je člověk na ni zvyklý s její katanou :-)

4.4.2019 | 8:19:51
Rain

Nesympatická.

2.4.2019 | 16:39:44
zukatoka02

Omlouvám se, ale já Mishonne nemůžu přijít na chuť. Není to herečkou, ta je skvělá, ale prostě ne.

9.2.2019 | 22:38:03
sonulle

U Michonne jsou moje sympatie kolísavé, nebo kolikrát nevím, že v seriálu hraje. V 3. sérii moje favoritka, ve čtvrté, až když vyřídila guvernéra, v páté průměr, v šesté ji zatím moc nemusím. Počkám a uvidím…Danai je skvělá herečka a osobnost, kterou obdivuji. Bohužel Michonne během 7, 8 série byla dost děsivě napsaná. Nyní se to konečně obrací, věřím ji její vedení Alexandrie(tak nějak víc než Maggie) a teď po ztrátě blízké osoby je i zajímavější a herečka má konečně co hrát. Uvidíme jak se věci vyvinou.

21.12.2018 | 22:58:30
Tralery

Jen jsem se tak na chvíli zamyslel nad tím, jaké byly nejlepší momenty Carol a hned mě napadlo – vyřádila se na svém mrtvém manželovi, ztratila dceru, Lizzie, Termimus, předstírala neschopnou hospodyni, strašila Sama, převlékla se za Vlka, upálila Spasitele, atd atd. Když se zamyslím nad Michonne a nad tím, co mi v hlavě uvízlo, tak se mi vybaví, jak v epizodě Clear ukradla tu kýčovitou sošku kočky a o několik sérií později, jak našla spálené matrace. Nemusím víc říkat.

1.12.2018 | 23:28:23
Zmiaz

Jedina postava, o kterou se v serialu bojim :D

23.4.2018 | 18:49:57

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás