The Walking Dead (Živí mrtví) Negan

Negan

Negan

Hrozivý a nemilosrdný vůdce Spasitelů, který má své zásady.

Sezóny 4
2016 - 2019

Negan je osobnost sama o sobě. Je chytrý, divoký, brutální, charismatický, humorný, děsivý a mohutný. Jedná se o geniálního stratéga a vůdce, který má sklony k velmi brutálním činům. Někteří by ho označili za zabijáka či psychopata.

V okolí bezpečné zóny Alexandria se brzy zrodí organizace, která se skládá ze skoro samých mužů. Tito muži si říkají Spasitelé, napadají všechny okolní tábory a po všech požadují polovinu jejich majetku. Když se jim někdo postaví do cesty, tak je zničí. Když s nimi někdo spolupracuje, tak je vykořisťují. A právě tuto obrovskou skupinu Spasitelů vede Negan.


Negan by však nemohl žít bez své krásky. Ve své ruce vždy třímá svou věrnou a nejlepší přítelkyni Lucille, dřevěnou baseballovou pálku, kterou má omotanou ostnatým drátem. Lucille je Neganovou oblíbenou zbraní, se kterou rád rozbíjí lidské lebky.

Novou výzvou se pro něj stane Rick Grimes a jeho skupina, kteří se nachází v Alexandrii. Tato bezpečná zóna se kvůli Neganovi po čase ocitne ve velkém nebezpečí. I když se Neganovi podaří Ricka zlomit, tak i přesto se stane jeho největším oříškem.

Negan je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaVerr

Po Darylovi, druhá najlepšia postava seriálu.

13.9.2019 | 15:14:02
Harleys

Sheeku být tebou bych nedělala ukvapené závěry a dokoukala to do konce…a važ slova…Negan bude jeden z nejdůležitějších lidí pro Alexandrii…WE ARE ALL NEGAN!!!

12.8.2019 | 12:30:20
Sheeku

píčus.. hodnotím po 1 díle 7 řady.. a přestavám mít chuť to sledovat.

31.7.2019 | 19:04:56
Dweight888

Negan v posledním dílu správně řekl, že když dvě komunity proti sobě bojují, ani jedna si o sobě nemyslí, že je ta špatná. Negan je protagonista v antagonistovi. Jednoduše nejlepší postava seriálu.

9.4.2019 | 10:43:56
LubíkIP

V sedmé a osmé sérii jsem ho neměl rád za to co udělal, ale jak jsi to uvědomil, zlepšil se a dostal více prostoru aby dokázal že není špatný tak si mě dostal. Super postava v deváté sérii a v desáté se musí projevit ještě víc.

6.4.2019 | 19:58:29
S.T.A.L.K.E.R.

Nemohl jsem mu odpustit Glennovu a Abeho smrt. Bohužel si mě ale ta postava získala. Škoda, že v deváté řadě nedostal více prostoru. Snad ho nezabijí, protože po odchodu Michonne a jestli odejde i Daryl, tak to bude na něm, aby táhnul tenhle seriál. Snad se ještě někdy setká se svou Lucille. :D

4.4.2019 | 12:11:53
Rain

Prostě správný hovado! Hned po Beth druhá nej postava!!!

2.4.2019 | 16:52:59
modrinka

Upravuju svůj příspěvek. Začala jsem Negana mít radši, protože už se nechová jak největší zmrd a to vězení mu svědčí. Jeho humor je nenahraditelný :) bohužel na Ricka, opravdu nemá, Rick je srdcová postava, takže opravdu nechápu jak tu někdo může Negana srovnávat s Rickem xd

25.3.2019 | 19:49:26
TheHonca

Přesně… Moc kecá…

15.3.2019 | 8:43:35
Olivier

Když jsem Negana viděl úplně poprvé v TWD, tak jsem si říkál co je to za idiota, který zabil dvě oblíbené postavy, které měli všichni rádi. Čím se ale v TWD ukazoval více se svým humorem a jeho pálkou Lucille, tím více jsem ho měl radši. Nikdy nezklamal, vždy mě dokázal nějak pobavit. Byl to dobrý vůdce Spasitelů a na tu roli se hodil. Plus, Jeffrey by měl dostat zlatého bludišťáka za svoje herecké výkony. Popravdě jen díky němu na ten seriál stále koukám. Za mě nejlepší postava, kterou kdy TWD seriál potkal.

4.3.2019 | 16:15:06

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nepřehlédněte

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Ještě před startem deváté řady spousta fanoušků nevěřila, že by se jejich oblíbený seriál mohl zlepšit. Opak se stal pravdou, fanoušci jsou zatím po první polovině deváté řady potěšení nečekaným comebackem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás