The Walking Dead (Živí mrtví) Negan

Negan

Negan

Hrozivý a nemilosrdný vůdce Spasitelů, který má své zásady.

Sezóny 3
2016 - 2017


Negan je osobnost sama o sobě. Je chytrý, divoký, brutální, charismatický, humorný, děsivý a mohutný. Jedná se o geniálního stratéga a vůdce, který má sklony k velmi brutálním činům. Někteří by ho označili za zabijáka či psychopata.

V okolí bezpečné zóny Alexandria se brzy zrodí organizace, která se skládá ze skoro samých mužů. Tito muži si říkají Spasitelé, napadají všechny okolní tábory a po všech požadují polovinu jejich majetku. Když se jim někdo postaví do cesty, tak je zničí. Když s nimi někdo spolupracuje, tak je vykořisťují. A právě tuto obrovskou skupinu Spasitelů vede Negan.


Negan by však nemohl žít bez své krásky. Ve své ruce vždy třímá svou věrnou a nejlepší přítelkyni Lucille, dřevěnou baseballovou pálku, kterou má omotanou ostnatým drátem. Lucille je Neganovou oblíbenou zbraní, se kterou rád rozbíjí lidské lebky.

Novou výzvou se pro něj stane Rick Grimes a jeho skupina, kteří se nachází v Alexandrii. Tato bezpečná zóna se kvůli Neganovi po čase ocitne ve velkém nebezpečí. I když se Neganovi podaří Ricka zlomit, tak i přesto se stane jeho největším oříškem.

Negan je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RetOI

Nejlepší postava ze všech.

26.12.2017 | 20:12:29
Andie24

Miluji ho :D miluji scény s ním, a i když jsem Glenovu smrt obrečela a chvíli Negana za to nesnášela, tak teď si seriáo bez jeho vtípků a úsměvů nedovedu představit :D Skvěle zahráno, Jeffrey se opravdu předvedl!

23.12.2017 | 0:09:45
Jamahl

Měl by nahradit Rickyho jako hlavní protagonista.

13.12.2017 | 21:18:31
Medas10

Naprosto perfektní záporák.Ten to hraje na 1. Baví mě ten jeho věčně vysmátej šílenej kukuč :-) No a pak ty hlášky ty nemaj chybu.

12.12.2017 | 15:02:14
West

Záporáka nemůžete mít moc rádi, ale postava Negana je absolutně skvěle načrtnutá. Bohužel jen v comicsu. Neříkám že Morgan špatně hraje, ale hodně přehrává různé situace a tím to spadá do průměru s trochou směšnosti. Chybí tomu ty správně sprosté a nechutné hlášky, kterým je tato postava proslulá. A bez toho všeho je to jen otravnej cápek v kožený bundě kterej se furt usmívá a snaží se ze sebe dostat nějakou trefnou větu, načež zní spíše jako imbecil co má IQ 50.

12.12.2017 | 1:36:24
briza

Trochu mě sice zklamal, že nerozjebal pRicka do hoven, ale dávám mu šanci to napravit. Smaozřejmě včetně Karla, Fandy a zbytku jejich buzibandy. Snad jen to nemluvně by měl humánně hodit do pece. Pac a pusu Negoši.

15.11.2017 | 0:36:55
Kristy218

Zatím nejlepší záporák celýho seriálu. :)

6.11.2017 | 15:07:43
Ronkar

Divná postava. Když se objevila a rozmasila dvě z důležitých postav, měla efekt a dala ději šťávu. Teď mě přijde otravná. Problém není v herci, který má charisma na rozdávání, ale způsob jak je Negan vyobrazen. Narozdíl od většiny postav nepůsobí přesvědčivě: furt se nakrucuje, culí, pronáší sprosťárny a je to sadista… to má z něj dělat zajímavý charakter? Pro mě ne. Čím déle je v ději, tím víc se mi zdá otravnej…

30.10.2017 | 12:13:09
JsemToJá2005

Vůbec nevím, co di o něm mám myslet. Měl by skapat nebo se přidat k Rickovo skupině. #ricksgroup4ever

27.9.2017 | 18:14:59
c.nanc

Má být krutej a jde mu to dobře. Takže herec s velkým H kterej to fakt umí zahrát. Charizma jak blázen a ještě dobře vypadá. Ikdyž mě tam strasně sere davám 100!!

16.8.2017 | 20:26:44

Nepřehlédněte

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

K událostem, ke kterým došlo v osmém díle letošní série, se vyjádřil i herec Chandler Riggs, představitel Carla. Podívejte se na to, co říká na onu šokující věc.

Reklama

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás