The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 085×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Pauza
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Negan Smith

Negan Smith

Hrozivý a nemilosrdný vůdce Spasitelů, který má své zásady.

Sezóny 6
2016 - 2022

Negan je osobnost sama o sobě. Je chytrý, divoký, brutální, charismatický, humorný, děsivý a mohutný. Jedná se o geniálního stratéga a vůdce, který má sklony k velmi brutálním činům. Někteří by ho označili za zabijáka či psychopata.

V okolí bezpečné zóny Alexandria se brzy zrodí organizace, která se skládá ze skoro samých mužů. Tito muži si říkají Spasitelé, napadají všechny okolní tábory a po všech požadují polovinu jejich majetku. Když se jim někdo postaví do cesty, tak je zničí. Když s nimi někdo spolupracuje, tak je vykořisťují. A právě tuto obrovskou skupinu Spasitelů vede Negan.


Negan by však nemohl žít bez své krásky. Ve své ruce vždy třímá svou věrnou a nejlepší přítelkyni Lucille, dřevěnou baseballovou pálku, kterou má omotanou ostnatým drátem. Lucille je Neganovou oblíbenou zbraní, se kterou rád rozbíjí lidské lebky.

Novou výzvou se pro něj stane Rick Grimes a jeho skupina, kteří se nachází v Alexandrii. Tato bezpečná zóna se kvůli Neganovi po čase ocitne ve velkém nebezpečí. I když se Neganovi podaří Ricka zlomit, tak i přesto se stane jeho největším oříškem.

Negan je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

podla mna ako zaporak je to sracka ale ako kladna postava by po rickovom odchode z neho nieco mohlo byt

15.2.2019 | 19:41:49
Andie24

Miluji ho :D miluji scény s ním, a i když jsem Glenovu smrt obrečela a chvíli Negana za to nesnášela, tak teď si seriál bez jeho vtípků a úsměvů nedovedu představit :D Skvěle zahráno, Jeffrey se opravdu předvedl!

24.1.2019 | 14:40:45
Esrom

Mezi tou spoustou gendrově vyvážených, neuvěřitelných a nijakých postav, je Negan jediný důvod proč se na to vůbec ještě dívat. Určitě si někdo vede statistiku kolik lidí kdo zabil, ale bez ohledu na statistiku která je nudná, Rick je za mě daleko větší svině, včetně celé té jeho party co se tváří že zabíjí jen když musí… tedy když se jim to hodí. Nejsou lepší jen proto, že zabili méně postav u kterých si vybavím jméno. Že moc kecá je tím, že scénáristé nedokáží přijít na jiný způsob, jakým by se Rick dostal z situací v ktérých by jinak byl dávno mrtvý.

7.1.2019 | 21:58:29
gremlin

Moc kecá

19.11.2018 | 18:37:01
MSI

Nejen jako záporák ale i jako hlavní postava je Negan boží. Charakterově se v TWD ještě neobjevila lepší postava. I v 9 serii perlí jak pán

18.11.2018 | 17:25:22
prometheus666

Jeden z najlepších záporákov.skvele zahraný.

12.10.2018 | 10:30:44
JetPrawn

správnej antihrdina :D ani záporák ani klaďas :)

2.10.2018 | 19:47:29
Ostberg

Pokud mám mluvit jako on tak řeknu. že to on vytáhl seriál ze slušných sraček :D dříve jsem ho nemusel, ted jsem se po skoro roce a půl k seriálu vrátil a naprosto scény s ním hltám :D

7.8.2018 | 0:27:59
rychlej

Jako zápoák velmi dobré

1.6.2018 | 15:09:57
KarlCZ

Mega postava :)

17.5.2018 | 21:39:24

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama