The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 114×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Miranda Morales

Miranda Morales

Moralesova starostlivá manželka.

Sezóny 1
2010 - 2010

O Mirandině životu před apokalypsou nevíme prakticky nic. Jednoho dne se dala dohromady s Moralesem, kterého si nakonec vzala. Nakonec spolu měli jednu dceru a jednoho syna. Když se rozšířila nákaza, tak byla se svou rodinou v okolí Atlanty, kde se přidali ke skupině, kterou vedl bývalý policista Shane Walsh.

Do dění této skupiny se aktivně zapojoval pouze Morales, zbytek jeho rodiny trávil čas v táboře. Miranda však Moralesovi řekla, že nastal čas, aby se vydali najít svou rodinu, která byla tehdy Birminghamu. Morales jí řekl, že tam odjedou, ale až ve chvíli, kdy všichni členové odjedou z tábora. Tak se i po útoku chodců stalo, a proto Morales oznámil zbytku skupiny, že se se svou rodinou vydává jiným směrem.

Díky Moralesově návratu osmé sérii jsme se nakonec dozvěděli, jak jejich cesta dopadla. Do Birminghamu se nikdy nedostali a jeho manželka umřela. Stejný osud potkal i jeho děti.

Miranda Morales je…

  • manželkou Moralese
  • matkou Elizy Morales a Louise Moralese

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Skullks

Zbytečná ani by tam nemusela být

17.5.2023 | 18:29:30
Marcus Flavius

neuměla bojovat, zbytečně by kvůli ní někdo zemřel.

7.3.2021 | 18:52:22
sonulle

Proste nula nula nic, není co hodnotit

19.2.2021 | 13:52:06
23A

Mohla být taky s neganem

5.4.2020 | 9:56:28
David525

Akosi nechápem význam tých postáv, ktoré v seriáli nedostanú takmer žiadny priestor a ani pomaly nikto nevie, ako sa volajú. Ako sa takáto postava dá ohodnotiť? Veď tam takmer neprehodila ani pol slova za celú dobu, čo tam bola. A to ju ani moc vidieť nebolo.

31.3.2020 | 11:48:53
ori

Úplne zbytočná nezaujímavá postava.

webmaster
11.10.2019 | 12:55:36

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama