The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 085×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Pauza
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Negan Smith

Negan Smith

Hrozivý a nemilosrdný vůdce Spasitelů, který má své zásady.

Sezóny 6
2016 - 2022

Negan je osobnost sama o sobě. Je chytrý, divoký, brutální, charismatický, humorný, děsivý a mohutný. Jedná se o geniálního stratéga a vůdce, který má sklony k velmi brutálním činům. Někteří by ho označili za zabijáka či psychopata.

V okolí bezpečné zóny Alexandria se brzy zrodí organizace, která se skládá ze skoro samých mužů. Tito muži si říkají Spasitelé, napadají všechny okolní tábory a po všech požadují polovinu jejich majetku. Když se jim někdo postaví do cesty, tak je zničí. Když s nimi někdo spolupracuje, tak je vykořisťují. A právě tuto obrovskou skupinu Spasitelů vede Negan.


Negan by však nemohl žít bez své krásky. Ve své ruce vždy třímá svou věrnou a nejlepší přítelkyni Lucille, dřevěnou baseballovou pálku, kterou má omotanou ostnatým drátem. Lucille je Neganovou oblíbenou zbraní, se kterou rád rozbíjí lidské lebky.

Novou výzvou se pro něj stane Rick Grimes a jeho skupina, kteří se nachází v Alexandrii. Tato bezpečná zóna se kvůli Neganovi po čase ocitne ve velkém nebezpečí. I když se Neganovi podaří Ricka zlomit, tak i přesto se stane jeho největším oříškem.

Negan je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Tralery

Jsem rád, že je v seriálu, jen mě mrzí, že pro něj tvůrci neumí psat dobrý scénář. Epizody z poslední řady, 10×05 a 10×14, zaměřené především na něj, působí jako vyumělkovaná vata, a přijde mi, že tvůrci víc, než do psaní kvalitního Neganova příběhu, investují více do jeho ostrojazyčnosti, která už též přestává být originální a nijak víc nenadchne.

3.4.2020 | 8:44:15
David525

Nikdy som si nemyslel, že je Negan zlý. Síce zabil moje obľúbené postavy, ale niekto zomrieť musel, za to, čo im urobili. Je to moja najobľúbenejšia postava hneď po Rickovi a Darylovi. Ukázal, že má dobré srdce, je to proste charakter! A je vtipný, to je ďalší + navyše. Dúfam, že v seriáli bude čo najdlhšie.

26.3.2020 | 14:48:44
Lady Adeline

Jeste abych takovemu drzemu capkovi nedala plne hodnoceni :-) :-) :-) Navic je sexy a s Carol by byli nejkrasnejsim a nejuzasnejsim parem :-)

26.3.2020 | 14:05:43
Monika4444

vzdycky jsem ho mela rada i kdyz byl zmrd :D ta inteligence, charisma a hlas :D <3 skoda ze takoveho tady v cr nemame :)

20.3.2020 | 1:02:51
sonulle

Dobře já ho opravdu ze začátku moc nemusela, protože jeho monologické blití mě celkem nudilo, Jeffrey však dal Neganovi spoustu subtextu a celkem to zachránil. Momentálbě se z něho stal můj oblíbenec… Po epizodě 10×12 měním na 110%

16.3.2020 | 10:19:17
Steve23x

TOP

15.3.2020 | 1:19:03
UniQue

Ja čo som verný fanúšik tohto seriál od roku 2011 a väčšieho fanboya nepoznám ako seba som ešte nedal hodnotenie k dokonalej postave ? :D Na to stačí len krátky komentár: dokonalá postava, dokonalý herec. Každú sekundu s Neganom doslova žerem, preto pre mňa 9. séria bola najmenej uspokojivá lebo Negan dostal len málo priestoru

11.2.2020 | 7:31:57
PAIN2k18

Milujem ❤️ postava skvele napísaná a ešte lepšie zahraná, voľba herca bola na jednotku… Hneď ako sa objavil v prvej scéne bolo vidieť že to bude záporák aký sa vidí málokde a málokedy, prvý krát sa ukázal vo veľkej paráde akú hlavné postavy dovtedy nevideli, bez masky, bez pretvárky im ukázal skutočný teror a že kto tomu velí. Dobrá práca TWD

27.12.2019 | 5:06:29
FreddyCZ

nejlepší postava na světě. Svět potřebuje Negana

9.11.2019 | 12:55:27
ori

Nepotrebujem písať viac ako to, že je to moja najobľúbenejšia postava v celom svete TWD vrátane komiksu. Lepšieho herca si neviem predstaviť, maximálna spokojnosť.

webmaster
14.10.2019 | 17:13:29

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama