The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 085×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Pauza
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Negan Smith

Negan Smith

Hrozivý a nemilosrdný vůdce Spasitelů, který má své zásady.

Sezóny 6
2016 - 2022

Negan je osobnost sama o sobě. Je chytrý, divoký, brutální, charismatický, humorný, děsivý a mohutný. Jedná se o geniálního stratéga a vůdce, který má sklony k velmi brutálním činům. Někteří by ho označili za zabijáka či psychopata.

V okolí bezpečné zóny Alexandria se brzy zrodí organizace, která se skládá ze skoro samých mužů. Tito muži si říkají Spasitelé, napadají všechny okolní tábory a po všech požadují polovinu jejich majetku. Když se jim někdo postaví do cesty, tak je zničí. Když s nimi někdo spolupracuje, tak je vykořisťují. A právě tuto obrovskou skupinu Spasitelů vede Negan.


Negan by však nemohl žít bez své krásky. Ve své ruce vždy třímá svou věrnou a nejlepší přítelkyni Lucille, dřevěnou baseballovou pálku, kterou má omotanou ostnatým drátem. Lucille je Neganovou oblíbenou zbraní, se kterou rád rozbíjí lidské lebky.

Novou výzvou se pro něj stane Rick Grimes a jeho skupina, kteří se nachází v Alexandrii. Tato bezpečná zóna se kvůli Neganovi po čase ocitne ve velkém nebezpečí. I když se Neganovi podaří Ricka zlomit, tak i přesto se stane jeho největším oříškem.

Negan je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lord Momin

pan Marcus Flavius je to buzna Negan je šéf a ostatní postavy jsou oproti nemu shity peace

22.3.2021 | 20:00:37
Marcus Flavius

Je to seriál Rickovi skupiny, takže se to nejmenuje NEGAN!!herec je úžasný, má charisma, fakt se do té postavy vložil, to ocenuju, ale zabil 2 důležité postavy, že padlo pak ve válce mnoho postav, to byla válka to je prostě smutný ale přijatelný, ale zabil Glenna a Abrahama!!!Nechápu lidi co jsou z něho odvařený..zapo­menout se dá, odpustit NIKDY!!Musí zemřít..zachránil lidi i Judith, zabil ALFU, ALE U NEJ je cena vykoupení se nemožná..Glenn a Abraham !!

9.3.2021 | 15:42:53
CorvusVonCorax

Společně s Darylem a Rickem pro mě nejlepší postava.

1.3.2021 | 7:44:24
infosh

Sheriff…

12.1.2021 | 18:38:09
TaLu

Postava záporáka se vším všudy, ztvárnil ho tak přesvědčivě, že mu stále tak trochu nevěřím to obrácení. Navíc musí být těžké zapomenout, co a komu udělal. Vlastně to nejde. Nejlepší vztah bude mít s těmi, kteří ho poznají později. Snad mu to vydrží …

10.10.2020 | 18:13:07
TerAnna

Suverénně jedna z nejlepších postav, co jsem kdy viděla. Je charismatický, tvrdý, ale dokáže mít i city. Dokonalý od prvního dílu, co se tam objevil. A teď v té poslední řadě je ještě lepší. V seriálu má ze všech postav nejlepší vývoj.

9.10.2020 | 9:58:31
RomCa_

nejvíc top herec

21.6.2020 | 23:56:23
Milano33

Milujem jeho zmysel pre humor, jeho všadeprítomné hlášky sú božie, rovnako ako on sám. Prešiel si neskutočným vývojom, ale aj napriek tomu je v jadre stále tým istým človekom, ktorý proste nevie držať jazyk za zubami. A postupom času, ako sa viac poodhalila jeho minulosť sa s ňou odkryla aj jeho ľudská stránka.

7.5.2020 | 0:34:48
vp1998

Ze začátku mě jeho monology opravdu nudily, byl to jen frajírek, co si může dovolit všechno, protože na to má lidi. Dobře, v posledních dílech se dost změnil a pravda, nikdy jsem nevěřila, že je až do morku kostí zlý, je to celkem i sympaťák, ale Glenna mu prostě nikdy neodpustím, přes to vlak nejede.

19.4.2020 | 18:10:37
23A

Jednoduše nejlepší

9.4.2020 | 20:30:58

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama