The Walking Dead (Živí mrtví) Negan Smith

Negan Smith

Negan Smith

Hrozivý a nemilosrdný vůdce Spasitelů, který má své zásady.

Sezóny 6
2016 - 2021

Negan je osobnost sama o sobě. Je chytrý, divoký, brutální, charismatický, humorný, děsivý a mohutný. Jedná se o geniálního stratéga a vůdce, který má sklony k velmi brutálním činům. Někteří by ho označili za zabijáka či psychopata.

V okolí bezpečné zóny Alexandria se brzy zrodí organizace, která se skládá ze skoro samých mužů. Tito muži si říkají Spasitelé, napadají všechny okolní tábory a po všech požadují polovinu jejich majetku. Když se jim někdo postaví do cesty, tak je zničí. Když s nimi někdo spolupracuje, tak je vykořisťují. A právě tuto obrovskou skupinu Spasitelů vede Negan.


Negan by však nemohl žít bez své krásky. Ve své ruce vždy třímá svou věrnou a nejlepší přítelkyni Lucille, dřevěnou baseballovou pálku, kterou má omotanou ostnatým drátem. Lucille je Neganovou oblíbenou zbraní, se kterou rád rozbíjí lidské lebky.

Novou výzvou se pro něj stane Rick Grimes a jeho skupina, kteří se nachází v Alexandrii. Tato bezpečná zóna se kvůli Neganovi po čase ocitne ve velkém nebezpečí. I když se Neganovi podaří Ricka zlomit, tak i přesto se stane jeho největším oříškem.

Negan je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VinHouston

Bez něj by to nešlo.

2.9.2021 | 20:08:24
CaesarCZ

Negan je nejlepší postava seriálu, která i seriál dál táhne. Kdyby nebylo Negana už bych se na něj nedíval. Přesně jak tu píší, každý ho musí pochopit, proč dělal to co dělal. I Carl G. v seriálu říkal tátovi, ať se dají spolu do kupy , že oba mají v sobě dost + , které když dají dohromady, tak vybudují kvalitní komunitu. Totéž říkala Judith G. Michonne, že každý se dokáže změnit a Negan se změnil :D jako Michonne. Negan forever :D

29.8.2021 | 13:34:55
Basim

Negana jsem si oblíbil, je to frajer!

15.8.2021 | 23:49:24
Lostland

Nejlepší postava TWD se zajímavým vývojem. Podobně jako ve hře Last of Us, nikdo není vyslovený dobrák ani záporák, záleží na úhlu pohledu. Líbí se mi jeho scénář v TWD, nastoupil jako největší záporák ever, každej ho chtěl co nejdřív krouhnout a ted se postupně vykoupil v nejoblíbenější postavu seriálu. Po shlédnutí poslední epizody už člověk chápe jeho linku se spasiteli a smrt Glenna a Brahama už mu tolik nevyčítám, z jeho pohledu to byla malá oběť za to že mu Rick ve spánku vyvraždil tolik lidí. U spasitelů byl největší záporák Simon, Negan ho měl jako nutné zlo aby si udržel své postavení.. Jeho příběh mi hodně připomíná linku Abby ve hře last of us 2, když jsem ji viděl poprvé chtěl jsem aby chcípla, nechtěl jsem za ní hrát v půlce hry a nakonec jsem si ji oblíbil skoro víc jak Ellie

7.4.2021 | 15:34:55
BlackSquirrel

Negan má velmi smutný příběh :( Nikdy mu nezapomenu Glenna a Abrahama, ale potom, co jsem zkoukla epizodu Here's Negan jsem si ho oblíbila :) Člověk ho musí jen pochopit. Jeho krásná mimi roztomilá očka když baštil tu polévku (či kašičku u toho doktora v tom karavanu)…božíčku, tam byl k zulíbání. To se nedá odolat.

3.4.2021 | 16:51:33
Whitewolf114

Dlouho jsem nevěděla, co si o něm myslet a kam ho zařadit. Však u dílu Here's Negan jsem se rozhodla. Když jsem to viděla prvně, nenáviděla jsem ho. Ještě po těch letech jsem mu dlouho nevěřila. Pak mě ale z nějakého důvodu přesvědčil a já si ho oblíbila. I přesto jsem se ale nedokázala přenést přes jeho minulost, takže i potom, co jsem si ten seriál pustila znova jsem ho v té době prostě nehájila. Díky tomuhle jsem nevěděla, jak ho ohodnotit. Teď už to ale vím. Nezvládl smrt své ženy a začal potom dělat věci, které dělat neměl a on to teď ví a lituje. Nehájím jeho minulost, ale chápu to a velmi s ním soucítím. Abrahama a Glenna mu zapomenout NEMŮŽU, ale přestanu to řešit. Takže teď se zařadil mezi mé milované. Je tam společně s Rickem, Darylem, Michonne a Connie.

3.4.2021 | 14:13:32
zroutik

někdo pláče za asiata a přerostlou obludu? za jejich smrt mohl Rick potažmo Deryl, to je vše, Negan prostě splnil co slíbil. je to král, jedinej věděl, že aby se přežilo musí zabít nebo využít lidi, né s něma spolupracovat.

31.3.2021 | 16:20:12
Rick21

Bezvýhradně 100%, kdybych mohl dám i 200. Nemohli obsadit nejlepšího herce než samotnýho Jeffreyho Deana Morgana, skvělá volba. Od 6 řady až doposud je tam vidět mega krutopřísný rozvoj postavy z divokýho, brutálního, děsivýho na úplně fajn, humornýho, milujícího a hlavně sympatickýho týpka kterej je tak chytrej a ví co dělá. No prostě bez komentáře.

29.3.2021 | 12:22:11
Lord Momin

pan Marcus Flavius je to buzna Negan je šéf a ostatní postavy jsou oproti nemu shity peace

22.3.2021 | 20:00:37
Marcus Flavius

Je to seriál Rickovi skupiny, takže se to nejmenuje NEGAN!!herec je úžasný, má charisma, fakt se do té postavy vložil, to ocenuju, ale zabil 2 důležité postavy, že padlo pak ve válce mnoho postav, to byla válka to je prostě smutný ale přijatelný, ale zabil Glenna a Abrahama!!!Nechápu lidi co jsou z něho odvařený..zapo­menout se dá, odpustit NIKDY!!Musí zemřít..zachránil lidi i Judith, zabil ALFU, ALE U NEJ je cena vykoupení se nemožná..Glenn a Abraham !!

9.3.2021 | 15:42:53

Stav překladu

Epizoda S11E08: For Blood

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás