The Walking Dead (Živí mrtví) Negan

Negan

Negan

Hrozivý a nemilosrdný vůdce Spasitelů, který má své zásady.

Sezóny 5
2016 - 2019

Negan je osobnost sama o sobě. Je chytrý, divoký, brutální, charismatický, humorný, děsivý a mohutný. Jedná se o geniálního stratéga a vůdce, který má sklony k velmi brutálním činům. Někteří by ho označili za zabijáka či psychopata.

V okolí bezpečné zóny Alexandria se brzy zrodí organizace, která se skládá ze skoro samých mužů. Tito muži si říkají Spasitelé, napadají všechny okolní tábory a po všech požadují polovinu jejich majetku. Když se jim někdo postaví do cesty, tak je zničí. Když s nimi někdo spolupracuje, tak je vykořisťují. A právě tuto obrovskou skupinu Spasitelů vede Negan.


Negan by však nemohl žít bez své krásky. Ve své ruce vždy třímá svou věrnou a nejlepší přítelkyni Lucille, dřevěnou baseballovou pálku, kterou má omotanou ostnatým drátem. Lucille je Neganovou oblíbenou zbraní, se kterou rád rozbíjí lidské lebky.

Novou výzvou se pro něj stane Rick Grimes a jeho skupina, kteří se nachází v Alexandrii. Tato bezpečná zóna se kvůli Neganovi po čase ocitne ve velkém nebezpečí. I když se Neganovi podaří Ricka zlomit, tak i přesto se stane jeho největším oříškem.

Negan je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
UniQue

Ja čo som verný fanúšik tohto seriál od roku 2011 a väčšieho fanboya nepoznám ako seba som ešte nedal hodnotenie k dokonalej postave ? :D Na to stačí len krátky komentár: dokonalá postava, dokonalý herec. Každú sekundu s Neganom doslova žerem, preto pre mňa 9. séria bola najmenej uspokojivá lebo Negan dostal len málo priestoru

11.2.2020 | 7:31:57
PAIN2k18

Milujem ❤️ postava skvele napísaná a ešte lepšie zahraná, voľba herca bola na jednotku… Hneď ako sa objavil v prvej scéne bolo vidieť že to bude záporák aký sa vidí málokde a málokedy, prvý krát sa ukázal vo veľkej paráde akú hlavné postavy dovtedy nevideli, bez masky, bez pretvárky im ukázal skutočný teror a že kto tomu velí. Dobrá práca TWD

27.12.2019 | 5:06:29
FreddyCZ

nejlepší postava na světě. Svět potřebuje Negana

9.11.2019 | 12:55:27
ori

Nepotrebujem písať viac ako to, že je to moja najobľúbenejšia postava v celom svete TWD vrátane komiksu. Lepšieho herca si neviem predstaviť, maximálna spokojnosť.

14.10.2019 | 17:13:29
TeriTerinelerinel

Nejlepší postava FOREVER! We are all Negan! Jeho úsměv, vtipy a upřímnost to všechno na něm miluju <3

8.10.2019 | 19:22:36
SaVerr

Po Darylovi, druhá najlepšia postava seriálu.

13.9.2019 | 15:14:02
Harleys

Sheeku být tebou bych nedělala ukvapené závěry a dokoukala to do konce…a važ slova…Negan bude jeden z nejdůležitějších lidí pro Alexandrii…WE ARE ALL NEGAN!!!

12.8.2019 | 12:30:20
Sheeku

píčus.. hodnotím po 1 díle 7 řady.. a přestavám mít chuť to sledovat.

31.7.2019 | 19:04:56
Dweight888

Negan v posledním dílu správně řekl, že když dvě komunity proti sobě bojují, ani jedna si o sobě nemyslí, že je ta špatná. Negan je protagonista v antagonistovi. Jednoduše nejlepší postava seriálu.

9.4.2019 | 10:43:56
LubíkIP

V sedmé a osmé sérii jsem ho neměl rád za to co udělal, ale jak jsi to uvědomil, zlepšil se a dostal více prostoru aby dokázal že není špatný tak si mě dostal. Super postava v deváté sérii a v desáté se musí projevit ještě víc.

6.4.2019 | 19:58:29

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás