The Walking Dead (Živí mrtví) Negan

Negan

Negan

Hrozivý a nemilosrdný vůdce Spasitelů, který má své zásady.

Sezóny 5
2016 - 2019

Negan je osobnost sama o sobě. Je chytrý, divoký, brutální, charismatický, humorný, děsivý a mohutný. Jedná se o geniálního stratéga a vůdce, který má sklony k velmi brutálním činům. Někteří by ho označili za zabijáka či psychopata.

V okolí bezpečné zóny Alexandria se brzy zrodí organizace, která se skládá ze skoro samých mužů. Tito muži si říkají Spasitelé, napadají všechny okolní tábory a po všech požadují polovinu jejich majetku. Když se jim někdo postaví do cesty, tak je zničí. Když s nimi někdo spolupracuje, tak je vykořisťují. A právě tuto obrovskou skupinu Spasitelů vede Negan.


Negan by však nemohl žít bez své krásky. Ve své ruce vždy třímá svou věrnou a nejlepší přítelkyni Lucille, dřevěnou baseballovou pálku, kterou má omotanou ostnatým drátem. Lucille je Neganovou oblíbenou zbraní, se kterou rád rozbíjí lidské lebky.

Novou výzvou se pro něj stane Rick Grimes a jeho skupina, kteří se nachází v Alexandrii. Tato bezpečná zóna se kvůli Neganovi po čase ocitne ve velkém nebezpečí. I když se Neganovi podaří Ricka zlomit, tak i přesto se stane jeho největším oříškem.

Negan je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Nepotrebujem písať viac ako to, že je to moja najobľúbenejšia postava v celom svete TWD vrátane komiksu. Lepšieho herca si neviem predstaviť, maximálna spokojnosť.

14.10.2019 | 17:13:29
TeriTerinelerinel

Nejlepší postava FOREVER! We are all Negan! Jeho úsměv, vtipy a upřímnost to všechno na něm miluju <3

8.10.2019 | 19:22:36
SaVerr

Po Darylovi, druhá najlepšia postava seriálu.

13.9.2019 | 15:14:02
Harleys

Sheeku být tebou bych nedělala ukvapené závěry a dokoukala to do konce…a važ slova…Negan bude jeden z nejdůležitějších lidí pro Alexandrii…WE ARE ALL NEGAN!!!

12.8.2019 | 12:30:20
Sheeku

píčus.. hodnotím po 1 díle 7 řady.. a přestavám mít chuť to sledovat.

31.7.2019 | 19:04:56
Dweight888

Negan v posledním dílu správně řekl, že když dvě komunity proti sobě bojují, ani jedna si o sobě nemyslí, že je ta špatná. Negan je protagonista v antagonistovi. Jednoduše nejlepší postava seriálu.

9.4.2019 | 10:43:56
LubíkIP

V sedmé a osmé sérii jsem ho neměl rád za to co udělal, ale jak jsi to uvědomil, zlepšil se a dostal více prostoru aby dokázal že není špatný tak si mě dostal. Super postava v deváté sérii a v desáté se musí projevit ještě víc.

6.4.2019 | 19:58:29
S.T.A.L.K.E.R.

Nemohl jsem mu odpustit Glennovu a Abeho smrt. Bohužel si mě ale ta postava získala. Škoda, že v deváté řadě nedostal více prostoru. Snad ho nezabijí, protože po odchodu Michonne a jestli odejde i Daryl, tak to bude na něm, aby táhnul tenhle seriál. Snad se ještě někdy setká se svou Lucille. :D

4.4.2019 | 12:11:53
Rain

Prostě správný hovado! Hned po Beth druhá nej postava!!!

2.4.2019 | 16:52:59
modrinka

Upravuju svůj příspěvek. Začala jsem Negana mít radši, protože už se nechová jak největší zmrd a to vězení mu svědčí. Jeho humor je nenahraditelný :) bohužel na Ricka, opravdu nemá, Rick je srdcová postava, takže opravdu nechápu jak tu někdo může Negana srovnávat s Rickem xd

25.3.2019 | 19:49:26

Stav překladu

Epizoda S10E03: Ghosts

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku. Nebo se rovnou podívejte na trailer

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás